U13 Piger C (11) 8:8 - Forår 2024, Pulje 35

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
552085
ti09-04 2024
19:00
Oversidder
Landlyst Idrætsanlæg (Hjørring)
09. apr
19:00
Fortuna Hjørring
Oversidder
552083
on10-04 2024
18:30
Oversidder
10. apr
18:30
Oversidder
ØVI/TTB
552084
to11-04 2024
18:30 Sparekassen Danmark Arena (Sæby)
3
-
2
11. apr
18:30
IF Skjold Sæby
3
Tornby IF
2
552086
ma15-04 2024
18:30
Oversidder
Oversidder
15. apr
18:30
Oversidder
Oversidder
552374
ma15-04 2024
18:30 Beinur Arena (Tornby)
3
-
1
15. apr
18:30
Tornby IF
3
Fortuna Hjørring
1
552375
to18-04 2024
18:00 Thorshøj Stadion
0
-
6
18. apr
18:00
ØVI/TTB
0
IF Skjold Sæby
6
552376
ma22-04 2024
18:30
Oversidder
22. apr
18:30
Oversidder
Fortuna Hjørring
552377
ma22-04 2024
18:30
Oversidder
Sparekassen Danmark Arena (Sæby)
22. apr
18:30
IF Skjold Sæby
Oversidder
552379
ma29-04 2024
18:30
Oversidder
29. apr
18:30
Oversidder
Tornby IF
552380
ti30-04 2024
18:30
Oversidder
30. apr
18:30
Oversidder
ØVI/TTB
552381
ti30-04 2024
19:00 Landlyst Idrætsanlæg (Hjørring)
2
-
0
30. apr
19:00
Fortuna Hjørring
2
IF Skjold Sæby
0
552382
ma06-05 2024
18:30
Oversidder
Sparekassen Danmark Arena (Sæby)
06. maj
18:30
IF Skjold Sæby
Oversidder
552383
ma06-05 2024
18:30
Oversidder
Beinur Arena (Tornby)
06. maj
18:30
Tornby IF
Oversidder
552384
ti07-05 2024
18:00 Elektrikeren Nord Arena (Østervraa)
2
-
3
07. maj
18:00
ØVI/TTB
2
Fortuna Hjørring
3
552386
ma13-05 2024
18:30 Beinur Arena (Tornby)
0
-
0
13. maj
18:30
Tornby IF
0
IF Skjold Sæby
0
552387
ma13-05 2024
18:30
Oversidder
Elektrikeren Nord Arena (Østervraa)
13. maj
18:30
ØVI/TTB
Oversidder
552385
ti14-05 2024
18:30
Oversidder
14. maj
18:30
Oversidder
Fortuna Hjørring
552388
ma20-05 2024
18:30
Oversidder
Oversidder
20. maj
18:30
Oversidder
Oversidder
552390
ti21-05 2024
19:00 Landlyst Idrætsanlæg (Hjørring)
1
-
1
21. maj
19:00
Fortuna Hjørring
1
Tornby IF
1
552389
to23-05 2024
18:30 Sparekassen Danmark Arena (Sæby)
9
-
0
23. maj
18:30
IF Skjold Sæby
9
ØVI/TTB
0
552393
ma27-05 2024
18:30
Oversidder
Landlyst Idrætsanlæg (Hjørring)
27. maj
18:30
Fortuna Hjørring
Oversidder
552392
to30-05 2024
18:30 Beinur Arena (Tornby)
6
-
0
30. maj
18:30
Tornby IF
6
ØVI/TTB
0
552391
01-06 2024
11:00
Oversidder
01. jun
11:00
Oversidder
IF Skjold Sæby
552378
ma03-06 2024
18:00 Elektrikeren Nord Arena (Østervraa)
0
-
2
03. jun
18:00
ØVI/TTB
0
Tornby IF
2
552394
ma03-06 2024
18:30 Sparekassen Danmark Arena (Sæby)
4
-
0
03. jun
18:30
IF Skjold Sæby
4
Fortuna Hjørring
0
552406
ma03-06 2024
18:30
Oversidder
Beinur Arena (Tornby)
03. jun
18:30
Tornby IF
Oversidder
552407
to06-06 2024
18:00
Oversidder
Elektrikeren Nord Arena (Østervraa)
06. jun
18:00
ØVI/TTB
Oversidder
552408
ma10-06 2024
18:30
Oversidder
10. jun
18:30
Oversidder
IF Skjold Sæby
552409
ma10-06 2024
18:30
Oversidder
10. jun
18:30
Oversidder
Tornby IF
552410
ti11-06 2024
19:00 Landlyst Idrætsanlæg (Hjørring)
3
-
1
11. jun
19:00
Fortuna Hjørring
3
ØVI/TTB
1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 1 på mail eller på tlf: 8939 9910
Nr. 1 i puljen er kvalificeret til Regionsmesterskaberne lørdag 22. juni i Aalborg KFUM.

AFBUD TIL REGIONSMESTERSKABET
Hvis I er forhindrede i at deltage, er det vigtigt, at I hurtigst muligt meddeler regionskontoret dette - et tidligt afbud giver os bedre forudsætninger for at finde en kvalificeret afløser.

Afbud ødelægger stævnet for andre og medfører derfor bøde - se nedenstående skema for yderligere oplysninger:

Afbud inden 1. juni: Gratis
Afbud 1. juni - 16. juni: kr. 500 ,-
Afbud fra 17. juni - 23. juni: kr. 1.000 ,-

Har du yderligere spørgsmål til regionsfinalerne, er du velkommen til at kontakte regionskontoret.

 

Log ind