Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04. apr
18:00
Agerskov/Toftlund
1
Rødekro IF
2
|
|||||||||||||||||||
07. apr
10:00
Sønderborg B
14
Skærbæk B
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
07. apr
12:00
Fc sydvest
FC Kolding Nord
UHT
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. apr
18:00
Skærbæk B
1
Agerskov/Toftlund
3
|
|||||||||||||||||||
13. apr
11:00
Rødekro IF
2
Fc sydvest
1
|
|||||||||||||||||||
14. apr
11:30
FC Kolding Nord
Sønderborg B
HHT
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. apr
11:00
Rødekro IF
0
FC Kolding Nord
7
|
|||||||||||||||||||
20. apr
15:00
Fc sydvest
5
Skærbæk B
0
|
|||||||||||||||||||
21. apr
13:00
Agerskov/Toftlund
1
Sønderborg B
3
|
|||||||||||||||||||
25. apr
17:30
Skærbæk B
5
Rødekro IF
0
|
|||||||||||||||||||
25. apr
18:00
Agerskov/Toftlund
2
FC Kolding Nord
2
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:00
Sønderborg B
1
Fc sydvest
2
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:00
Rødekro IF
1
Sønderborg B
5
|
|||||||||||||||||||
04. maj
15:00
Fc sydvest
6
Agerskov/Toftlund
1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:30
FC Kolding Nord
8
Skærbæk B
1
|
|||||||||||||||||||
09. maj
17:30
Skærbæk B
0
Sønderborg B
6
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:00
Rødekro IF
Agerskov/Toftlund
ANN
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:00
FC Kolding Nord
1
Fc sydvest
1
|
|||||||||||||||||||
23. maj
18:00
Agerskov/Toftlund
2
Skærbæk B
3
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:30
Sønderborg B
3
FC Kolding Nord
0
|
|||||||||||||||||||
26. maj
16:00
Fc sydvest
0
Rødekro IF
2
|
|||||||||||||||||||
30. maj
17:30
Skærbæk B
2
Fc sydvest
5
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:30
FC Kolding Nord
7
Rødekro IF
1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Sønderborg B
4
Agerskov/Toftlund
1
|
|||||||||||||||||||
08. jun
15:00
Fc sydvest
0
Sønderborg B
3
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:00
FC Kolding Nord
5
Agerskov/Toftlund
4
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:00
Rødekro IF
4
Skærbæk B
0
|
|||||||||||||||||||
15. jun
11:00
Skærbæk B
5
FC Kolding Nord
8
|
|||||||||||||||||||
15. jun
13:00
Agerskov/Toftlund
0
Fc sydvest
3
|
|||||||||||||||||||
16. jun
10:00
Sønderborg B
4
Rødekro IF
3
|
Rækkebeskrivelser
JM-siden