Herre S1-kval - Forår 2024, Pulje 3

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
516262
06-04 2024
15:00 Rema 1000 Tommerup Stadion
4
-
4
06. apr
15:00
Brylle/Tommerup
4
Sanderum BK
4
516264
06-04 2024
15:00 Kunststofbanen, Hjalleseskolen
6
-
3
06. apr
15:00
FC Avrasya
6
Haarby IF
3
516259
06-04 2024
15:00
Oversidder
Scankab Arena i Aarup
06. apr
15:00
Aarup BK
Oversidder
516261
06-04 2024
16:15 Tarup/P. IF - Kunststofbane
3
-
1
06. apr
16:15
Tarup-Paarup IF
3
KU BK
1
516265
fr12-04 2024
18:30 Scankab Arena i Aarup
2
-
1
12. apr
18:30
Aarup BK
2
Odense Foxes
1
516266
13-04 2024
12:00 BK Posten Park
1
-
1
13. apr
12:00
BK Posten
1
FC Avrasya
1
516267
13-04 2024
15:00 Vestfalen Stadion
2
-
2
13. apr
15:00
Sanderum BK
2
DSIO
2
516269
13-04 2024
15:00 REMA 1000 Stadion - Assens
5
-
1
13. apr
15:00
Assens FC
5
KU BK
1
516270
13-04 2024
15:00
Oversidder
13. apr
15:00
Oversidder
Haarby IF
516268
13-04 2024
15:30 Home Tarup Park
1
-
0
13. apr
15:30
Tarup-Paarup IF
1
Brylle/Tommerup
0
516271
21-04 2024
11:00
Oversidder
Firmaidrættens idrætsanlæg
21. apr
11:00
Odense Foxes
Oversidder
516272
21-04 2024
11:00 Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
3
-
2
21. apr
11:00
KU BK
3
Aarup BK
2
516273
21-04 2024
11:00 Rema 1000 Tommerup Stadion
0
-
2
21. apr
11:00
Brylle/Tommerup
0
Assens FC
2
516274
21-04 2024
11:00 Enghaveskolen (Fyn)
1
-
3
21. apr
11:00
DSIO
1
Tarup-Paarup IF
3
516275
21-04 2024
11:00 Risingskolen
4
-
1
21. apr
11:00
FC Avrasya
4
Sanderum BK
1
516276
21-04 2024
11:00 Haarby Stadion
1
-
3
21. apr
11:00
Haarby IF
1
BK Posten
3
516287
to25-04 2024
18:30 REMA 1000 Stadion - Assens
7
-
1
25. apr
18:30
Assens FC
7
DSIO
1
516278
fr26-04 2024
18:45 Firmaidrættens idrætsanlæg
2
-
2
26. apr
18:45
Odense Foxes
2
KU BK
2
516279
fr26-04 2024
18:45 Vestfalen Stadion
1
-
3
26. apr
18:45
Sanderum BK
1
Haarby IF
3
516280
fr26-04 2024
18:45 Home Tarup Park
2
-
1
26. apr
18:45
Tarup-Paarup IF
2
FC Avrasya
1
516277
28-04 2024
11:00 Scankab Arena i Aarup
4
-
1
28. apr
11:00
Aarup BK
4
Brylle/Tommerup
1
516387
28-04 2024
11:00
Oversidder
28. apr
11:00
Oversidder
BK Posten
516394
fr03-05 2024
18:45 BK Posten Park
6
-
0
03. maj
18:45
BK Posten
6
Sanderum BK
0
516389
04-05 2024
15:00
Oversidder
Kok & Vin Park (Ubberud)
04. maj
15:00
KU BK
Oversidder
516390
04-05 2024
15:00 Rema 1000 Tommerup Stadion
2
-
0
04. maj
15:00
Brylle/Tommerup
2
Odense Foxes
0
516391
04-05 2024
15:00 Enghaveskolen (Fyn)
1
-
2
04. maj
15:00
DSIO
1
Aarup BK
2
516392
04-05 2024
15:00 Risingskolen
0
-
0
04. maj
15:00
FC Avrasya
0
Assens FC
0
516393
04-05 2024
15:00 Haarby Stadion
4
-
0
04. maj
15:00
Haarby IF
4
Tarup-Paarup IF
0
516260
ti07-05 2024
18:30 Firmaidrættens idrætsanlæg
1
-
5
07. maj
18:30
Odense Foxes
1
Assens FC
5
516403
fr10-05 2024
18:45 REMA 1000 Stadion - Assens
4
-
0
10. maj
18:45
Assens FC
4
Haarby IF
0
516404
fr10-05 2024
18:45
Oversidder
10. maj
18:45
Oversidder
Sanderum BK
516400
11-05 2024
13:00 Enghaveskolen (Fyn)
0
-
5
11. maj
13:00
DSIO
0
Odense Foxes
