Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12. mar
15:30
Agerskov Ungdomsskole
2
Skibelund GI
0
|
|||||||||||||||||||
15. mar
09:30
Sundeved Efterskoles IF
2
Vojens GIE
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. mar
10:30
Skibelund GI
1
Sundeved Efterskoles IF
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. mar
17:00
Ølgod Efterskole
2
Agerskov Ungdomsskole
1
|
|||||||||||||||||||
03. apr
16:00
Ølgod Efterskole
Sundeved Efterskoles IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
08. apr
15:00
Design- & Idrætsefterskolen Skamling
2
Ølgod Efterskole
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
08. apr
16:30
Sundeved Efterskoles IF
3
SINE
2
|
|||||||||||||||||||
09. apr
18:00
Agerskov Ungdomsskole
0
Vojens GIE
0
|
|||||||||||||||||||
17. apr
19:15
Vojens GIE
0
Efterskolen Kildevæld
3
|
|||||||||||||||||||
18. apr
17:00
SINE
1
Agerskov Ungdomsskole
0
|
|||||||||||||||||||
22. apr
14:00
Skibelund GI
8
Design- & Idrætsefterskolen Skamling
1
|
|||||||||||||||||||
22. apr
16:00
Agerskov Ungdomsskole
1
Sundeved Efterskoles IF
0
|
|||||||||||||||||||
22. apr
18:30
SINE
Ølgod Efterskole
UDS
|
|||||||||||||||||||
25. apr
15:30
Efterskolen Kildevæld
1
Skibelund GI
1
|
|||||||||||||||||||
29. apr
15:00
Vojens GIE
0
SINE
2
|
|||||||||||||||||||
29. apr
15:30
Ølgod Efterskole
Skibelund GI
UDS
|
|||||||||||||||||||
01. maj
16:30
Skibelund GI
0
Vojens GIE
0
|
|||||||||||||||||||
01. maj
16:30
Sundeved Efterskoles IF
3
Design- & Idrætsefterskolen Skamling
1
|
|||||||||||||||||||
02. maj
16:30
Efterskolen Kildevæld
4
Agerskov Ungdomsskole
0
|
|||||||||||||||||||
13. maj
16:00
Agerskov Ungdomsskole
4
Design- & Idrætsefterskolen Skamling
1
|
|||||||||||||||||||
16. maj
18:30
Ølgod Efterskole
4
Vojens GIE
1
|
|||||||||||||||||||
21. maj
10:30
Design- & Idrætsefterskolen Skamling
5
SINE
1
|
|||||||||||||||||||
21. maj
13:00
Efterskolen Kildevæld
5
Sundeved Efterskoles IF
0
|
|||||||||||||||||||
23. maj
09:00
Vojens GIE
Design- & Idrætsefterskolen Skamling
|
|||||||||||||||||||
27. maj
16:00
Design- & Idrætsefterskolen Skamling
Efterskolen Kildevæld
|
|||||||||||||||||||
30. maj
18:00
Skibelund GI
SINE
|
|||||||||||||||||||
04. jun
18:30
SINE
Efterskolen Kildevæld
|
|||||||||||||||||||
20. jun
17:30
Efterskolen Kildevæld
Ølgod Efterskole
|