Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08. apr
19:00
As IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
08. apr
19:00
Uldum IF
4
Riis Tebstrup IF
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
08. apr
19:00
Østbirk IF
0
Søvind GIF
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
08. apr
19:00
Horsens Freja
3
Daugaard IF
0
|
|||||||||||||||||||
09. apr
19:00
Horsens B
2
Egebjerg IF
3
|
|||||||||||||||||||
15. apr
19:00
Daugaard IF
1
Horsens B
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
15. apr
19:00
Oversidder
Horsens Freja
|
|||||||||||||||||||
15. apr
19:00
Riis Tebstrup IF
2
As IF
1
|
|||||||||||||||||||
15. apr
19:00
Søvind GIF
4
Uldum IF
0
|
|||||||||||||||||||
15. apr
19:00
Egebjerg IF
2
Østbirk IF
1
|
|||||||||||||||||||
22. apr
19:00
Daugaard IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
22. apr
19:00
As IF
3
Søvind GIF
3
|
|||||||||||||||||||
22. apr
19:00
Uldum IF
3
Egebjerg IF
2
|
|||||||||||||||||||
22. apr
19:00
Horsens Freja
3
Riis Tebstrup IF
1
|
|||||||||||||||||||
23. apr
19:00
Horsens B
1
Østbirk IF
3
|
|||||||||||||||||||
29. apr
19:00
Riis Tebstrup IF
1
Daugaard IF
0
|
|||||||||||||||||||
29. apr
19:00
Østbirk IF
0
Uldum IF
0
|
|||||||||||||||||||
29. apr
19:00
Søvind GIF
2
Horsens Freja
0
|
|||||||||||||||||||
29. apr
19:00
Egebjerg IF
3
As IF
1
|
|||||||||||||||||||
30. apr
19:00
Oversidder
Horsens B
|
|||||||||||||||||||
06. maj
19:00
Daugaard IF
Søvind GIF
|
|||||||||||||||||||
06. maj
19:00
As IF
Østbirk IF
|
|||||||||||||||||||
06. maj
19:00
Oversidder
Riis Tebstrup IF
|
|||||||||||||||||||
06. maj
19:00
Horsens Freja
Egebjerg IF
|
|||||||||||||||||||
07. maj
19:00
Horsens B
Uldum IF
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:00
Uldum IF
As IF
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:00
Riis Tebstrup IF
Horsens B
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:00
Østbirk IF
Horsens Freja
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:00
Søvind GIF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:00
Egebjerg IF
Daugaard IF
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:00
Daugaard IF
Østbirk IF
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:00
Oversidder
Egebjerg IF
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:00
Riis Tebstrup IF
Søvind GIF
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:00
Horsens Freja
Uldum IF
|
|||||||||||||||||||
28. maj
19:00
Horsens B
As IF
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:00
As IF
Horsens Freja
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:00
Uldum IF
Daugaard IF
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:00
Østbirk IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:00
Egebjerg IF
Riis Tebstrup IF
|
|||||||||||||||||||
04. jun
19:00
Horsens B
Søvind GIF
|
|||||||||||||||||||
10. jun
19:00
Daugaard IF
As IF
|
|||||||||||||||||||
10. jun
19:00
Oversidder
Uldum IF
|
|||||||||||||||||||
10. jun
19:00
Riis Tebstrup IF
Østbirk IF
|
|||||||||||||||||||
10. jun
19:00
Horsens Freja
Horsens B
|
|||||||||||||||||||
10. jun
19:00
Søvind GIF
Egebjerg IF
|
|||||||||||||||||||
17. jun
19:00
Daugaard IF
Horsens Freja
|
|||||||||||||||||||
17. jun
19:00
Oversidder
As IF
|
|||||||||||||||||||
17. jun
19:00
Riis Tebstrup IF
Uldum IF
|
|||||||||||||||||||
17. jun
19:00
Søvind GIF
Østbirk IF
|
|||||||||||||||||||
17. jun
19:00
Egebjerg IF
Horsens B
|
|||||||||||||||||||
12. aug
19:00
As IF
Riis Tebstrup IF
|
|||||||||||||||||||
12. aug
19:00
Uldum IF
Søvind GIF
|
|||||||||||||||||||
12. aug
19:00
Østbirk IF
Egebjerg IF
|
|||||||||||||||||||
12. aug
19:00
Horsens Freja
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
13. aug
19:00
Horsens B
Daugaard IF
|
|||||||||||||||||||
19. aug
19:00
Riis Tebstrup IF
Horsens Freja
|
|||||||||||||||||||
19. aug
19:00
Østbirk IF
Horsens B
|
|||||||||||||||||||
19. aug
19:00
Søvind GIF
As IF
|
|||||||||||||||||||
19. aug
19:00
Egebjerg IF
Uldum IF
|
|||||||||||||||||||
20. aug
19:00
Oversidder
Daugaard IF
|
|||||||||||||||||||
26. aug
19:00
Daugaard IF
Riis Tebstrup IF
|
|||||||||||||||||||
26. aug
19:00
As IF
Egebjerg IF
|
|||||||||||||||||||
26. aug
19:00
Uldum IF
Østbirk IF
|
|||||||||||||||||||
26. aug
19:00
Horsens Freja
Søvind GIF
|
|||||||||||||||||||
27. aug
19:00
Horsens B
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
02. sep
18:45
Uldum IF
Horsens B
|
|||||||||||||||||||
02. sep
18:45
Riis Tebstrup IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
02. sep
18:45
Søvind GIF
Daugaard IF
|
|||||||||||||||||||
02. sep
18:45
Egebjerg IF
Horsens Freja
|
|||||||||||||||||||
02. sep
19:00
Østbirk IF
As IF
|
|||||||||||||||||||
09. sep
18:30
Daugaard IF
Egebjerg IF
|
|||||||||||||||||||
09. sep
18:30
As IF
Uldum IF
|
|||||||||||||||||||
09. sep
18:30
Oversidder
Søvind GIF
|
|||||||||||||||||||
09. sep
18:30
Horsens Freja
Østbirk IF
|
|||||||||||||||||||
10. sep
18:30
Horsens B
Riis Tebstrup IF
|
|||||||||||||||||||
16. sep
18:15
As IF
Horsens B
|
|||||||||||||||||||
16. sep
18:15
Uldum IF
Horsens Freja
|
|||||||||||||||||||
16. sep
18:15
Søvind GIF
Riis Tebstrup IF
|
|||||||||||||||||||
16. sep
18:15
Egebjerg IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
16. sep
19:00
Østbirk IF
Daugaard IF
|
|||||||||||||||||||
23. sep
17:45
Daugaard IF
Uldum IF
|
|||||||||||||||||||
23. sep
17:45
Oversidder
Østbirk IF
|
|||||||||||||||||||
23. sep
17:45
Riis Tebstrup IF
Egebjerg IF
|
|||||||||||||||||||
23. sep
17:45
Horsens Freja
As IF
|
|||||||||||||||||||
23. sep
17:45
Søvind GIF
Horsens B
|
|||||||||||||||||||
30. sep
17:30
As IF
Daugaard IF
|
|||||||||||||||||||
30. sep
17:30
Uldum IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
30. sep
17:30
Egebjerg IF
Søvind GIF
|
|||||||||||||||||||
30. sep
19:00
Østbirk IF
Riis Tebstrup IF
|
|||||||||||||||||||
01. okt
17:30
Horsens B
Horsens Freja
|