8:8 Kvindesenior 2 - Forår, Pulje 8

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
521868
on10-04 2024
18:30
DMI
Kunstgræsbanen, Nakskov
1
-
1
10. apr
18:30
Branderslev IF
1
DMI
1
521869
on10-04 2024
19:00
SB
OK+ Arena
4
-
2
10. apr
19:00
Systofte
4
SB
2
521881
ti16-04 2024
18:00 LEDVANCE Park
0
-
4
16. apr
18:00
FC Falster
0
Branderslev IF
4
521871
ti16-04 2024
18:30
DMI
OK+ Arena
2
-
9
16. apr
18:30
Systofte
2
DMI
9
521938
ti23-04 2024
18:00
DMI
LEDVANCE Park
1
-
10
23. apr
18:00
FC Falster
1
DMI
10
521903
ti23-04 2024
19:00 Eskilstrup stadion
5
-
0
23. apr
19:00
Eskilstrup
5
Systofte
0
521939
ti30-04 2024
19:00
DMI
Eskilstrup stadion
0
-
2
30. apr
19:00
Eskilstrup
0
DMI
2
521940
ti30-04 2024
19:00
SB
XL byg P.W. Wulff arena
8
-
0
30. apr
19:00
SB
8
FC Falster
0
523065
on01-05 2024
19:00 OK+ Arena
1
-
3
01. maj
19:00
Systofte
1
Branderslev IF
3
524439
ti07-05 2024
18:30
DMI
SB
DMI´s anlæg
8
-
1
07. maj
18:30
DMI
8
SB
1
524440
on08-05 2024
17:30 LEDVANCE Park
1
-
4
08. maj
17:30
FC Falster
1
Systofte
4
524436
on08-05 2024
19:00 Branderslev stadion
0
-
1
08. maj
19:00
Branderslev IF
0
Eskilstrup
1
524452
ti14-05 2024
18:30
DMI
DMI´s anlæg
4
-
1
14. maj
18:30
DMI
4
Branderslev IF
1
521867
ti14-05 2024
19:00 Eskilstrup stadion
10
-
0
14. maj
19:00
Eskilstrup
10
FC Falster
0
524450
ti14-05 2024
19:00
SB
XL byg P.W. Wulff arena
6
-
0
14. maj
19:00
SB
6
Systofte
0
524454
to16-05 2024
19:15 LEDVANCE Park
0
-
2
16. maj
19:15
FC Falster
0
Eskilstrup
2
524639
ti21-05 2024
19:00
SB
Eskilstrup stadion
0
-
0
21. maj
19:00
Eskilstrup
0
SB
0
524640
on22-05 2024
19:00 Branderslev stadion
UHT
22. maj
19:00
Branderslev IF
FC Falster
UHT
524641
on22-05 2024
19:00
DMI
OK+ Arena
0
-
10
22. maj
19:00
Systofte
0
DMI
10
521870
fr24-05 2024
18:30
SB
XL byg P.W. Wulff arena
1
-
1
24. maj
18:30
SB
1
Eskilstrup
1
524642
ti28-05 2024
19:00
SB
XL byg P.W. Wulff arena
1
-
0
28. maj
19:00
SB
1
Branderslev IF
0
524644
on29-05 2024
19:00 OK+ Arena
0
-
5
29. maj
19:00
Systofte
0
Eskilstrup
5
524643
to30-05 2024
18:30
DMI
DMI´s anlæg
UHT
30. maj
18:30
DMI
FC Falster
UHT
521904
01-06 2024
15:00
SB
Branderslev stadion
UHT
01. jun
15:00
Branderslev IF
SB
UHT
524703
ti04-06 2024
18:30
DMI
DMI´s anlæg
2
-
1
04. jun
18:30
DMI
2
Eskilstrup
1
524670
on05-06 2024
19:00 Branderslev stadion
7
-
0
05. jun
19:00
Branderslev IF
7
Systofte
0
524705
to06-06 2024
19:00
SB
LEDVANCE Park
0
-
12
06. jun
19:00
FC Falster
0
SB
12
525511
ti11-06 2024
19:00
SB
DMI
XL byg P.W. Wulff arena
1
-
4
11. jun
19:00
SB
1
DMI
4
525512
ti11-06 2024
19:00 OK+ Arena
1
-
1
11. jun
19:00
Systofte
1
FC Falster
1
524706
on12-06 2024
19:00 Eskilstrup stadion
2
-
1
12. jun
19:00
Eskilstrup
2
Branderslev IF
1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:

Kvartfinaler søndag den 16. juni kl. 11.30.
Kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
Kamp 2 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 5
Kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 4
Kamp 4 Vinder pulje 8 - Vinder pulje 7

Semifinaler lørdag den 22. juni kl. 11.00 i Borup
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
kamp 6: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2

Finale samt 3-4 plads lørdag den 22. juni kl. 13.30 i Borup.
kamp 5: Finale Vinder kamp 5 - Vinder kamp 6
kamp 6: 3-4 plads Taber kamp 5 - Taber kamp 6

Log ind