U12 Piger C (12) 8:8 - Forår 2024, Pulje 168

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested
701052
ti23-04 2024
17:45 Alhede Hallerne
23. apr
17:45
Alhedens IF
BMK (2)
701053
ti23-04 2024
18:00 Stoholm Fritidscenter
23. apr
18:00
Stoholm IF
SUB 88
701055
ti23-04 2024
18:00
Oversidder
SELEKTRO PARK (Møldrup)
23. apr
18:00
BMK (1)
Oversidder
701058
27-04 2024
10:00 Bjerregrav Stadion
27. apr
10:00
BMK (2)
Stoholm IF
701057
ti30-04 2024
17:30 Skals Stadion
30. apr
17:30
SUB 88
BMK (1)
701056
ti30-04 2024
18:00
Oversidder
30. apr
18:00
Oversidder
Alhedens IF
701062
04-05 2024
10:00 Bjerregrav Stadion
04. maj
10:00
BMK (2)
SUB 88
701060
ti07-05 2024
17:45 Alhede Hallerne
07. maj
17:45
Alhedens IF
BMK (1)
701061
ti07-05 2024
18:00
Oversidder
Stoholm Fritidscenter
07. maj
18:00
Stoholm IF
Oversidder
701064
ti14-05 2024
17:45 Alhede Hallerne
14. maj
17:45
Alhedens IF
SUB 88
701066
ti14-05 2024
17:45 Bjerregrav Stadion
14. maj
17:45
BMK (1)
Stoholm IF
701065
ti14-05 2024
18:00
Oversidder
14. maj
18:00
Oversidder
BMK (2)
702732
18-05 2024
10:00 Bjerregrav Stadion
18. maj
10:00
BMK (2)
BMK (1)
701067
ti21-05 2024
18:00 Stoholm Fritidscenter
21. maj
18:00
Stoholm IF
Alhedens IF
702731
ti21-05 2024
18:00
Oversidder
Skals Stadion
21. maj
18:00
SUB 88
Oversidder
702734
ti28-05 2024
17:30 Ulbjerg Stadion
28. maj
17:30
SUB 88
Stoholm IF
702733
ti28-05 2024
18:00
Oversidder
28. maj
18:00
Oversidder
BMK (1)
702735
on29-05 2024
18:00 Bjerregrav Stadion
29. maj
18:00
BMK (2)
Alhedens IF
706287
01-06 2024
10:00
SUB 88
!
NB: SUB 88 er taberdømt
Bjerregrav Stadion
01. jun
10:00
BMK (1)
SUB 88
702736
ti04-06 2024
18:00
Oversidder
Alhede Hallerne
04. jun
18:00
Alhedens IF
Oversidder
706286
ti04-06 2024
18:00 Stoholm Fritidscenter
04. jun
18:00
Stoholm IF
BMK (2)
706289
ti11-06 2024
17:30 Ulbjerg Stadion
11. jun
17:30
SUB 88
BMK (2)
706288
ti11-06 2024
18:00
Oversidder
11. jun
18:00
Oversidder
Stoholm IF
706290
to13-06 2024
18:00 Bjerregrav Stadion
13. jun
18:00
BMK (1)
Alhedens IF
706291
15-06 2024
10:00 Stoholm Fritidscenter
15. jun
10:00
Stoholm IF
BMK (1)
706292
ti18-06 2024
17:30 Låstrup Stadion
18. jun
17:30
SUB 88
Alhedens IF
706293
ti18-06 2024
18:00
Oversidder
Klejtrup Stadion
18. jun
18:00
BMK (2)
Oversidder
706296
22-06 2024
10:00 Bjerregrav Stadion
22. jun
10:00
BMK (1)
BMK (2)
706294
ti25-06 2024
17:45 Alhede Hallerne
25. jun
17:45
Alhedens IF
Stoholm IF
706295
ti25-06 2024
18:00
Oversidder
25. jun
18:00
Oversidder
SUB 88
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 2 på mail eller på tlf: 8939 9920
Spilleregler 8:8
Fleksibel spilleform

Når et hold kommer foran med 3-6-9 mål, tager det førende hold en spiller ud, i stedet for at modstander sætter en spiller ind!

Hjemmeholdet er ansvarlige for registrering af kampens resultat via DBU’s Fodbold App eller via ”Mit DBU” på www.dbujylland.dk.

Der skal 
IKKE udfyldes holdkort i denne række!

Dommerkode 01 - her påsætter DBU Jylland neutrale dommere – udgiften afholdes af hjemmeholdet.
Dommerkode 03 - er døm-selv-kampe hvor hjemmeholdet stiller en lokal dommer.

Log ind