Kvinde 7:7 - Forår 2024, Pulje 3

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
305037
to04-04 2024
18:30 Skamby Stadion
3
-
1
04. apr
18:30
Skamby BK
3
Kildemosens BK
1
305036
ma08-04 2024
19:00 Ore, bagved Nordfyns Ungdomscenter
6
-
3
08. apr
19:00
Ore Sogns GF
6
DSIO
3
305035
on10-04 2024
18:30 Rema 1000 Søhus Arena
3
-
3
10. apr
18:30
Søhus Stige
3
KFUM.s BK
3
305039
on10-04 2024
18:30 Enghaveskolen (Fyn)
0
-
7
10. apr
18:30
DSIO
0
Skamby BK
7
305041
ma15-04 2024
17:45 Svanereden
2
-
0
15. apr
17:45
FC Odense (1)
2
Søhus Stige
0
305040
ti16-04 2024
18:15 KFUM-parken
1
-
6
16. apr
18:15
KFUM.s BK
1
Ore Sogns GF
6
305038
on17-04 2024
18:30 Campus Road
4
-
5
17. apr
18:30
B1913 (2)
4
UCL FC
5
305162
to18-04 2024
18:00 Særslev Stadion
2
-
5
18. apr
18:00
Særslev BK
2
UCL FC
5
305165
21-04 2024
11:00 Skamby Stadion
4
-
0
21. apr
11:00
Skamby BK
4
KFUM.s BK
0
305163
ma22-04 2024
18:30 Rema 1000 Søhus Arena
8
-
2
22. apr
18:30
Søhus Stige
8
B1913 (2)
2
305164
ma22-04 2024
19:00 Ore, bagved Nordfyns Ungdomscenter
3
-
1
22. apr
19:00
Ore Sogns GF
3
FC Odense (1)
1
305166
on24-04 2024
18:30 Kildemosens anlæg
7
-
1
24. apr
18:30
Kildemosens BK
7
DSIO
1
305034
to25-04 2024
18:00 Hjalleseskolen
0
-
5
25. apr
18:00
UCL FC
0
FC Odense (1)
5
305169
ti30-04 2024
18:30 KFUM-parken
1
-
3
30. apr
18:30
KFUM.s BK
1
Kildemosens BK
3
305033
on01-05 2024
18:30 Campus Road
6
-
3
01. maj
18:30
B1913 (2)
6
Særslev BK
3
305168
ma06-05 2024
18:00 Hjalleseskolen
2
-
1
06. maj
18:00
UCL FC
2
Søhus Stige
1
305167
ma06-05 2024
19:00 Campus Road
1
-
12
06. maj
19:00
B1913 (2)
1
Ore Sogns GF
12
305176
on08-05 2024
18:00 Enghaveskolen (Fyn)
3
-
1
08. maj
18:00
DSIO
3
KFUM.s BK
1
305170
on08-05 2024
18:15 Svanereden
0
-
3
08. maj
18:15
FC Odense (1)
0
Skamby BK
3
305172
ma13-05 2024
18:30 Rema 1000 Søhus Arena
6
-
3
13. maj
18:30
Søhus Stige
6
Særslev BK
3
305174
ma13-05 2024
18:30 Skamby Stadion
UHT
13. maj
18:30
Skamby BK
B1913 (2)
UHT
305173
ma13-05 2024
19:00 Ore, bagved Nordfyns Ungdomscenter
6
-
0
13. maj
19:00
Ore Sogns GF
6
UCL FC
0
305175
ma20-05 2024
18:30 Kildemosens anlæg
3
-
2
20. maj
18:30
Kildemosens BK
3
FC Odense (1)
2
305171
on22-05 2024
18:30 Særslev Stadion
2
-
4
22. maj
18:30
Særslev BK
2
DSIO
4
305178
to23-05 2024
18:00 Skamby Stadion
2
-
1
23. maj
18:00
Skamby BK
2
UCL FC
1
305180
ma27-05 2024
18:30 Svanereden
3
-
4
27. maj
18:30
FC Odense (1)
3
DSIO
4
305179
ma27-05 2024
19:00 Rema 1000 Søhus Arena
1
-
8
27. maj
19:00
Søhus Stige
1
Ore Sogns GF
8
305161
to30-05 2024
19:00 Særslev Stadion
2
-
4
30. maj
19:00
Særslev BK
2
Kildemosens BK
4
305184
ma03-06 2024
18:30 Kildemosens anlæg
3
-
2
03. jun
18:30
Kildemosens BK
3
UCL FC
2
305182
ma03-06 2024
19:00 Ore, bagved Nordfyns Ungdomscenter
13
-
0
03. jun
19:00
Ore Sogns GF
13
Særslev BK
0
305186
ti04-06 2024
18:45 KFUM-parken
2
-
5
04. jun
18:45
KFUM.s BK
2
FC Odense (1)
5
305185
on05-06 2024
18:45 Enghaveskolen (Fyn)
11
-
1
05. jun
18:45
DSIO
11
B1913 (2)
1
305181
to06-06 2024
18:30 Særslev Stadion
2
-
4
06. jun
18:30
Særslev BK
2
KFUM.s BK
4
305177
09-06 2024
12:00 Campus Road
HHT
09. jun
12:00
B1913 (2)
Kildemosens BK
HHT
305189
on12-06 2024
19:00 Rema 1000 Søhus Arena
HHT
12. jun
19:00
Søhus Stige
Kildemosens BK
HHT
305188
to13-06 2024
18:00 Hjalleseskolen
4
-
2
13. jun
18:00
UCL FC
4
DSIO
2
305192
to13-06 2024
18:30 Skamby Stadion
12
-
0
13. jun
18:30
Skamby BK
12
Særslev BK
0
305187
15-06 2024
15:00 Campus Road
HHT
15. jun
15:00
B1913 (2)
KFUM.s BK
HHT
305191
16-06 2024
15:00 Særslev Stadion
5
-
11
16. jun
15:00
Særslev BK
5
FC Odense (1)
11
305190
ma17-06 2024
19:00 Ore, bagved Nordfyns Ungdomscenter
3
-
3
17. jun
19:00
Ore Sogns GF
3
Skamby BK
3
305258
ti18-06 2024
18:45 KFUM-parken
1
-
0
18. jun
18:45
KFUM.s BK
1
UCL FC
0
305194
on19-06 2024
18:45 Enghaveskolen (Fyn)
2
-
1
19. jun
18:45
DSIO
2
Søhus Stige
1
305259
fr21-06 2024
18:30 Svanereden
21. jun
18:30
FC Odense (1)
B1913 (2)
305193
ma24-06 2024
19:00 Kildemosens anlæg
24. jun
19:00
Kildemosens BK
Ore Sogns GF
305183
on26-06 2024
18:30 Skamby Stadion
26. jun
18:30
Skamby BK
Søhus Stige
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218

Nr. 1-2 indplaceres i 7M A til efteråret.

Nr. 3-6 indplaceres i 7M B til efteråret.

Nr. 7-10 indplaceres i 7M C til efteråret.

Log ind