U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april, Pulje 5 (2024)

Seneste resultater

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude
798115
27-04 2024
10:00
Blovstrød IF
Ølstykke FC
27. apr
10:00
Blovstrød IF
Ølstykke FC
798116
27-04 2024
10:00
Farum BK
Hillerød Fodbold (1)
27. apr
10:00
Farum BK
Hillerød Fodbold (1)
798117
27-04 2024
10:20
Allerød Fodbold Klub
Hillerød Fodbold (2)
27. apr
10:20
Allerød Fodbold Klub
Hillerød Fodbold (2)
798118
27-04 2024
10:20
Slangerup & Omegn IF
Blovstrød IF
27. apr
10:20
Slangerup & Omegn IF
Blovstrød IF
798119
27-04 2024
10:40
Hillerød Fodbold (1)
Allerød Fodbold Klub
27. apr
10:40
Hillerød Fodbold (1)
Allerød Fodbold Klub
798120
27-04 2024
10:40
Ølstykke FC
Farum BK
27. apr
10:40
Ølstykke FC
Farum BK
798121
27-04 2024
11:00
Hillerød Fodbold (2)
Slangerup & Omegn IF
27. apr
11:00
Hillerød Fodbold (2)
Slangerup & Omegn IF
798122
27-04 2024
11:00
Blovstrød IF
Farum BK
27. apr
11:00
Blovstrød IF
Farum BK
798123
27-04 2024
11:20
Allerød Fodbold Klub
Slangerup & Omegn IF
27. apr
11:20
Allerød Fodbold Klub
Slangerup & Omegn IF
798124
27-04 2024
11:20
Ølstykke FC
Hillerød Fodbold (1)
27. apr
11:20
Ølstykke FC
Hillerød Fodbold (1)
798125
27-04 2024
11:40
Farum BK
Hillerød Fodbold (2)
27. apr
11:40
Farum BK
Hillerød Fodbold (2)
798126
27-04 2024
11:40
Allerød Fodbold Klub
Blovstrød IF
27. apr
11:40
Allerød Fodbold Klub
Blovstrød IF
798127
27-04 2024
12:00
Hillerød Fodbold (1)
Hillerød Fodbold (2)
27. apr
12:00
Hillerød Fodbold (1)
Hillerød Fodbold (2)
798128
27-04 2024
12:00
Slangerup & Omegn IF
Ølstykke FC
27. apr
12:00
Slangerup & Omegn IF
Ølstykke FC

Stilling

Kommende kampe

Der blev ikke fundet nogen resultater
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Bemærk at der spilles på to 5:5-baner pr. pulje.

Mødetid: 20 minutter før puljen starter.
Førstnævnte hold stiller træner som kvalificeret bane/kampleder.
Husk at det er vigtigt at I stiller hold efter det tilmeldte niveau.

Spilletid 2x7 min pr. kamp.
Ved udeblivelser eller evt. oversidderpladser bedes I aftale på dagen så alle får 4 kampe.

Værtsklubben melder efter stævnet evt. udeblivelser ind på jerp@dbusjaelland.dk

Hjælp til niveau-inddeling: Link

Husk tilmeldingsfristen den 22/4 til 3. runde 3:3 og 5:5, der spilles 11.-12. maj.

Log ind