Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21. aug
18:30
IF Skjold Birkerød (1)
Bagsværd BK (Liga 3)
|
|||||||||||||||||||
21. aug
18:30
FC Rudersdal (Mester)
KFUM BK, Roskilde (Liga 3)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. aug
18:30
Virum-Sorgenfri BK (Mester)
Furesø Bold Akademi (Liga 3)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. aug
18:30
Frederiksværk Fodbold Klub (2)
B. 1973, Herlev (Liga 3)
|
|||||||||||||||||||
21. aug
18:30
Frederikssund IK (Mester)
Ølstykke FC (Liga 3)
|
|||||||||||||||||||
21. aug
18:30
Oversidder
AB (Liga 2)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. aug
18:30
Oversidder
BSF (Liga 2)
|
|||||||||||||||||||
21. aug
18:30
Oversidder
Brøndbyernes IF (Liga 1)
|
|||||||||||||||||||
21. aug
18:30
Oversidder
FC Helsingør (Liga 2)
|
|||||||||||||||||||
21. aug
18:30
Oversidder
Farum BK (Liga 1)
|
|||||||||||||||||||
21. aug
18:30
Fredensborg BI (2)
Stenløse BK (1)
|
|||||||||||||||||||
21. aug
18:30
Oversidder
Greve Fodbold (Liga 2)
|
|||||||||||||||||||
21. aug
18:30
Oversidder
HB Køge (Liga 1)
|
|||||||||||||||||||
21. aug
18:30
Oversidder
Herlev IF (Liga 3)
|
|||||||||||||||||||
21. aug
18:30
Oversidder
Hillerød Fodbold (Liga 3)
|
|||||||||||||||||||
21. aug
18:30
Oversidder
Himmelev-Veddelev BK (Liga 3)
|
|||||||||||||||||||
21. aug
18:30
Oversidder
Holbæk B&I (Liga 2)
|
|||||||||||||||||||
21. aug
18:30
Oversidder
FC Holte (Liga 3)
|
|||||||||||||||||||
21. aug
18:30
Oversidder
Hørsholm-Usserød IK (Liga 2)
|
|||||||||||||||||||
21. aug
18:30
Oversidder
LSF (Liga 3)
|
|||||||||||||||||||
21. aug
18:30
Oversidder
Allerød Fodbold Klub (Liga 3)
|
|||||||||||||||||||
21. aug
18:30
Oversidder
Lyngby Boldklub 1921 (Liga 1)
|
|||||||||||||||||||
21. aug
18:30
Oversidder
Næstved I.F. (Liga 2)
|
|||||||||||||||||||
21. aug
18:30
Oversidder
Ringsted IF (Liga 3)
|
|||||||||||||||||||
21. aug
18:30
Oversidder
Roskilde Boldklub (Liga 2)
|
|||||||||||||||||||
21. aug
18:30
Oversidder
B. 73, Slagelse (Liga 3)
|
|||||||||||||||||||
21. aug
18:30
Oversidder
Slagelse B&I (Liga 2)
|
|||||||||||||||||||
21. aug
18:30
Oversidder
Solrød FC (Liga 3)
|
|||||||||||||||||||
21. aug
18:30
Oversidder
Taastrup FC (Liga 3)
|
|||||||||||||||||||
21. aug
18:30
Oversidder
Vallensbæk IF (Liga 3)
|
|||||||||||||||||||
21. aug
18:30
Oversidder
Nykøbing FC (Liga 2)
|
|||||||||||||||||||
21. aug
18:30
Oversidder
TGB (Liga 3)
|
OBS: Står der oversidder ud for ens kamp, så kan der stadig komme en modstander på kampen
Der skal anvendes elektronisk holdkort
Der spilles ikke med forlænget spilletid - man går direkte til straffesparkskonkurrencen i tilfælde af uafgjort.
1. runde 21.8.24
2. runde 3.9.24 Lodtrækning 3.runde 5.9. kl. 12.00 Facebook DBU Sjælland
3.runde 24.9.24 Lodtrækning 4. runde 26.9. kl.12.00 Facebook DBU Sjælland
4. runde 23.10.24 Lodtrækning semifinalerne 28.11. kl.12.00 Facebook DBU Sjælland
4 runde 29.4.25 semifinaler
5. runde 25.5.25 Finale