U10 piger 5:5 (14) 2 - 14. april, Pulje 1 (2024)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Arrangør
904670
14-04 2024
10:00 Ringsted Stadion Ringsted Pigefodbold
14. apr
10:00
FC Storebælt
B. 73, Slagelse
904671
14-04 2024
10:00 Ringsted Stadion Bane 2E Ringsted Pigefodbold
14. apr
10:00
Ringsted Pigefodbold
VG Fodbold
904672
14-04 2024
10:20
LSF
Ringsted Stadion Ringsted Pigefodbold
14. apr
10:20
Store Heddinge BK
LSF
904674
14-04 2024
10:20 Ringsted Stadion Ringsted Pigefodbold
14. apr
10:20
Roskilde Pigefodbold
Taastrup FC
904675
14-04 2024
10:40 Ringsted Stadion Ringsted Pigefodbold
14. apr
10:40
B. 73, Slagelse
Ringsted Pigefodbold
904676
14-04 2024
10:40 Ringsted Stadion Ringsted Pigefodbold
14. apr
10:40
VG Fodbold
Store Heddinge BK
904677
14-04 2024
11:00
LSF
Ringsted Stadion Ringsted Pigefodbold
14. apr
11:00
LSF
Roskilde Pigefodbold
904678
14-04 2024
11:00 Ringsted Stadion Ringsted Pigefodbold
14. apr
11:00
Taastrup FC
FC Storebælt
904679
14-04 2024
11:20 Ringsted Stadion Ringsted Pigefodbold
14. apr
11:20
FC Storebælt
Ringsted Pigefodbold
904680
14-04 2024
11:20 Ringsted Stadion Ringsted Pigefodbold
14. apr
11:20
B. 73, Slagelse
VG Fodbold
904681
14-04 2024
11:40 Ringsted Stadion Ringsted Pigefodbold
14. apr
11:40
Store Heddinge BK
Roskilde Pigefodbold
904682
14-04 2024
11:40
LSF
Ringsted Stadion Ringsted Pigefodbold
14. apr
11:40
LSF
Taastrup FC
904683
14-04 2024
12:00 Ringsted Stadion Ringsted Pigefodbold
14. apr
12:00
FC Storebælt
Store Heddinge BK
904684
14-04 2024
12:00
LSF
Ringsted Stadion Ringsted Pigefodbold
14. apr
12:00
B. 73, Slagelse
LSF
904685
14-04 2024
12:20 Ringsted Stadion Ringsted Pigefodbold
14. apr
12:20
Ringsted Pigefodbold
Roskilde Pigefodbold
904686
14-04 2024
12:20 Ringsted Stadion Ringsted Pigefodbold
14. apr
12:20
VG Fodbold
Taastrup FC
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Bemærk at der spilles på to 5:5-baner pr. pulje.

Mødetid: 20 minutter før puljen starter.
Førstnævnte hold stiller træner som kvalificeret bane/kampleder.
Husk at det er vigtigt at I stiller hold efter det tilmeldte niveau.

Spilletid 2x7 min pr. kamp.
Ved udeblivelser eller evt. oversidderpladser bedes I aftale på dagen så alle får 4 kampe.

Værtsklubben melder efter stævnet evt. udeblivelser ind på clan@dbusjaelland.dk

Hjælp til niveau-inddeling: Link

Husk tilmeldingsfristen den 8/4 til 2. runde 3:3 og 5:5, der spilles 27.-28. april.

Log ind