U14 drenge Liga 5 (2010) 11:11 - Forår 2024

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
730149
06-04 2024
10:30 Ebberup Hallen (ude)
1
-
2
06. apr
10:30
Ebberup IF
1
FC Østfyn
2
730148
06-04 2024
13:00
Oversidder
Rema 1000 Tommerup Stadion
06. apr
13:00
Tommerup BK
Oversidder
730150
07-04 2024
Oversidder
MG & BK.s anlæg
07. apr
MG & BK
Oversidder
730153
07-04 2024
10:00 MORUD VVS-EL STADION
0
-
7
07. apr
10:00
Morud/Veflinge
0
Dalum IF
7
730158
14-04 2024
Oversidder
14. apr
Oversidder
Morud/Veflinge
730159
14-04 2024
Oversidder
14. apr
Oversidder
Tommerup BK
730155
14-04 2024
13:00 Aage Pedersen & Søn Arena (Tårup)
5
-
0
14. apr
13:00
FC Østfyn
5
MG & BK
0
730156
14-04 2024
15:15
ERI
ERI - Kunstgræs
1
-
2
14. apr
15:15
ERI
1
Ebberup IF
2
730162
on17-04 2024
17:30
ERI
Aage Pedersen & Søn Arena (Tårup)
6
-
2
17. apr
17:30
FC Østfyn
6
ERI
2
730164
fr19-04 2024
17:00
Oversidder
Marienlystcentret
19. apr
17:00
Boldklubben Marienlyst
Oversidder
730161
20-04 2024
11:00 MG & BK.s anlæg
0
-
7
20. apr
11:00
MG & BK
0
Tommerup BK
7
730165
21-04 2024
Oversidder
MORUD VVS-EL STADION
21. apr
Morud/Veflinge
Oversidder
730163
on24-04 2024
18:30 ALPI Arena Næsby
1
-
5
24. apr
18:30
Næsby BK
1
Dalum IF
5
730168
to25-04 2024
18:30 Rema 1000 Tommerup Stadion
9
-
0
25. apr
18:30
Tommerup BK
9
Morud/Veflinge
0
730154
to25-04 2024
18:45 Rema 1000 Park - Dalum
2
-
3
25. apr
18:45
Dalum IF
2
Boldklubben Marienlyst
3
730171
28-04 2024
Oversidder
28. apr
Oversidder
Næsby BK
730172
28-04 2024
Oversidder
28. apr
Oversidder
Boldklubben Marienlyst
730170
ti30-04 2024
17:00 3F Gillested Park
3
-
4
30. apr
17:00
B 1909
3
FC Østfyn
4
730166
to02-05 2024
18:45 Rema 1000 Park - Dalum
3
-
0
02. maj
18:45
Dalum IF
3
Ebberup IF
0
730173
05-05 2024
Oversidder
Ebberup Hallen (ude)
05. maj
Ebberup IF
Oversidder
730176
05-05 2024
Oversidder
ALPI Arena Næsby
05. maj
Næsby BK
Oversidder
730151
05-05 2024
13:00
ERI
ALPI Arena Næsby
ANN
05. maj
13:00
Næsby BK
ERI
ANN
730160
on08-05 2024
18:00 Ebberup Hallen (ude)
UHT
08. maj
18:00
Ebberup IF
B 1909
UHT
730179
on15-05 2024
18:00
ERI
ERI - Kunstgræs
UHT
15. maj
18:00
ERI
B 1909
UHT
730174
on15-05 2024
18:30 MG & BK.s anlæg
1
-
1
15. maj
18:30
MG & BK
1
Morud/Veflinge
1
730182
to16-05 2024
17:30 Rema 1000 Tommerup Stadion
3
-
4
16. maj
17:30
Tommerup BK
3
Næsby BK
4
730185
19-05 2024
Oversidder
19. maj
Oversidder
FC Østfyn
730186
19-05 2024
Oversidder
19. maj
Oversidder
Ebberup IF
730184
19-05 2024
10:00 MORUD VVS-EL STADION
0
-
8
19. maj
10:00
Morud/Veflinge
0
Boldklubben Marienlyst
8
730181
19-05 2024
10:00
ERI
Rema 1000 Park - Dalum
6
-
0
19. maj
10:00
Dalum IF
6
ERI
0
730183
19-05 2024
11:00 3F Gillested Park
9
-
5
19. maj
11:00
B 1909
9
MG & BK
5
730169
on22-05 2024
18:30
ERI
ERI - Kunstgræs
6
-
0
22. maj
18:30
ERI
6
MG & BK
0
730190
on22-05 2024
18:30 ALPI Arena Næsby
1
-
0
22. maj
18:30
Næsby BK
1
Morud/Veflinge
0
730180
to23-05 2024
18:30 Marienlystcentret