5
516401
11-05 2024
15:00 Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
2
-
0
11. maj
15:00
KU BK
2
Brylle/Tommerup
0
516402
11-05 2024
15:00 Home Tarup Park
0
-
1
11. maj
15:00
Tarup-Paarup IF
0
BK Posten
1
516396
11-05 2024
15:00 Scankab Arena i Aarup
2
-
0
11. maj
15:00
Aarup BK
2
FC Avrasya
0
516263
to16-05 2024
18:45 Enghaveskolen (Fyn)
2
-
4
16. maj
18:45
DSIO
2
BK Posten
4
516405
fr24-05 2024
18:45
Oversidder
Rema 1000 Tommerup Stadion
24. maj
18:45
Brylle/Tommerup
Oversidder
516410
fr24-05 2024
18:45 Enghaveskolen (Fyn)
2
-
3
24. maj
18:45
DSIO
2
KU BK
3
516411
fr24-05 2024
18:45 Risingskolen
4
-
1
24. maj
18:45
FC Avrasya
4
Odense Foxes
1
516412
fr24-05 2024
18:45 Haarby Stadion
2
-
1
24. maj
18:45
Haarby IF
2
Aarup BK
1
516413
26-05 2024
11:00 BK Posten Park
6
-
0
26. maj
11:00
BK Posten
6
Assens FC
0
516414
26-05 2024
11:00 Vestfalen Stadion
0
-
6
26. maj
11:00
Sanderum BK
0
Tarup-Paarup IF
6
516415
fr31-05 2024
18:45 Scankab Arena i Aarup
31. maj
18:45
Aarup BK
BK Posten
516418
fr31-05 2024
18:45 Kok & Vin Park (Ubberud)
31. maj
18:45
KU BK
FC Avrasya
516417
fr31-05 2024
19:00 Firmaidrættens idrætsanlæg
31. maj
19:00
Odense Foxes
Haarby IF
516419
02-06 2024
11:00 Rema 1000 Tommerup Stadion
02. jun
11:00
Brylle/Tommerup
DSIO
516420
02-06 2024
11:00 REMA 1000 Stadion - Assens
02. jun
11:00
Assens FC
Sanderum BK
516421
02-06 2024
11:00
Oversidder
02. jun
11:00
Oversidder
Tarup-Paarup IF
516422
to06-06 2024
18:30
Oversidder
Enghaveskolen (Fyn)
06. jun
18:30
DSIO
Oversidder
516424
to06-06 2024
18:30 Haarby Stadion
06. jun
18:30
Haarby IF
KU BK
516427
fr07-06 2024
18:45 Home Tarup Park
07. jun
18:45
Tarup-Paarup IF
Assens FC
516423
08-06 2024
15:00 Risingskolen
08. jun
15:00
FC Avrasya
Brylle/Tommerup
516425
08-06 2024
15:00 BK Posten Park
08. jun
15:00
BK Posten
Odense Foxes
516426
08-06 2024
15:00 Vestfalen Stadion
08. jun
15:00
Sanderum BK
Aarup BK
516431
fr14-06 2024
18:45 Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
14. jun
18:45
KU BK
BK Posten
516433
fr14-06 2024
18:45 Enghaveskolen (Fyn)
14. jun
18:45
DSIO
FC Avrasya
516428
15-06 2024
15:00 Scankab Arena i Aarup
15. jun
15:00
Aarup BK
Tarup-Paarup IF
516430
15-06 2024
15:00 Firmaidrættens idrætsanlæg
15. jun
15:00
Odense Foxes
Sanderum BK
516432
15-06 2024
15:00 Brylle Fritidscenter (ude)
15. jun
15:00
Brylle/Tommerup
Haarby IF
516434
15-06 2024
15:00
Oversidder
15. jun
15:00
Oversidder
Assens FC
516441
ti18-06 2024
19:00 Haarby Stadion
18. jun
19:00
Haarby IF
DSIO
516435
23-06 2024
11:00
Oversidder
Risingskolen
23. jun
11:00
FC Avrasya
Oversidder
516442
23-06 2024
11:00 BK Posten Park
23. jun
11:00
BK Posten
Brylle/Tommerup
516443
23-06 2024
11:00 Vestfalen Stadion
23. jun
11:00
Sanderum BK
KU BK
516444
23-06 2024
11:00 Home Tarup Park
23. jun
11:00
Tarup-Paarup IF
Odense Foxes
516539
23-06 2024
11:00 REMA 1000 Stadion - Assens
23. jun
11:00
Assens FC
Aarup BK
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218

19.03.24: Flemløse BK trukket.

 

Log ind