3. Division - Kvalifikationsspil 2023/2024

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested TV Resultat
872102
13-04 2024
13:00 Vanløse Idrætspark
3
-
1
13. apr
13:00
Vanløse
3
SfB-Oure FA
1
872076
13-04 2024
14:00 Spar Nord Arena (Vejgaard B)
1
-
0
13. apr
14:00
Vejgaard B
1
Young Boys FD
0
872077
14-04 2024
13:00 Krøyer Park (Holstebro)
2
-
3
14. apr
13:00
Holstebro B
2
IF Lyseng
3
872103
20-04 2024
14:00 Fynske Bank Arena Høje Bøge
0
-
0
20. apr
14:00
SfB-Oure FA
0
Vejgaard B
0
872105
20-04 2024
14:00 Søholt Idrætspark
0
-
1
20. apr
14:00
Young Boys FD
0
Holstebro B
1
872104
21-04 2024
13:00 Lyseng Idrætspark
1
-
0
21. apr
13:00
IF Lyseng
1
Vanløse
0
872108
27-04 2024
13:00 Spar Nord Arena (Vejgaard B)
5
-
5
27. apr
13:00
Vejgaard B
5
IF Lyseng
5
872106
27-04 2024
14:00 Fynske Bank Arena Høje Bøge
0
-
2
27. apr
14:00
SfB-Oure FA
0
Young Boys FD
2
872107
27-04 2024
14:00 Krøyer Park (Holstebro)
4
-
1
27. apr
14:00
Holstebro B
4
Vanløse
1
872109
04-05 2024
13:00 Lyseng Idrætspark
5
-
0
04. maj
13:00
IF Lyseng
5
SfB-Oure FA
0
872111
04-05 2024
13:00 Vanløse Idrætspark
2
-
0
04. maj
13:00
Vanløse
2
Young Boys FD
0
872110
05-05 2024
13:00 Krøyer Park (Holstebro)
3
-
1
05. maj
13:00
Holstebro B
3
Vejgaard B
1
872114
11-05 2024
13:00 Spar Nord Arena (Vejgaard B)
1
-
0
11. maj
13:00
Vejgaard B
1
Vanløse
0
872112
11-05 2024
14:00 Søholt Idrætspark
4
-
2
11. maj
14:00
Young Boys FD
4
IF Lyseng
2
872113
11-05 2024
14:00 Fynske Bank Arena Høje Bøge
2
-
1
11. maj
14:00
SfB-Oure FA
2
Holstebro B
1
872117
18-05 2024
13:00 Vanløse Idrætspark
0
-
3
18. maj
13:00
Vanløse
0
Holstebro B
3
872115
18-05 2024
13:00 Lyseng Idrætspark
4
-
2
18. maj
13:00
IF Lyseng
4
Vejgaard B
2
872116
18-05 2024
14:00 Søholt Idrætspark
3
-
0
18. maj
14:00
Young Boys FD
3
SfB-Oure FA
0
872118
fr24-05 2024
19:00 Krøyer Park (Holstebro)
1
-
1
24. maj
19:00
Holstebro B
1
Young Boys FD
1
872119
25-05 2024
13:00 Spar Nord Arena (Vejgaard B)
1
-
1
25. maj
13:00
Vejgaard B
1
SfB-Oure FA
1
872120
25-05 2024
13:00 Vanløse Idrætspark
3
-
2
25. maj
13:00
Vanløse
3
IF Lyseng
2
872123
01-06 2024
13:00 Lyseng Idrætspark
1
-
2
01. jun
13:00
IF Lyseng
1
Holstebro B
2
872121
01-06 2024
14:00 SfB Ryttervej
1
-
1
01. jun
14:00
SfB-Oure FA
1
Vanløse
1
872122
01-06 2024
14:00 Søholt Idrætspark
1
-
0
01. jun
14:00
Young Boys FD
1
Vejgaard B
0
872124
08-06 2024
12:00 Lyseng Idrætspark
2
-
2
08. jun
12:00
IF Lyseng
2
Young Boys FD
2
872126
08-06 2024
13:00 Vanløse Idrætspark
1
-
3
08. jun
13:00
Vanløse
1
Vejgaard B
3
872125
09-06 2024
13:00 Krøyer Park (Holstebro)
1
-
0
09. jun
13:00
Holstebro B
1
SfB-Oure FA
0
872127
15-06 2024
14:00 SfB Ryttervej
2
-
2
15. jun
14:00
SfB-Oure FA
2
IF Lyseng
2
872128
15-06 2024
14:00 Spar Nord Arena (Vejgaard B)
3
-
1
15. jun
14:00
Vejgaard B
3
Holstebro B
1
872129
15-06 2024
14:00 Søholt Idrætspark
1
-
1
15. jun
14:00
Young Boys FD
1
Vanløse
1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til Divisionsforeningen på mail eller på tlf: 3525 1545

Log ind