Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06. apr
10:00
Vindinge BK
KUU
UHT
|
|||||||||||||||||||
08. apr
17:15
Aarslev BK
5
Verninge IF
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. apr
10:00
Boldklubben Marienlyst (2)
0
Dalum IF
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. apr
11:15
Næsby BK
1
Aarslev BK
1
|
|||||||||||||||||||
14. apr
11:00
KUU
Hesselager Fodbold
HHT
|
|||||||||||||||||||
16. apr
17:30
Tarup/Paarup IF (2)
6
Næsby BK
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. apr
17:30
Oversidder
Thurø BK af 1920
|
|||||||||||||||||||
20. apr
11:15
Vindinge BK
1
Næsby BK
3
|
|||||||||||||||||||
20. apr
12:00
Tarup/Paarup IF (2)
1
Aarslev BK
3
|
|||||||||||||||||||
21. apr
10:00
B 1909
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
21. apr
10:00
Hesselager Fodbold
3
Verninge IF
0
|
|||||||||||||||||||
24. apr
17:00
Verninge IF
2
Dalum IF
2
|
|||||||||||||||||||
24. apr
17:30
Oversidder
Tarup/Paarup IF (2)
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
Boldklubben Marienlyst (2)
4
B 1909
2
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:00
Dalum IF
4
KUU
1
|
|||||||||||||||||||
28. apr
11:00
Næsby BK
0
Hesselager Fodbold
1
|
|||||||||||||||||||
30. apr
18:30
Dalum IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
01. maj
17:30
Aarslev BK
4
Vindinge BK
3
|
|||||||||||||||||||
01. maj
17:30
B 1909
2
KUU
2
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:30
Hesselager Fodbold
4
Aarslev BK
0
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:00
Tarup/Paarup IF (2)
1
Vindinge BK
0
|
|||||||||||||||||||
04. maj
15:00
Thurø BK af 1920
5
Verninge IF
2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:15
Dalum IF
2
Næsby BK
2
|
|||||||||||||||||||
06. maj
17:00
B 1909
1
Tarup/Paarup IF (2)
1
|
|||||||||||||||||||
06. maj
17:30
Vindinge BK
4
Verninge IF
0
|
|||||||||||||||||||
08. maj
17:30
Oversidder
Boldklubben Marienlyst (2)
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:30
Thurø BK af 1920
1
Boldklubben Marienlyst (2)
8
|
|||||||||||||||||||
13. maj
17:15
Boldklubben Marienlyst (2)
Tarup/Paarup IF (2)
|
|||||||||||||||||||
15. maj
17:00
Verninge IF
B 1909
|
|||||||||||||||||||
15. maj
17:30
Aarslev BK
Dalum IF
|
|||||||||||||||||||
15. maj
17:45
KUU
Thurø BK af 1920
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:00
KUU
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:00
Hesselager Fodbold
Boldklubben Marienlyst (2)
|
|||||||||||||||||||
19. maj
15:15
Næsby BK
Thurø BK af 1920
|
|||||||||||||||||||
20. maj
10:00
Vindinge BK
Hesselager Fodbold
|
|||||||||||||||||||
22. maj
17:30
Oversidder
Verninge IF
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:00
Thurø BK af 1920
B 1909
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Thurø BK af 1920
Aarslev BK
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Dalum IF
Vindinge BK
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
Boldklubben Marienlyst (2)
KUU
|
|||||||||||||||||||
27. maj
18:00
Aarslev BK
B 1909
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:00
Næsby BK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:30
Tarup/Paarup IF (2)
Hesselager Fodbold
|
|||||||||||||||||||
29. maj
17:00
B 1909
Næsby BK
|
|||||||||||||||||||
29. maj
17:00
Verninge IF
Boldklubben Marienlyst (2)
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Hesselager Fodbold
Dalum IF
|
|||||||||||||||||||
04. jun
17:30
Vindinge BK
Thurø BK af 1920
|
|||||||||||||||||||
05. jun
17:30
Oversidder
Aarslev BK
|
|||||||||||||||||||
05. jun
18:00
KUU
Tarup/Paarup IF (2)
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
B 1909
Vindinge BK
|
|||||||||||||||||||
08. jun
15:00
Thurø BK af 1920
Hesselager Fodbold
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
Boldklubben Marienlyst (2)
Næsby BK
|
|||||||||||||||||||
11. jun
17:30
Tarup/Paarup IF (2)
Dalum IF
|
|||||||||||||||||||
12. jun
18:00
KUU
Verninge IF
|
|||||||||||||||||||
12. jun
18:30
Dalum IF
Thurø BK af 1920
|
|||||||||||||||||||
15. jun
10:00
Hesselager Fodbold
B 1909
|
|||||||||||||||||||
15. jun
10:30
Tarup/Paarup IF (2)
Verninge IF
|
|||||||||||||||||||
15. jun
11:30
Aarslev BK
Boldklubben Marienlyst (2)
|
|||||||||||||||||||
16. jun
11:15
Vindinge BK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
16. jun
12:15
Næsby BK
KUU
|
|||||||||||||||||||
19. jun
17:00
Verninge IF
Næsby BK
|
|||||||||||||||||||
19. jun
18:00
KUU
Aarslev BK
|
|||||||||||||||||||
22. jun
10:00
Oversidder
Hesselager Fodbold
|
|||||||||||||||||||
22. jun
15:00
Thurø BK af 1920
Tarup/Paarup IF (2)
|
|||||||||||||||||||
23. jun
10:00
B 1909
Dalum IF
|
|||||||||||||||||||
23. jun
12:00
Boldklubben Marienlyst (2)
Vindinge BK
|
170424: Nr. Lyndelse udtrådt - KUU overflyttet fra pulje 1
230224: FC Kurant flyttet til U12