Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14. aug
18:00
HB 3
FA 2000 4
|
|||||||||||||||||||
16. aug
19:15
Fremad Amager 2
Tårnby FF 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. aug
14:00
Fremad Valby 3
HIK 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug
12:00
KB 3
Skovshoved IF 2
|
|||||||||||||||||||
18. aug
12:00
Frederiksholm Sydhavnen 2
Kastrup 2
|
|||||||||||||||||||
21. aug
18:30
Skovshoved IF 2
HB 3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
23. aug
19:00
Kastrup 2
KB 3
|
|||||||||||||||||||
24. aug
12:00
Tårnby FF 2
FB 4
|
|||||||||||||||||||
25. aug
12:00
HIK 2
Frederiksholm Sydhavnen 2
|
|||||||||||||||||||
25. aug
16:00
FA 2000 4
Fremad Amager 2
|
|||||||||||||||||||
25. aug
18:00
B.93 3
Fremad Valby 3
|
|||||||||||||||||||
27. aug
20:15
FB 4
B.93 3
|
|||||||||||||||||||
30. aug
19:15
Fremad Amager 2
FB 4
|
|||||||||||||||||||
31. aug
12:00
HB 3
Kastrup 2
|
|||||||||||||||||||
31. aug
14:00
Fremad Valby 3
Tårnby FF 2
|
|||||||||||||||||||
01. sep
12:00
KB 3
HIK 2
|
|||||||||||||||||||
01. sep
14:00
Frederiksholm Sydhavnen 2
B.93 3
|
|||||||||||||||||||
01. sep
16:00
FA 2000 4
Skovshoved IF 2
|
|||||||||||||||||||
03. sep
20:30
B.93 3
KB 3
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:00
Skovshoved IF 2
Fremad Amager 2
|
|||||||||||||||||||
06. sep
18:30
FB 4
Fremad Valby 3
|
|||||||||||||||||||
06. sep
19:00
Kastrup 2
FA 2000 4
|
|||||||||||||||||||
07. sep
12:00
Tårnby FF 2
Frederiksholm Sydhavnen 2
|
|||||||||||||||||||
08. sep
12:00
HIK 2
HB 3
|
|||||||||||||||||||
11. sep
18:00
Skovshoved IF 2
Kastrup 2
|
|||||||||||||||||||
13. sep
19:15
Fremad Amager 2
Fremad Valby 3
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Frederiksholm Sydhavnen 2
FB 4
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:00
KB 3
Tårnby FF 2
|
|||||||||||||||||||
15. sep
14:00
HB 3
B.93 3
|
|||||||||||||||||||
15. sep
16:00
FA 2000 4
HIK 2
|
|||||||||||||||||||
20. sep
19:00
Kastrup 2
Fremad Amager 2
|
|||||||||||||||||||
21. sep
12:00
Tårnby FF 2
HB 3
|
|||||||||||||||||||
21. sep
14:00
FB 4
KB 3
|
|||||||||||||||||||
21. sep
14:00
Fremad Valby 3
Frederiksholm Sydhavnen 2
|
|||||||||||||||||||
22. sep
12:00
HIK 2
Skovshoved IF 2
|
|||||||||||||||||||
22. sep
18:00
B.93 3
FA 2000 4
|
|||||||||||||||||||
25. sep
17:30
Skovshoved IF 2
B.93 3
|
|||||||||||||||||||
27. sep
19:00
Kastrup 2
HIK 2
|
|||||||||||||||||||
27. sep
19:15
Fremad Amager 2
Frederiksholm Sydhavnen 2
|
|||||||||||||||||||
28. sep
14:00
HB 3
FB 4
|
|||||||||||||||||||
29. sep
12:00
KB 3
Fremad Valby 3
|
|||||||||||||||||||
29. sep
16:00
FA 2000 4
Tårnby FF 2
|
|||||||||||||||||||
05. okt
12:00
Tårnby FF 2
Skovshoved IF 2
|
|||||||||||||||||||
05. okt
14:00
FB 4
FA 2000 4
|
|||||||||||||||||||
05. okt
14:00
Fremad Valby 3
HB 3
|
|||||||||||||||||||
06. okt
12:00
HIK 2
Fremad Amager 2
|
|||||||||||||||||||
06. okt
14:00
Frederiksholm Sydhavnen 2
KB 3
|
|||||||||||||||||||
06. okt
18:00
B.93 3
Kastrup 2
|
|||||||||||||||||||
07. okt
20:15
Skovshoved IF 2
FB 4
|
|||||||||||||||||||
11. okt
19:00
Kastrup 2
Tårnby FF 2
|
|||||||||||||||||||
11. okt
19:15
Fremad Amager 2
KB 3
|
|||||||||||||||||||
12. okt
14:00
HB 3
Frederiksholm Sydhavnen 2
|
|||||||||||||||||||
13. okt
12:00
HIK 2
B.93 3
|
|||||||||||||||||||
13. okt
16:00
FA 2000 4
Fremad Valby 3
|
|||||||||||||||||||
18. okt
19:15
Fremad Amager 2
B.93 3
|
|||||||||||||||||||
19. okt
12:00
Tårnby FF 2
HIK 2
|
|||||||||||||||||||
19. okt
14:00
FB 4
Kastrup 2
|
|||||||||||||||||||
19. okt
14:00
Fremad Valby 3
Skovshoved IF 2
|
|||||||||||||||||||
20. okt
12:00
KB 3
HB 3
|
|||||||||||||||||||
20. okt
14:00
Frederiksholm Sydhavnen 2
FA 2000 4
|
|||||||||||||||||||
21. okt
20:15
Skovshoved IF 2
Frederiksholm Sydhavnen 2
|
|||||||||||||||||||
26. okt
10:00
HB 3
Fremad Amager 2
|
|||||||||||||||||||
26. okt
11:00
Kastrup 2
Fremad Valby 3
|
|||||||||||||||||||
27. okt
12:00
HIK 2
FB 4
|
|||||||||||||||||||
27. okt
14:00
B.93 3
Tårnby FF 2
|
|||||||||||||||||||
27. okt
16:00
FA 2000 4
KB 3
|