U13 Drenge Liga 5 (2011) 11:11 forår 2024, Pulje 750

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
805367
to04-04 2024
18:00 Simon Kjær Park (kunstgræs)
3
-
2
04. apr
18:00
Horsens Nord
3
FC Aarhus Syd
2
805366
07-04 2024
11:30 AGF's anlæg - Fredensvang
0
-
5
07. apr
11:30
AGF, Aarhus
0
Aabyhøj IF
5
805369
13-04 2024
11:00 Aabyhøj Stadion
2
-
2
13. apr
11:00
Aabyhøj IF
2
Horsens Nord
2
805370
13-04 2024
16:00 AGF's anlæg - Fredensvang
0
-
3
13. apr
16:00
AGF, Aarhus
0
Odder IGF
3
805368
14-04 2024
12:30 Skåde Brugsforening Arena (BMI Kunstgræs)
2
-
6
14. apr
12:30
FC Aarhus Syd
2
Kolt/Hasselager IF
6
805371
20-04 2024
10:30 SuperBrugsen Kolt Park (KHIF-Kunstgræs)
1
-
3
20. apr
10:30
Kolt/Hasselager IF
1
Horsens Nord
3
805372
20-04 2024
10:30 AGF's anlæg - Fredensvang
2
-
7
20. apr
10:30
AGF, Aarhus
2
FC Aarhus Syd
7
805373
21-04 2024
10:00 Spektrum Odder
2
-
0
21. apr
10:00
Odder IGF
2
Aabyhøj IF
0
805376
27-04 2024
13:00 Simon Kjær Park (kunstgræs)
UHT
27. apr
13:00
Horsens Nord
AGF, Aarhus
UHT
805375
28-04 2024
12:30 Egelund Idrætscenter
3
-
2
28. apr
12:30
FC Aarhus Syd
3
Odder IGF
2
805365
ma29-04 2024
17:15 SuperBrugsen Kolt Park
1
-
0
29. apr
17:15
Kolt/Hasselager IF
1
Odder IGF
0
805379
fr03-05 2024
17:30 Spektrum Odder
1
-
1
03. maj
17:30
Odder IGF
1
Horsens Nord
1
805377
04-05 2024
10:30 AGF's anlæg - Fredensvang
3
-
5
04. maj
10:30
AGF, Aarhus
3
Kolt/Hasselager IF
5
805378
04-05 2024
11:00 Aabyhøj Stadion
5
-
2
04. maj
11:00
Aabyhøj IF
5
FC Aarhus Syd
2
805374
ma06-05 2024
17:30 SuperBrugsen Kolt Park
6
-
3
06. maj
17:30
Kolt/Hasselager IF
6
Aabyhøj IF
3
805380
12-05 2024
10:00 Spektrum Odder
1
-
2
12. maj
10:00
Odder IGF
1
Kolt/Hasselager IF
2
805468
12-05 2024
11:00 Egelund Idrætscenter
5
-
3
12. maj
11:00
FC Aarhus Syd
5
Horsens Nord
3
805467
on15-05 2024
18:00 Aabyhøj Stadion
2
-
0
15. maj
18:00
Aabyhøj IF
2
AGF, Aarhus
0
805470
to23-05 2024
18:00 Simon Kjær Park (kunstgræs)
2
-
0
23. maj
18:00
Horsens Nord
2
Aabyhøj IF
0
805471
26-05 2024
10:00 Spektrum Odder
UHT
26. maj
10:00
Odder IGF
AGF, Aarhus
UHT
805472
to30-05 2024
18:00 Simon Kjær Park (kunstgræs)
2
-
6
30. maj
18:00
Horsens Nord
2
Kolt/Hasselager IF
6
805473
02-06 2024
12:30 Egelund Idrætscenter
UHT
02. jun
12:30
FC Aarhus Syd
AGF, Aarhus
UHT
805469
ma03-06 2024
17:30 SuperBrugsen Kolt Park
2
-
4
03. jun
17:30
Kolt/Hasselager IF
2
FC Aarhus Syd
4
805476
08-06 2024
10:00 Spektrum Odder
2
-
3
08. jun
10:00
Odder IGF
2
FC Aarhus Syd
3
805477
08-06 2024
11:30 AGF's anlæg - Fredensvang
HHT
08. jun
11:30
AGF, Aarhus
Horsens Nord
HHT
805475
09-06 2024
11:00 Aabyhøj Stadion
2
-
3
09. jun
11:00
Aabyhøj IF
2
Kolt/Hasselager IF
3
805474
ma10-06 2024
18:30 Aabyhøj Stadion
4
-
2
10. jun
18:30
Aabyhøj IF
4
Odder IGF
2
805480
to13-06 2024
18:00 Simon Kjær Park (kunstgræs)
3
-
2
13. jun
18:00
Horsens Nord
3
Odder IGF
2
805478
16-06 2024
10:30 SuperBrugsen Kolt Park
7
-
4
16. jun
10:30
Kolt/Hasselager IF
7
AGF, Aarhus
4
805479
16-06 2024
11:00 Egelund Idrætscenter
8
-
0
16. jun
11:00
FC Aarhus Syd
8
Aabyhøj IF
0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Log ind