Kvinder C2 (15+) 7:7 - Forår 2024, Pulje 18 (2024)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
999494
ti09-04 2024
19:00 Sparekassen Danmark Park (Aal. Chang)
0
-
7
09. apr
19:00
Aalborg Chang (3)
0
Aalborg Freja (1)
7
999495
on10-04 2024
17:00 Gistrup kunstgræsanlæg
1
-
3
10. apr
17:00
Vejgaard B
1
Nøvling FK
3
999497
ma15-04 2024
18:30 Lars Bloch Briller Arena - (Kunstgræs B52/AFC)
0
-
6
15. apr
18:30
B52/Aalborg
0
Aalborg Freja (1)
6
999499
ti16-04 2024
19:00 Sparekassen Danmark Park (Aal. Chang)
0
-
4
16. apr
19:00
Aalborg Chang (3)
0
Vejgaard B
4
999500
ma22-04 2024
19:00 Steka Bolig Park (Aalborg Freja)
4
-
2
22. apr
19:00
Aalborg Freja (1)
4
Gug B
2
999501
ma22-04 2024
19:00 Spar Nord Arena (Vejgaard B)
4
-
1
22. apr
19:00
Vejgaard B
4
B52/Aalborg
1
999502
ti23-04 2024
19:00 Sparekassen Danmark Park (Aal. Chang)
0
-
3
23. apr
19:00
Aalborg Chang (3)
0
Nøvling FK
3
999504
ma29-04 2024
19:00 Skjøtt Arena (Gug B)
2
-
0
29. apr
19:00
Gug B
2
Vejgaard B
0
999505
ma29-04 2024
19:00 Steka Bolig Park (Aalborg Freja)
0
-
1
29. apr
19:00
Aalborg Freja (1)
0
Nøvling FK
1
999503
ti30-04 2024
18:30 B52/AFC’s anlæg
6
-
2
30. apr
18:30
B52/Aalborg
6
Aalborg Chang (3)
2
999506
ma06-05 2024
19:00 Spar Nord Arena (Vejgaard B)
0
-
2
06. maj
19:00
Vejgaard B
0
Aalborg Freja (1)
2
999508
ti07-05 2024
19:00 Sparekassen Danmark Park (Aal. Chang)
1
-
2
07. maj
19:00
Aalborg Chang (3)
1
Gug B
2
999507
on08-05 2024
18:30 Nøvling Skole
9
-
2
08. maj
18:30
Nøvling FK
9
B52/Aalborg
2
999511
ma13-05 2024
18:00 Lars Bloch Briller Arena - (Kunstgræs B52/AFC)
3
-
6
13. maj
18:00
B52/Aalborg
3
Gug B
6
999509
ti14-05 2024
19:00 Steka Bolig Park (Aalborg Freja)
2
-
0
14. maj
19:00
Aalborg Freja (1)
2
Aalborg Chang (3)
0
999496
on15-05 2024
19:00 Skjøtt Arena (Gug B)
6
-
2
15. maj
19:00
Gug B
6
B52/Aalborg
2
999510
to16-05 2024
18:30 Nøvling Skole
6
-
1
16. maj
18:30
Nøvling FK
6
Vejgaard B
1
999512
ma20-05 2024
19:00 Steka Bolig Park (Aalborg Freja)
10
-
2
20. maj
19:00
Aalborg Freja (1)
10
B52/Aalborg
2
999513
ma20-05 2024
19:00 Skjøtt Arena (Gug B)
2
-
3
20. maj
19:00
Gug B
2
Nøvling FK
3
999514
ti21-05 2024
19:00 Spar Nord Arena (Vejgaard B)
3
-
1
21. maj
19:00
Vejgaard B
3
Aalborg Chang (3)
1
999516
ma27-05 2024
18:30 B52/AFC’s anlæg
3
-
3
27. maj
18:30
B52/Aalborg
3
Vejgaard B
3
999515
ma27-05 2024
19:00 Skjøtt Arena (Gug B)
5
-
2
27. maj
19:00
Gug B
5
Aalborg Freja (1)
2
999517
ti28-05 2024
18:30 Nøvling Skole
4
-
0
28. maj
18:30
Nøvling FK
4
Aalborg Chang (3)
0
999519
ma03-06 2024
19:00 Spar Nord Arena (Vejgaard B)
0
-
7
03. jun
19:00
Vejgaard B
0
Gug B
7
999518
ti04-06 2024
19:00 Sparekassen Danmark Park (Aal. Chang)
1
-
3
04. jun
19:00
Aalborg Chang (3)
1
B52/Aalborg
3
999520
on05-06 2024
18:30 Nøvling Skole
0
-
3
05. jun
18:30
Nøvling FK
0
Aalborg Freja (1)
3
999498
fr07-06 2024
18:30 Nøvling Skole
4
-
2
07. jun
18:30
Nøvling FK
4
Gug B
2
999522
ma10-06 2024
18:00 B52/AFC’s anlæg
5
-
3
10. jun
18:00
B52/Aalborg
5
Nøvling FK
3
999523
ma10-06 2024
19:00 Skjøtt Arena (Gug B)
4
-
0
10. jun
19:00
Gug B
4
Aalborg Chang (3)
0
999521
ma10-06 2024
19:00 Steka Bolig Park (Aalborg Freja)
6
-
1
10. jun
19:00
Aalborg Freja (1)
6
Vejgaard B
1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 1 på mail eller på tlf: 8939 9910
Nr. 1 i puljen er kvalificeret til Regionsmesterskaberne lørdag 22. juni i Sindal.

AFBUD TIL REGIONSMESTERSKABET
Hvis I er forhindrede i at deltage, er det vigtigt, at I hurtigst muligt meddeler regionskontoret dette - et tidligt afbud giver os bedre forudsætninger for at finde en kvalificeret afløser.

Afbud ødelægger stævnet for andre og medfører derfor bøde - se nedenstående skema for yderligere oplysninger:

Afbud inden 1. juni: Gratis
Afbud 1. juni - 16. juni: kr. 500 ,-
Afbud fra 17. juni - 23. juni: kr. 1.000 ,-

Har du yderligere spørgsmål til regionsfinalerne, er du velkommen til at kontakte regionskontoret.

 

Log ind