Herre S4.1 - Forår 2024 (11:11/9:9), Pulje 3

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
401462
fr05-04 2024
18:30 Marslev Idrætsplads
8
-
1
05. apr
18:30
Marslev G & IF
8
Munkebo BK
1
401460
06-04 2024
15:30 Vestfalen Stadion, kunstgræsbane
4
-
0
06. apr
15:30
B 67
4
FC Odense
0
401461
07-04 2024
11:45 Nr. Aaby Idrætspark - Kunststofbane
3
-
0
07. apr
11:45
FK Utopia
3
Agedrup-Bullerup BK
0
401464
07-04 2024
14:00 Birkende Stadion
2
-
3
07. apr
14:00
Birkende BK
2
FIUK, Odense
3
401472
13-04 2024
11:00 Munkebo Idrætscenter
0
-
7
13. apr
11:00
Munkebo BK
0
FIUK, Odense
7
401481
13-04 2024
12:00 Agedrup Skole
0
-
6
13. apr
12:00
Agedrup-Bullerup BK
0
Marslev G & IF
6
401502
13-04 2024
13:00 Aasum Sportsplads
7
-
1
13. apr
13:00
Åsum IF
7
Birkende BK
1
401501
13-04 2024
15:00 FC Broby Arena, kunstgræsbane
4
-
0
13. apr
15:00
B 67
4
PDIF
0
401482
14-04 2024
11:00 Svanereden
2
-
0
14. apr
11:00
FC Odense
2
FK Utopia
0
401466
14-04 2024
13:00
ØB
ØB.s Anlæg
UHT
14. apr
13:00
ØB
B1913
UHT
401459
on17-04 2024
18:00 Campus Road
1
-
9
17. apr
18:00
B1913
1
PDIF
9
404691
fr19-04 2024
18:30 Marslev Idrætsplads
2
-
0
19. apr
18:30
Marslev G & IF
2
FC Odense
0
404690
20-04 2024
14:00 Munke Mose
2
-
3
20. apr
14:00
FK Utopia
2
PDIF
3
404692
21-04 2024
14:00 Humlehaveskolen
7
-
2
21. apr
14:00
FIUK, Odense
7
Agedrup-Bullerup BK
2
401503
ti23-04 2024
18:30 Campus Road
1
-
8
23. apr
18:30
B1913
1
Åsum IF
8
415165
fr26-04 2024
18:00 Campus Road
0
-
11
26. apr
18:00
B1913
0
B 67
11
415171
27-04 2024
11:00 Agedrup Skole
5
-
2
27. apr
11:00
Agedrup-Bullerup BK
5
Birkende BK
2
415174
28-04 2024
11:00 Aasum Sportsplads
8
-
0
28. apr
11:00
Åsum IF
8
Munkebo BK
0
415164
28-04 2024
13:00
ØB
Kunststofbanen, Hjalleseskolen
0
-
11
28. apr
13:00
ØB
0
FK Utopia
11
415173
28-04 2024
14:00 Humlehaveskolen
1
-
9
28. apr
14:00
PDIF
1
Marslev G & IF
9
415172
28-04 2024
15:00 Svanereden
1
-
4
28. apr
15:00
FC Odense
1
FIUK, Odense
4
401504
on01-05 2024
18:30
ØB
B 67-Parken
11
-
0
01. maj
18:30
B 67
11
ØB
0
404693
to02-05 2024
18:30 Birkende Stadion
0
-
5
02. maj
18:30
Birkende BK
0
Munkebo BK
5
415179
fr03-05 2024
18:30
ØB
Marslev Idrætsplads
UHT
03. maj
18:30
Marslev G & IF
ØB
UHT
418772
04-05 2024
11:00 Munkebo Idrætscenter
4
-
0
04. maj
11:00
Munkebo BK
4
Agedrup-Bullerup BK
0
415175
04-05 2024
13:00 B 67-Parken
4
-
2
04. maj
13:00
B 67
4
Åsum IF
2
418616
05-05 2024
12:00 Birkende Stadion
1
-
6
05. maj
12:00
Birkende BK
1
FC Odense
6
418615
05-05 2024
14:00 Humlehaveskolen
3
-
3
05. maj
14:00
FIUK, Odense
3
PDIF
3
418802
fr10-05 2024
18:15 Campus Road
HHT
10. maj
18:15
B1913
Marslev G & IF
HHT
418804
11-05 2024
13:00 B 67-Parken
7
-
2
11. maj
13:00
B 67
7
FK Utopia
2
418828
11-05 2024
13:00 Aasum Sportsplads
UHT
11. maj
13:00
Åsum IF
Agedrup-Bullerup BK
UHT
418806
12-05 2024
10:00 Svanereden
1
-
2
12. maj
10:00
FC Odense
1
Munkebo BK
