Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12. aug
19:00
Lundergård IU
Ingstrup SF (2)
|
|||||||||||||||||||
12. aug
19:00
Hjørring AIK Frem
Try/Thorshøj B (2)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
12. aug
19:00
Bagterp IF
Fortuna Hjørring
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
12. aug
19:00
Østervraa IF
GVL Løkken (2)
|
|||||||||||||||||||
13. aug
19:00
Jerslev/Sterup IF
Tårs/Ugilt IF (1)
|
|||||||||||||||||||
19. aug
19:00
GVL Løkken (2)
Jerslev/Sterup IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. aug
19:00
Ingstrup SF (2)
Østervraa IF
|
|||||||||||||||||||
19. aug
19:00
Fortuna Hjørring
Hjørring AIK Frem
|
|||||||||||||||||||
20. aug
19:00
Try/Thorshøj B (2)
Lundergård IU
|
|||||||||||||||||||
21. aug
19:00
Tårs/Ugilt IF (1)
Bagterp IF
|
|||||||||||||||||||
26. aug
19:00
GVL Løkken (2)
Ingstrup SF (2)
|
|||||||||||||||||||
26. aug
19:00
Lundergård IU
Fortuna Hjørring
|
|||||||||||||||||||
26. aug
19:00
Hjørring AIK Frem
Tårs/Ugilt IF (1)
|
|||||||||||||||||||
26. aug
19:00
Østervraa IF
Try/Thorshøj B (2)
|
|||||||||||||||||||
27. aug
19:00
Jerslev/Sterup IF
Bagterp IF
|
|||||||||||||||||||
02. sep
18:30
Bagterp IF
Hjørring AIK Frem
|
|||||||||||||||||||
02. sep
19:00
Fortuna Hjørring
Østervraa IF
|
|||||||||||||||||||
02. sep
19:00
Ingstrup SF (2)
Jerslev/Sterup IF
|
|||||||||||||||||||
04. sep
19:00
Try/Thorshøj B (2)
GVL Løkken (2)
|
|||||||||||||||||||
04. sep
19:00
Tårs/Ugilt IF (1)
Lundergård IU
|
|||||||||||||||||||
09. sep
18:30
Østervraa IF
Tårs/Ugilt IF (1)
|
|||||||||||||||||||
09. sep
19:00
GVL Løkken (2)
Fortuna Hjørring
|
|||||||||||||||||||
09. sep
19:00
Lundergård IU
Bagterp IF
|
|||||||||||||||||||
09. sep
19:00
Ingstrup SF (2)
Try/Thorshøj B (2)
|
|||||||||||||||||||
10. sep
19:00
Jerslev/Sterup IF
Hjørring AIK Frem
|
|||||||||||||||||||
16. sep
18:15
Bagterp IF
Østervraa IF
|
|||||||||||||||||||
16. sep
19:00
Fortuna Hjørring
Ingstrup SF (2)
|
|||||||||||||||||||
16. sep
19:00
Hjørring AIK Frem
Lundergård IU
|
|||||||||||||||||||
18. sep
18:30
Try/Thorshøj B (2)
Jerslev/Sterup IF
|
|||||||||||||||||||
18. sep
19:00
Tårs/Ugilt IF (1)
GVL Løkken (2)
|
|||||||||||||||||||
23. sep
18:00
Østervraa IF
Hjørring AIK Frem
|
|||||||||||||||||||
23. sep
19:00
GVL Løkken (2)
Bagterp IF
|
|||||||||||||||||||
23. sep
19:00
Ingstrup SF (2)
Tårs/Ugilt IF (1)
|
|||||||||||||||||||
24. sep
19:00
Jerslev/Sterup IF
Lundergård IU
|
|||||||||||||||||||
26. sep
18:15
Try/Thorshøj B (2)
Fortuna Hjørring
|
|||||||||||||||||||
30. sep
17:30
Bagterp IF
Ingstrup SF (2)
|
|||||||||||||||||||
30. sep
19:00
Lundergård IU
Østervraa IF
|
|||||||||||||||||||
30. sep
19:00
Hjørring AIK Frem
GVL Løkken (2)
|
|||||||||||||||||||
01. okt
19:00
Jerslev/Sterup IF
Fortuna Hjørring
|
|||||||||||||||||||
02. okt
19:00
Tårs/Ugilt IF (1)
Try/Thorshøj B (2)
|
|||||||||||||||||||
07. okt
18:00
Østervraa IF
Jerslev/Sterup IF
|
|||||||||||||||||||
07. okt
19:00
Fortuna Hjørring
Tårs/Ugilt IF (1)
|
|||||||||||||||||||
07. okt
19:00
GVL Løkken (2)
Lundergård IU
|
|||||||||||||||||||
07. okt
19:00
Ingstrup SF (2)
Hjørring AIK Frem
|
|||||||||||||||||||
09. okt
18:00
Try/Thorshøj B (2)
Bagterp IF
|