U11 Piger B2 (2013) 8:8 - Forår 2024, Pulje 66

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested
578755
06-04 2024
10:30 Sparekassen Djursland Park - Hornslet (kunst)
06. apr
10:30
Hornslet IF
Galten FS
578752
07-04 2024
10:00 Normal Arena, 8-mands (kunst)
07. apr
10:00
FC Skanderborg
SMIFF09
578754
07-04 2024
11:00 Spektrum Odder
07. apr
11:00
Odder IGF
ØBG Silkeborg
578756
07-04 2024
12:30 Lyseng Idrætspark
UDS
07. apr
12:30
IF Lyseng
Sejs Svejbæk IF (U10)
UDS
578758
13-04 2024
11:00 Korshøj Idrætscenter (omkl. hallen)
13. apr
11:00
SMIFF09
Hornslet IF
578761
14-04 2024
10:00 Sejs Stadion
14. apr
10:00
Sejs Svejbæk IF (U10)
Odder IGF
578759
21-04 2024
13:00 All4Labels Stadion (Stevnstrup)
21. apr
13:00
Alliancen IF
FC Skanderborg
578764
28-04 2024
10:00 Virring Stadion
28. apr
10:00
Virring Fodbold
Sejs Svejbæk IF (U10)
578765
28-04 2024
11:00 Hornslet Stadion
28. apr
11:00
Hornslet IF
Alliancen IF
578763
28-04 2024
11:00 Vestergadeanlægget
28. apr
11:00
FC Skanderborg
ØBG Silkeborg
578766
ti30-04 2024
17:15 Spektrum Odder
30. apr
17:15
IF Lyseng
Odder IGF
578769
05-05 2024
10:00 Spektrum Odder
05. maj
10:00
Odder IGF
Virring Fodbold
578826
05-05 2024
10:00 Buskelundskolen
05. maj
10:00
ØBG Silkeborg
Hornslet IF
578767
05-05 2024
11:00
IF Lyseng
!
NB: IF Lyseng er taberdømt
Korshøj Idrætscenter (omkl. hallen)
05. maj
11:00
SMIFF09
IF Lyseng
578827
05-05 2024
11:20 Sejs Stadion
05. maj
11:20
Sejs Svejbæk IF (U10)
FC Skanderborg
578768
05-05 2024
12:00 All4Labels Stadion (Stevnstrup)
05. maj
12:00
Alliancen IF
Galten FS
578757
ma06-05 2024
17:30 Sparekassen Danmark Park (Galten)
06. maj
17:30
Galten FS
IF Lyseng
578760
ti14-05 2024
17:30 Buskelundskolen
14. maj
17:30
ØBG Silkeborg
Virring Fodbold
578762
to23-05 2024
18:00 Sparekassen Danmark Park (Galten)
23. maj
18:00
Galten FS
SMIFF09
578830
25-05 2024
11:00 Korshøj Idrætscenter (omkl. hallen)
25. maj
11:00
SMIFF09
Alliancen IF
578831
25-05 2024
11:00 Sparekassen Djursland Park - Hornslet (kunst)
UDS
25. maj
11:00
Hornslet IF
Sejs Svejbæk IF (U10)
UDS
578829
26-05 2024
09:45 Vestergadeanlægget
26. maj
09:45
FC Skanderborg
Odder IGF
578828
26-05 2024
10:00 Sparekassen Danmark Park (Galten)
26. maj
10:00
Galten FS
ØBG Silkeborg
578832
26-05 2024
13:30 Lyseng Idrætspark
26. maj
13:30
IF Lyseng
Virring Fodbold
578753
on29-05 2024
18:00 Virring Stadion
29. maj
18:00
Virring Fodbold
Alliancen IF
578836
on05-06 2024
10:00 Buskelundskolen
05. jun
10:00
ØBG Silkeborg
SMIFF09
578833
08-06 2024
12:00 Virring Stadion
08. jun
12:00
Virring Fodbold
FC Skanderborg
578837
09-06 2024
10:00 Sejs Stadion
09. jun
10:00
Sejs Svejbæk IF (U10)
Galten FS
578834
09-06 2024
14:00 All4Labels Stadion (Stevnstrup)
09. jun
14:00
Alliancen IF
IF Lyseng
578835
to13-06 2024
18:00 Spektrum Odder
13. jun
18:00
Odder IGF
Hornslet IF
578840
15-06 2024
10:45 All4Labels Stadion (Stevnstrup)
15. jun
10:45
Alliancen IF
ØBG Silkeborg
578841
15-06 2024
12:15
Virring Fodbold
!
NB: Virring Fodbold er taberdømt
Hornslet Stadion
15. jun
12:15
Hornslet IF
Virring Fodbold
578842
16-06 2024
10:30 Lyseng Idrætspark
16. jun
10:30
IF Lyseng
FC Skanderborg
578839
16-06 2024
11:00 Korshøj Idrætscenter (omkl. hallen)
16. jun
11:00
SMIFF09
Sejs Svejbæk IF (U10)
578838
23-06 2024
10:00 Sparekassen Danmark Park (Galten)
23. jun
10:00
Galten FS
Odder IGF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 3 på mail eller på tlf: 8939 9930
Husk muligheden for at tilmelde sig fodboldfestivalen for piger. Læs mere her.
Sidste frist for tilmelding er søndag d. 26. maj.
Se datoplan m.m. for 8:8 forår 2024 her - Datoplan m.m. 8:8

Log ind