2
418827
12-05 2024
14:00 Humlehaveskolen
9
-
0
12. maj
14:00
PDIF
9
Birkende BK
0
418775
on15-05 2024
18:30
ØB
ØB.s Anlæg
HHT
15. maj
18:30
ØB
FIUK, Odense
HHT
415178
to16-05 2024
18:00 Munke Mose
UHT
16. maj
18:00
FK Utopia
B1913
UHT
401458
18-05 2024
13:00
ØB
ØB.s Anlæg
HHT
18. maj
13:00
ØB
Åsum IF
HHT
422700
fr24-05 2024
18:30 Marslev Idrætsplads
1
-
5
24. maj
18:30
Marslev G & IF
1
B 67
5
427965
25-05 2024
11:00 Munkebo Idrætscenter
1
-
2
25. maj
11:00
Munkebo BK
1
PDIF
2
427986
25-05 2024
11:00 Agedrup Skole
3
-
4
25. maj
11:00
Agedrup-Bullerup BK
3
FC Odense
4
426041
25-05 2024
12:00
ØB
Birkende Stadion
UHT
25. maj
12:00
Birkende BK
ØB
UHT
418884
26-05 2024
15:00 Munke Mose
2
-
5
26. maj
15:00
FK Utopia
2
Åsum IF
5
425531
on29-05 2024
18:00 Humlehaveskolen
5
-
2
29. maj
18:00
FIUK, Odense
5
B1913
2
427999
fr31-05 2024
18:30 Munke Mose
0
-
7
31. maj
18:30
FK Utopia
0
Marslev G & IF
7
427988
01-06 2024
13:00
ØB
ØB.s Anlæg
HHT
01. jun
13:00
ØB
Munkebo BK
HHT
427996
01-06 2024
13:00 B 67-Parken
5
-
1
01. jun
13:00
B 67
5
FIUK, Odense
1
428031
01-06 2024
13:00 Aasum Sportsplads
5
-
0
01. jun
13:00
Åsum IF
5
FC Odense
0
427993
01-06 2024
18:00 Campus Road
3
-
3
01. jun
18:00
B1913
3
Birkende BK
3
428021
02-06 2024
14:00 Humlehaveskolen
6
-
1
02. jun
14:00
PDIF
6
Agedrup-Bullerup BK
1
428076
fr07-06 2024
18:30 Marslev Idrætsplads
2
-
6
07. jun
18:30
Marslev G & IF
2
Åsum IF
6
428080
08-06 2024
11:00 Munkebo Idrætscenter
7
-
3
08. jun
11:00
Munkebo BK
7
B1913
3
428084
08-06 2024
11:00
ØB
Agedrup Skole
UHT
08. jun
11:00
Agedrup-Bullerup BK
ØB
UHT
428079
08-06 2024
12:00 Birkende Stadion
HHT
08. jun
12:00
Birkende BK
B 67
HHT
428085
08-06 2024
13:00 Svanereden
3
-
4
08. jun
13:00
FC Odense
3
PDIF
4
428078
09-06 2024
14:00 Humlehaveskolen
3
-
1
09. jun
14:00
FIUK, Odense
3
FK Utopia
1
428088
to13-06 2024
18:00 Campus Road
3
-
2
13. jun
18:00
B1913
3
Agedrup-Bullerup BK
2
428102
to13-06 2024
18:30 Aasum Sportsplads
9
-
3
13. jun
18:30
Åsum IF
9
PDIF
3
428097
fr14-06 2024
18:30 Marslev Idrætsplads
3
-
7
14. jun
18:30
Marslev G & IF
3
FIUK, Odense
7
428087
15-06 2024
11:00
ØB
ØB.s Anlæg
HHT
15. jun
11:00
ØB
FC Odense
HHT
428089
15-06 2024
14:00 B 67-Parken
4
-
2
15. jun
14:00
B 67
4
Munkebo BK
2
428093
on19-06 2024
18:30 Munke Mose
19. jun
18:30
FK Utopia
Birkende BK
428115
on19-06 2024
19:00 Agedrup Skole
HHT
19. jun
19:00
Agedrup-Bullerup BK
B 67
HHT
428108
fr21-06 2024
18:30 Birkende Stadion
21. jun
18:30
Birkende BK
Marslev G & IF
428109
22-06 2024
11:00 Munkebo Idrætscenter
22. jun
11:00
Munkebo BK
FK Utopia
428116
22-06 2024
13:00 Svanereden
22. jun
13:00
FC Odense
B1913
428103
23-06 2024
14:00 Humlehaveskolen
23. jun
14:00
FIUK, Odense
Åsum IF
428117
23-06 2024
14:00
ØB
Humlehaveskolen
UHT
23. jun
14:00
PDIF
ØB
UHT
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218

13.05.24: ØB trukket.

 

Log ind