Herre S2-kval - Forår 2024, Pulje 3

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
574822
06-04 2024
12:45 Bellinge Stadion - kunstgræs
2
-
1
06. apr
12:45
B1913 (2)
2
FC Odense (1)
1
574823
06-04 2024
13:00
OKS
OKSON-Park
1
-
0
06. apr
13:00
OKS
1
BK Posten (2)
0
574824
06-04 2024
15:00 Langeskov Kunstgræsbane
1
-
1
06. apr
15:00
Langeskov IF
1
Højby S & G
1
574825
06-04 2024
15:00 Birkende Stadion
2
-
3
06. apr
15:00
Birkende BK
2
KR 70
3
574826
06-04 2024
15:00 Hjalleseskolen
HHT
06. apr
15:00
UCL FC
Vindinge BK
HHT
574827
07-04 2024
13:15 Langeskov Kunstgræsbane
4
-
1
07. apr
13:15
Munkebo BK
4
FC Campus
1
574830
fr12-04 2024
18:30 Nymarkshallen
7
-
1
12. apr
18:30
KR 70
7
UCL FC
1
574831
fr12-04 2024
18:30 Langeskov Stadion
2
-
2
12. apr
18:30
Langeskov IF
2
Birkende BK
2
574828
13-04 2024
15:00
OKS
Campus Road
4
-
1
13. apr
15:00
B1913 (2)
4
OKS
1
574829
13-04 2024
15:00 Vindinge Sportsplads (Kunstgræs)
2
-
3
13. apr
15:00
Vindinge BK
2
Munkebo BK
3
574833
13-04 2024
15:00 Svanereden
3
-
1
13. apr
15:00
FC Odense (1)
3
FC Campus
1
574835
fr19-04 2024
18:45 Müller Autotech Arena Højby
19. apr
18:45
Højby S & G
B1913 (2)
574836
fr19-04 2024
18:45 Birkende Stadion
19. apr
18:45
Birkende BK
BK Posten (2)
574839
fr19-04 2024
18:45 Rosengårdsskolen
19. apr
18:45
FC Campus
Vindinge BK
574834
21-04 2024
11:00
OKS
OKSON-Park
21. apr
11:00
OKS
FC Odense (1)
574837
21-04 2024
11:00 Hjalleseskolen
21. apr
11:00
UCL FC
Langeskov IF
574838
21-04 2024
11:00 Munkebo Idrætscenter
21. apr
11:00
Munkebo BK
KR 70
574832
ti23-04 2024
18:45 BK Posten Park
23. apr
18:45
BK Posten (2)
Højby S & G
574843
fr26-04 2024
18:30 Langeskov Stadion
26. apr
18:30
Langeskov IF
Munkebo BK
574841
fr26-04 2024
18:45
OKS
OKSON-Park
26. apr
18:45
OKS
Højby S & G
574842
fr26-04 2024
18:45 Nymarkshallen
26. apr
18:45
KR 70
FC Campus
574840
28-04 2024
11:00 Campus Road
28. apr
11:00
B1913 (2)
Birkende BK
574845
28-04 2024
11:00 Svanereden
28. apr
11:00
FC Odense (1)
Vindinge BK
574844
ma29-04 2024
18:45 BK Posten Park
29. apr
18:45
BK Posten (2)
UCL FC
574859
fr03-05 2024
18:45 Munkebo Idrætscenter
03. maj
18:45
Munkebo BK
BK Posten (2)
574856
04-05 2024
14:00 Müller Autotech Arena Højby
04. maj
14:00
Højby S & G
FC Odense (1)
574857
04-05 2024
15:00
OKS
Birkende Stadion
04. maj
15:00
Birkende BK
OKS
574858
04-05 2024
15:00 Hjalleseskolen
04. maj
15:00
UCL FC
B1913 (2)
574860
04-05 2024
15:00 Rosengårdsskolen
04. maj
15:00
FC Campus
Langeskov IF
574861
04-05 2024
15:00 Vindinge Sportsplads (Kunstgræs)
04. maj
15:00
Vindinge BK
KR 70
574867
fr10-05 2024
18:45 Svanereden
10. maj
18:45
FC Odense (1)
KR 70
574862
11-05 2024
15:00 Campus Road
11. maj
15:00
B1913 (2)
Munkebo BK
574863
11-05 2024
