U14 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - Forår 2024

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
819671
fr12-04 2024
17:00 Marienlystcentret
2
-
0
12. apr
17:00
Boldklubben Marienlyst
2
Ringe BK
0
819673
13-04 2024
10:00
OB
OB-Ådalen
2
-
2
13. apr
10:00
OB
2
SFF2015
2
819674
13-04 2024
12:00
Oversidder
13. apr
12:00
Oversidder
BBB/SB
819675
13-04 2024
15:30 Rema 1000 Park - Dalum
3
-
1
13. apr
15:30
Dalum IF
3
Rudkøbing BK
1
819670
14-04 2024
Oversidder
MG & BK.s anlæg
14. apr
MG & BK
Oversidder
819680
21-04 2024
Oversidder
21. apr
Oversidder
Rudkøbing BK
819676
21-04 2024
11:00 MG & BK.s anlæg
0
-
6
21. apr
11:00
MG & BK
0
Boldklubben Marienlyst
6
819677
21-04 2024
16:00 Vestfalen Stadion
1
-
2
21. apr
16:00
BBB/SB
1
Dalum IF
2
819679
ti23-04 2024
18:30
OB
OK Arena Ringe
1
-
1
23. apr
18:30
Ringe BK
1
OB
1
819678
on24-04 2024
17:45
Oversidder
Horne Idrætscenter (ude)
24. apr
17:45
SFF2015
Oversidder
819681
05-05 2024
Oversidder
Marienlystcentret
05. maj
Boldklubben Marienlyst
Oversidder
819682
05-05 2024
13:30
OB
OB-Ådalen
5
-
1
05. maj
13:30
OB
5
MG & BK
1
819685
05-05 2024
13:30 Fynske Bank Arena (Rudkøbing)
0
-
7
05. maj
13:30
Rudkøbing BK
0
BBB/SB
7
819683
ti07-05 2024
18:30
Oversidder
07. maj
18:30
Oversidder
Ringe BK
819684
on08-05 2024
18:45 Rema 1000 Park - Dalum
4
-
2
08. maj
18:45
Dalum IF
4
SFF2015
2
819688
12-05 2024
11:00 Horne Idrætscenter (ude)
2
-
2
12. maj
11:00
SFF2015
2
Rudkøbing BK
2
819686
fr17-05 2024
18:30
Oversidder
MG & BK.s anlæg
17. maj
18:30
MG & BK
Oversidder
819687
18-05 2024
11:00
OB
Marienlystcentret
5
-
2
18. maj
11:00
Boldklubben Marienlyst
5
OB
2
819690
19-05 2024
Oversidder
19. maj
Oversidder
BBB/SB
819689
on22-05 2024
18:30 OK Arena Ringe
1
-
1
22. maj
18:30
Ringe BK
1
Dalum IF
1
819691
26-05 2024
OB
Oversidder
OB-Ådalen
26. maj
OB
Oversidder
819692
26-05 2024
12:00
Oversidder
26. maj
12:00
Oversidder
Boldklubben Marienlyst
819694
26-05 2024
13:30 Fynske Bank Arena (Rudkøbing)
1
-
5
26. maj
13:30
Rudkøbing BK
1
Ringe BK
5
819693
26-05 2024
14:00 Rema 1000 Park - Dalum
4
-
3
26. maj
14:00
Dalum IF
4
MG & BK
3
819696
on29-05 2024
18:30 MG & BK.s anlæg
29. maj
18:30
MG & BK
Rudkøbing BK
819700
02-06 2024
Oversidder
02. jun
Oversidder
SFF2015
819697
02-06 2024
11:00 Marienlystcentret
02. jun
11:00
Boldklubben Marienlyst
Dalum IF
819698
02-06 2024
13:30
OB
Oversidder
OB-Ådalen
02. jun
13:30
OB
Oversidder
819699
on05-06 2024
17:30 OK Arena Ringe
05. jun
17:30
Ringe BK
BBB/SB
819703
08-06 2024
11:00 Fynske Bank Arena (Rudkøbing)
08. jun
11:00
Rudkøbing BK
Boldklubben Marienlyst
819705
08-06 2024
11:00 Horne Idrætscenter (ude)
08. jun
11:00
SFF2015
Ringe BK
819701
09-06 2024
Oversidder
Oversidder
09. jun
Oversidder
Oversidder
819702
09-06 2024
13:00
OB
Rema 1000 Park - Dalum
09. jun
13:00
Dalum IF
OB
819704
09-06 2024
16:00 Vestfalen Stadion
09. jun
16:00
BBB/SB
MG & BK
819695
ti11-06 2024
18:30 Vestfalen Stadion
11. jun
18:30
BBB/SB
SFF2015
819707
15-06 2024
11:00 Marienlystcentret
15. jun
11:00
Boldklubben Marienlyst
BBB/SB
819711
16-06 2024
Oversidder
16. jun
Oversidder
Ringe BK
819706
16-06 2024
11:00 MG & BK.s anlæg
16. jun
11:00
MG & BK
SFF2015
819710
16-06 2024
12:00
Oversidder
16. jun
12:00
Oversidder
Dalum IF
819709
16-06 2024
13:30
OB
OB-Ådalen
16. jun
13:30
OB
Rudkøbing BK
819715
on19-06 2024
17:45 Horne Idrætscenter (ude)
19. jun
17:45
SFF2015
Boldklubben Marienlyst
819714
on19-06 2024
18:00
OB
Vestfalen Stadion
19. jun
18:00
BBB/SB
OB
819716
22-06 2024
11:00 OK Arena Ringe
22. jun
11:00
Ringe BK
MG & BK
819712
23-06 2024
Oversidder
Rema 1000 Park - Dalum
23. jun
Dalum IF
Oversidder
819713
23-06 2024
13:15
Oversidder
Fynske Bank Arena (Rudkøbing)
23. jun
13:15
Rudkøbing BK
Oversidder
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218
160424: B 1909 udtrukket. 

Log ind