U10 Drenge A1 (14) 5:5 - Forår 2024, Pulje 21

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested
463664
20-04 2024
11:00 B52/AFC’s anlæg
20. apr
11:00
B52/Aalborg
Frederikshavn fI
463665
20-04 2024
11:00 Baneanlæg Lerumbakken (Nørresundby)
20. apr
11:00
Nørresundby FB
Aalborg KFUM
463666
20-04 2024
11:00
AaB
Oversidder
AaB's Anlæg
20. apr
11:00
AaB
Oversidder
463667
20-04 2024
11:00 Aabybro Idrætscenter
20. apr
11:00
Aabybro IF
IF Skjold Sæby
463668
27-04 2024
11:00 M.A.R.S ARENA (Frederikshavn)
27. apr
11:00
Frederikshavn fI
Aabybro IF
463670
27-04 2024
11:00
Oversidder
27. apr
11:00
Oversidder
Nørresundby FB
463669
on01-05 2024
18:30
AaB
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
01. maj
18:30
Aalborg KFUM
AaB
463672
04-05 2024
10:00 B52/AFC’s anlæg
04. maj
10:00
B52/Aalborg
Aalborg KFUM
463848
04-05 2024
11:00
Oversidder
Aabybro Idrætscenter
04. maj
11:00
Aabybro IF
Oversidder
463673
04-05 2024
12:00 Baneanlæg Lerumbakken (Nørresundby)
04. maj
12:00
Nørresundby FB
IF Skjold Sæby
463674
ti07-05 2024
18:15
AaB
AaB's Anlæg
07. maj
18:15
AaB
Frederikshavn fI
463854
ti14-05 2024
17:30 M.A.R.S ARENA (Frederikshavn)
14. maj
17:30
Frederikshavn fI
Aalborg KFUM
463671
ti14-05 2024
18:00 B52/AFC’s anlæg
14. maj
18:00
B52/Aalborg
IF Skjold Sæby
463851
25-05 2024
11:00
Oversidder
25. maj
11:00
Oversidder
B52/Aalborg
463852
25-05 2024
11:00
AaB
Sparekassen Danmark Arena (Sæby)
25. maj
11:00
IF Skjold Sæby
AaB
463850
25-05 2024
11:30 Nordjyske Bank Arena (KFUM)
25. maj
11:30
Aalborg KFUM
Aabybro IF
463849
26-05 2024
11:00 M.A.R.S ARENA (Frederikshavn)
26. maj
11:00
Frederikshavn fI
Nørresundby FB
463853
01-06 2024
10:00 B52/AFC’s anlæg
01. jun
10:00
B52/Aalborg
Nørresundby FB
463856
01-06 2024
11:00
Oversidder
01. jun
11:00
Oversidder
IF Skjold Sæby
463862
ti04-06 2024
18:15
AaB
AaB's Anlæg
04. jun
18:15
AaB
B52/Aalborg
463855
09-06 2024
11:00
AaB
Aabybro Idrætscenter
09. jun
11:00
Aabybro IF
AaB
463860
15-06 2024
10:00 Sparekassen Danmark Arena (Sæby)
15. jun
10:00
IF Skjold Sæby
Frederikshavn fI
463858
15-06 2024
11:00
Oversidder
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
15. jun
11:00
Aalborg KFUM
Oversidder
463857
15-06 2024
12:00
AaB
Baneanlæg Lerumbakken (Nørresundby)
15. jun
12:00
Nørresundby FB
AaB
463859
ti18-06 2024
18:00 Aabybro Idrætscenter
18. jun
18:00
Aabybro IF
B52/Aalborg
463863
22-06 2024
11:00
Oversidder
22. jun
11:00
Oversidder
Frederikshavn fI
463861
23-06 2024
10:30 Nordjyske Bank Arena (KFUM)
23. jun
10:30
Aalborg KFUM
IF Skjold Sæby
463864
23-06 2024
11:00 Aabybro Idrætscenter
23. jun
11:00
Aabybro IF
Nørresundby FB
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 2 på mail eller på tlf: 8939 9920
Spilleregler 5:5

Hjemmeholdet er ansvarlige for registrering af kampens resultat via DBU’s Fodbold App eller via ”Mit DBU” på www.dbujylland.dk.

Kampene afvikles som døm-selv-kampe hvor hjemmeholdet stiller en lokal dommer.

Der skal 
IKKE udfyldes holdkort i denne række!

Presfri zone - modstanderen skal tilbage på egen banehalvdel ved målspark - læs mere på på "Presfri zone i 5:5"

Log ind