15:00
OKS
OKSON-Park
11. maj
15:00
OKS
UCL FC
574864
11-05 2024
15:00 Müller Autotech Arena Højby
11. maj
15:00
Højby S & G
Birkende BK
574865
11-05 2024
15:00 Langeskov Stadion
11. maj
15:00
Langeskov IF
Vindinge BK
574866
11-05 2024
15:00 BK Posten Park
11. maj
15:00
BK Posten (2)
FC Campus
574921
fr24-05 2024
18:45 Vindinge Sportsplads (Kunstgræs)
24. maj
18:45
Vindinge BK
BK Posten (2)
574922
fr24-05 2024
18:45 Nymarkshallen
24. maj
18:45
KR 70
Langeskov IF
574868
26-05 2024
11:00 Birkende Stadion
26. maj
11:00
Birkende BK
FC Odense (1)
574871
26-05 2024
11:00 Hjalleseskolen
26. maj
11:00
UCL FC
Højby S & G
574872
26-05 2024
11:00
OKS
Munkebo Idrætscenter
26. maj
11:00
Munkebo BK
OKS
574873
26-05 2024
11:00 Rosengårdsskolen
26. maj
11:00
FC Campus
B1913 (2)
574942
fr31-05 2024
18:45 Svanereden
31. maj
18:45
FC Odense (1)
Langeskov IF
574924
01-06 2024
15:00
OKS
OKSON-Park
01. jun
15:00
OKS
FC Campus
574938
02-06 2024
11:00 Müller Autotech Arena Højby
02. jun
11:00
Højby S & G
Munkebo BK
574939
02-06 2024
11:00 Birkende Stadion
02. jun
11:00
Birkende BK
UCL FC
574941
02-06 2024
11:00 BK Posten Park
02. jun
11:00
BK Posten (2)
KR 70
574923
02-06 2024
15:00 Campus Road
02. jun
15:00
B1913 (2)
Vindinge BK
574949
fr07-06 2024
18:45 Hjalleseskolen
07. jun
18:45
UCL FC
FC Odense (1)
574953
fr07-06 2024
18:45 Munkebo Idrætscenter
07. jun
18:45
Munkebo BK
Birkende BK
574988
fr07-06 2024
18:45 Langeskov Stadion
07. jun
18:45
Langeskov IF
BK Posten (2)
574982
08-06 2024
15:00 Rosengårdsskolen
08. jun
15:00
FC Campus
Højby S & G
574986
08-06 2024
15:00
OKS
Vindinge Sportsplads (Kunstgræs)
08. jun
15:00
Vindinge BK
OKS
574987
08-06 2024
15:00 Nymarkshallen
08. jun
15:00
KR 70
B1913 (2)
574992
fr14-06 2024
18:45
OKS
OKSON-Park
14. jun
18:45
OKS
KR 70
576079
fr14-06 2024
18:45 Müller Autotech Arena Højby
14. jun
18:45
Højby S & G
Vindinge BK
576085
fr14-06 2024
18:45 Birkende Stadion
14. jun
18:45
Birkende BK
FC Campus
574991
15-06 2024
15:00 Campus Road
15. jun
15:00
B1913 (2)
Langeskov IF
576086
15-06 2024
15:00 Hjalleseskolen
15. jun
15:00
UCL FC
Munkebo BK
576087
15-06 2024
15:00 Svanereden
15. jun
15:00
FC Odense (1)
BK Posten (2)
576088
fr21-06 2024
18:00 Munkebo Idrætscenter
21. jun
18:00
Munkebo BK
FC Odense (1)
576089
fr21-06 2024
18:00 Rosengårdsskolen
21. jun
18:00
FC Campus
UCL FC
576090
fr21-06 2024
18:00 Vindinge Sportsplads (Kunstgræs)
21. jun
18:00
Vindinge BK
Birkende BK
576091
fr21-06 2024
18:00 Nymarkshallen
21. jun
18:00
KR 70
Højby S & G
576092
fr21-06 2024
18:00
OKS
Langeskov Stadion
21. jun
18:00
Langeskov IF
OKS
576093
fr21-06 2024
18:00 BK Posten Park
21. jun
18:00
BK Posten (2)
B1913 (2)
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218

Log ind