Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04. apr
17:15
Vindinge BK
0
Ringe BK
4
|
|||||||||||||||||||
07. apr
NØFF
Nr. Lyndelse / Søby F.C.
UHT
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
08. apr
18:00
Allesø GF
1
Otterup Bold- og Idrætsklub
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
10. apr
17:30
Ringe BK
13
Dalum IF
0
|
|||||||||||||||||||
10. apr
18:00
HPTI/Fraugde
7
Fortuna Oure
0
|
|||||||||||||||||||
13. apr
12:00
Otterup Bold- og Idrætsklub
2
HPTI/Fraugde
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. apr
Nr. Lyndelse / Søby F.C.
Allesø GF
HHT
|
|||||||||||||||||||
16. apr
18:00
MG & BK
0
NØFF
7
|
|||||||||||||||||||
17. apr
18:00
KFUM.s BK
3
Glamsbjerg IF
0
|
|||||||||||||||||||
18. apr
18:00
Vindinge BK
3
Otterup Bold- og Idrætsklub
7
|
|||||||||||||||||||
22. apr
17:45
HPTI/Fraugde
11
Nr. Lyndelse / Søby F.C.
1
|
|||||||||||||||||||
23. apr
18:30
MG & BK
8
KFUM.s BK
2
|
|||||||||||||||||||
23. apr
19:00
Fortuna Oure
0
Vindinge BK
5
|
|||||||||||||||||||
24. apr
18:00
Glamsbjerg IF
0
Ringe BK
8
|
|||||||||||||||||||
24. apr
18:30
Allesø GF
0
HPTI/Fraugde
6
|
|||||||||||||||||||
24. apr
18:45
Dalum IF
1
Fortuna Oure
4
|
|||||||||||||||||||
29. apr
18:00
Ringe BK
13
MG & BK
1
|
|||||||||||||||||||
30. apr
18:30
Otterup Bold- og Idrætsklub
8
Dalum IF
0
|
|||||||||||||||||||
01. maj
18:00
KFUM.s BK
3
NØFF
7
|
|||||||||||||||||||
02. maj
17:30
Vindinge BK
5
Allesø GF
0
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
NØFF
0
HPTI/Fraugde
6
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:00
Fortuna Oure
6
Glamsbjerg IF
0
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:00
NØFF
3
Allesø GF
0
|
|||||||||||||||||||
09. maj
11:00
Nr. Lyndelse / Søby F.C.
Vindinge BK
HHT
|
|||||||||||||||||||
13. maj
18:00
MG & BK
Fortuna Oure
UHT
|
|||||||||||||||||||
13. maj
18:45
Dalum IF
4
KFUM.s BK
1
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:30
Glamsbjerg IF
1
Otterup Bold- og Idrætsklub
7
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:00
KFUM.s BK
0
Ringe BK
10
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:00
Allesø GF
2
Dalum IF
2
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:00
HPTI/Fraugde
4
Vindinge BK
1
|
|||||||||||||||||||
16. maj
18:30
Glamsbjerg IF
4
MG & BK
3
|
|||||||||||||||||||
20. maj
18:45
Dalum IF
1
Nr. Lyndelse / Søby F.C.
0
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:30
Fortuna Oure
4
KFUM.s BK
2
|
|||||||||||||||||||
22. maj
17:45
Nr. Lyndelse / Søby F.C.
1
Glamsbjerg IF
1
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:15
Ringe BK
4
NØFF
1
|
|||||||||||||||||||
23. maj
18:00
Otterup Bold- og Idrætsklub
7
MG & BK
0
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Glamsbjerg IF
1
Allesø GF
6
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
NØFF
4
Vindinge BK
0
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
MG & BK
Nr. Lyndelse / Søby F.C.
UHT
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:15
Dalum IF
0
HPTI/Fraugde
0
|
|||||||||||||||||||
27. maj
17:30
Ringe BK
3
Fortuna Oure
0
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:00
KFUM.s BK
0
Otterup Bold- og Idrætsklub
13
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:15
HPTI/Fraugde
Glamsbjerg IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
30. maj
17:30
Vindinge BK
Dalum IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Allesø GF
MG & BK
UHT
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:30
Otterup Bold- og Idrætsklub
0
Ringe BK
2
|
|||||||||||||||||||
04. jun
18:00
MG & BK
0
HPTI/Fraugde
13
|
|||||||||||||||||||
04. jun
18:30
Fortuna Oure
0
NØFF
1
|
|||||||||||||||||||
05. jun
18:00
KFUM.s BK
0
Allesø GF
6
|
|||||||||||||||||||
08. jun
14:15
Fortuna Oure
2
Otterup Bold- og Idrætsklub
3
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
NØFF
1
Dalum IF
2
|
|||||||||||||||||||
09. jun
15:00
Glamsbjerg IF
0
Vindinge BK
4
|
|||||||||||||||||||
10. jun
18:00
Ringe BK
Nr. Lyndelse / Søby F.C.
UHT
|
|||||||||||||||||||
12. jun
18:15
Nr. Lyndelse / Søby F.C.
4
KFUM.s BK
2
|
|||||||||||||||||||
12. jun
18:30
Dalum IF
1
Glamsbjerg IF
2
|
|||||||||||||||||||
13. jun
18:00
MG & BK
1
Dalum IF
2
|
|||||||||||||||||||
15. jun
11:00
HPTI/Fraugde
KFUM.s BK
UHT
|
|||||||||||||||||||
16. jun
10:00
Allesø GF
0
Ringe BK
2
|
|||||||||||||||||||
16. jun
11:00
NØFF
0
Otterup Bold- og Idrætsklub
6
|
|||||||||||||||||||
18. jun
17:45
Ringe BK
0
HPTI/Fraugde
1
|
|||||||||||||||||||
19. jun
18:00
Nr. Lyndelse / Søby F.C.
1
Fortuna Oure
5
|
|||||||||||||||||||
19. jun
18:00
KFUM.s BK
0
Vindinge BK
6
|
|||||||||||||||||||
19. jun
18:30
Fortuna Oure
2
Allesø GF
0
|
|||||||||||||||||||
23. jun
11:30
Glamsbjerg IF
1
NØFF
6
|
|||||||||||||||||||
23. jun
11:30
Otterup Bold- og Idrætsklub
Nr. Lyndelse / Søby F.C.
UHT
|
|||||||||||||||||||
25. jun
17:45
Vindinge BK
3
MG & BK
0
|