3
-
1
23. maj
18:30
Boldklubben Marienlyst
3
Tommerup BK
1
730189
26-05 2024
Oversidder
Herrested Stadion
26. maj
FC Østfyn
Oversidder
730188
26-05 2024
11:00 MG & BK.s anlæg
0
-
15
26. maj
11:00
MG & BK
0
Boldklubben Marienlyst
15
730192
26-05 2024
12:00 3F Gillested Park
0
-
10
26. maj
12:00
B 1909
0
Dalum IF
10
730191
26-05 2024
13:15
ERI
Oversidder
ERI - Kunstgræs
26. maj
13:15
ERI
Oversidder
730187
ma27-05 2024
17:30 Ebberup Hallen (ude)
3
-
2
27. maj
17:30
Ebberup IF
3
Tommerup BK
2
730194
to30-05 2024
18:00 Rema 1000 Tommerup Stadion
2
-
1
30. maj
18:00
Tommerup BK
2
FC Østfyn
1
730197
02-06 2024
Oversidder
02. jun
Oversidder
B 1909
730198
02-06 2024
Oversidder
ERI
02. jun
Oversidder
ERI
730195
02-06 2024
09:00 Marienlystcentret
2
-
0
02. jun
09:00
Boldklubben Marienlyst
2
Næsby BK
0
730193
02-06 2024
12:30 Rema 1000 Park - Dalum
8
-
3
02. jun
12:30
Dalum IF
8
MG & BK
3
730196
02-06 2024
13:00 MORUD VVS-EL STADION
0
-
1
02. jun
13:00
Morud/Veflinge
0
Ebberup IF
1
730157
on05-06 2024
18:30 3F Gillested Park
3
-
2
05. jun
18:30
B 1909
3
Næsby BK
2
730175
to06-06 2024
18:00 Aage Pedersen & Søn Arena (Tårup)
4
-
4
06. jun
18:00
FC Østfyn
4
Dalum IF
4
730199
09-06 2024
Oversidder
Rema 1000 Park - Dalum
09. jun
Dalum IF
Oversidder
730204
09-06 2024
Oversidder
3F Gillested Park
09. jun
B 1909
Oversidder
730202
09-06 2024
12:00 Herrested Stadion
6
-
0
09. jun
12:00
FC Østfyn
6
Morud/Veflinge
0
730203
09-06 2024
13:15
ERI
ERI - Kunstgræs
2
-
2
09. jun
13:15
ERI
2
Tommerup BK
2
730200
ma10-06 2024
17:30 Ebberup Hallen (ude)
2
-
6
10. jun
17:30
Ebberup IF
2
Boldklubben Marienlyst
6
730208
15-06 2024
09:00 Marienlystcentret
3
-
4
15. jun
09:00
Boldklubben Marienlyst
3
FC Østfyn
4
730201
15-06 2024
10:00 MG & BK.s anlæg
0
-
5
15. jun
10:00
MG & BK
0
Næsby BK
5
730206
15-06 2024
11:00
Oversidder
MG & BK.s anlæg
15. jun
11:00
MG & BK
Oversidder
730209
15-06 2024
12:00
ERI
MORUD VVS-EL STADION
3
-
1
15. jun
12:00
Morud/Veflinge
3
ERI
1
730205
15-06 2024
13:30 Rema 1000 Tommerup Stadion
UHT
15. jun
13:30
Tommerup BK
B 1909
UHT
730210
16-06 2024
Oversidder
16. jun
Oversidder
Dalum IF
730152
ma17-06 2024
17:30 Marienlystcentret
9
-
3
17. jun
17:30
Boldklubben Marienlyst
9
B 1909
3
730213
ma17-06 2024
17:30 Aage Pedersen & Søn Arena (Tårup)
3
-
2
17. jun
17:30
FC Østfyn
3
Næsby BK
2
730207
on19-06 2024
18:30 ALPI Arena Næsby
19. jun
18:30
Næsby BK
Ebberup IF
730216
23-06 2024
Oversidder
Oversidder
23. jun
Oversidder
Oversidder
730212
23-06 2024
10:30 Ebberup Hallen (ude)
23. jun
10:30
Ebberup IF
MG & BK
730215
23-06 2024
12:00 3F Gillested Park
23. jun
12:00
B 1909
Morud/Veflinge
730211
23-06 2024
12:30 Rema 1000 Park - Dalum
23. jun
12:30
Dalum IF
Tommerup BK
730214
23-06 2024
13:15
ERI
ERI - Kunstgræs
23. jun
13:15
ERI
Boldklubben Marienlyst
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218
120324: Nyborg trukket.
090424: B 1909 udtrukket 
160424: B 1909 indtrådt. 

Log ind