U12 Drenge A1 (12) 8:8 - Forår 2024, Pulje 1

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested
464518
13-04 2024
10:30 Mejdal Hallen
13. apr
10:30
Mejdal-Halgård Fodbold
Haderslev FK
464522
13-04 2024
11:30 Mejdal Hallen
13. apr
11:30
Haderslev FK
Bredballe IF
464693
13-04 2024
12:30 Mejdal Hallen
13. apr
12:30
Mejdal-Halgård Fodbold
Bredballe IF
464242
20-04 2024
11:00
Oversidder
20. apr
11:00
Oversidder
Guldminen
464236
20-04 2024
11:30 Nordjyske Bank Arena (KFUM)
20. apr
11:30
AaB (1)
Esbjerg fB
464237
20-04 2024
11:30 Nordjyske Bank Arena (KFUM)
20. apr
11:30
Aalborg KFUM
Mejdal-Halgård Fodbold
464239
20-04 2024
12:00 Aktivitetscenter Tirsdalen (Kunstgræs)
20. apr
12:00
Kristrup B
Haderslev FK
464524
20-04 2024
12:20 Nordjyske Bank Arena (KFUM)
20. apr
12:20
Esbjerg fB
Mejdal-Halgård Fodbold
464527
20-04 2024
12:20 Nordjyske Bank Arena (KFUM)
20. apr
12:20
Aalborg KFUM
AaB (1)
464711
20-04 2024
13:10 Nordjyske Bank Arena (KFUM)
20. apr
13:10
Esbjerg fB
Aalborg KFUM
464245
20-04 2024
13:10 Nordjyske Bank Arena (KFUM)
20. apr
13:10
Mejdal-Halgård Fodbold
AaB (1)
464238
21-04 2024
10:00 AGF's anlæg - Fredensvang
21. apr
10:00
AGF, Aarhus
Bredballe IF
464243
27-04 2024
11:00
Oversidder
Banerne ved Haderslev Idrætscenter
27. apr
11:00
Haderslev FK
Oversidder
464248
27-04 2024
15:25 Lethallen Haderslev
27. apr
15:25
Haderslev FK
Esbjerg fB
464247
28-04 2024
10:00 Stadome, Ikast (kunst)
28. apr
10:00
Guldminen
AGF, Aarhus
464246
28-04 2024
12:10 Bredballe Kunstgræsbane
28. apr
12:10
Bredballe IF
Aalborg KFUM
464244
28-04 2024
13:30
Esbjerg fB
!
NB: Esbjerg fB er taberdømt
TESS Arena Esbjerg - kunstgræsbane 5
28. apr
13:30
Esbjerg fB
Kristrup B
464252
04-05 2024
11:00
Oversidder
04. maj
11:00
Oversidder
AGF, Aarhus
464251
04-05 2024
12:00
Mejdal-Halgård Fodbold
!
NB: Mejdal-Halgård Fodbold er taberdømt
Tirsdalens Skole
04. maj
12:00
Kristrup B
Mejdal-Halgård Fodbold
464250
04-05 2024
12:15 Nordjyske Bank Arena (KFUM)
04. maj
12:15
Aalborg KFUM
Guldminen
464521
04-05 2024
14:00 Nordjyske Bank Arena (KFUM)
04. maj
14:00
Guldminen
AaB (1)
464517
11-05 2024
11:00
Oversidder
Esbjerg Idrætspark
11. maj
11:00
Esbjerg fB
Oversidder
464249
18-05 2024
11:00 AaB's Anlæg
18. maj
11:00
AaB (1)
Bredballe IF
464525
25-05 2024
10:00 Tirsdalens Skole
25. maj
10:00
Kristrup B
Guldminen
464526
25-05 2024
11:00
Oversidder
25. maj
11:00
Oversidder
Aalborg KFUM
464710
25-05 2024
12:00 AaB's Anlæg
25. maj
12:00
AaB (1)
Haderslev FK
464519
25-05 2024
12:00 AaB's Anlæg
25. maj
12:00
AGF, Aarhus
Aalborg KFUM
464523
25-05 2024
12:50 AaB's Anlæg
25. maj
12:50
AaB (1)
AGF, Aarhus
464706
25-05 2024
12:50 AaB's Anlæg
25. maj
12:50
Aalborg KFUM
Haderslev FK
464520
on29-05 2024
18:15 Bredballe Kunstgræsbane
29. maj
18:15
Bredballe IF
Kristrup B
464528
01-06 2024
11:00
Oversidder
Mejdal Hallen
01. jun
11:00
Mejdal-Halgård Fodbold
Oversidder
464529
on05-06 2024
13:00 AGF's anlæg - Fredensvang
05. jun
13:00
AGF, Aarhus
Kristrup B
464532
08-06 2024
11:00 Lethallen Haderslev
08. jun
11:00
Haderslev FK
AGF, Aarhus
464704
08-06 2024
11:00
Oversidder
08. jun
11:00
Oversidder
AaB (1)
464695
08-06 2024
12:00 Tirsdalens Skole
08. jun
12:00
Kristrup B
Aalborg KFUM
464705
ma10-06 2024
18:15 AaB's Anlæg
10. jun
18:15
AaB (1)
Kristrup B
464530
15-06 2024
09:30 Bredballe Kunstgræsbane
15. jun
09:30
Bredballe IF
Esbjerg fB
464708
15-06 2024
11:00
Oversidder
15. jun
11:00
Oversidder
Bredballe IF
464533
16-06 2024
11:00 Ikast FC Stadion Allé
16. jun
11:00
Esbjerg fB
Guldminen
464709
16-06 2024
11:00 Stadome, Ikast (kunst)
16. jun
11:00
Guldminen
Mejdal-Halgård Fodbold
464707
16-06 2024
11:30 AGF's anlæg - Fredensvang
16. jun
11:30
AGF, Aarhus
Esbjerg fB
464531
16-06 2024
12:15 Stadome, Ikast (kunst)
16. jun
12:15
Guldminen
Haderslev FK
464714
fr21-06 2024
16:45 Bredballe Kunstgræsbane
21. jun
16:45
Bredballe IF
Guldminen
464713
22-06 2024
11:00
Oversidder
Tirsdalens Skole
22. jun
11:00
Kristrup B
Oversidder
464712
22-06 2024
12:15 Mejdal Kunstgræsbane
22. jun
12:15
Mejdal-Halgård Fodbold
AGF, Aarhus
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 2 på mail eller på tlf: 8939 9920
Spilleregler 8:8
Fleksibel spilleform

Hjemmeholdet er ansvarlige for registrering af kampens resultat via DBU’s Fodbold App eller via ”Mit DBU” på www.dbujylland.dk.

Der skal 
IKKE udfyldes holdkort i denne række!

Dommerkode 01 - her påsætter DBU Jylland neutrale dommere – udgiften afholdes af hjemmeholdet.
Dommerkode 03 - er døm-selv-kampe hvor hjemmeholdet stiller en lokal dommer.

Log ind