U9 drenge 5:5 (15) 1 - 13. april, Pulje 2 (2024)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested
360142
13-04 2024
12:30 Hedehusene Idrætspark
13. apr
12:30
Tuse IF
Roskilde Boldklub
360143
13-04 2024
12:30 Hedehusene Idrætspark
13. apr
12:30
Greve Fodbold
Karlslunde IF
360289
13-04 2024
12:50
Oversidder
Hedehusene Idrætspark
13. apr
12:50
Himmelev-Veddelev BK
Oversidder
360290
13-04 2024
12:50 Hedehusene Idrætspark
13. apr
12:50
Taastrup FC
Tuse IF
360292
13-04 2024
13:10 Hedehusene Idrætspark
13. apr
13:10
Karlslunde IF
Himmelev-Veddelev BK
360293
13-04 2024
13:10 Hedehusene Idrætspark
13. apr
13:10
Roskilde Boldklub
Greve Fodbold
360294
13-04 2024
13:30
Oversidder
Hedehusene Idrætspark
13. apr
13:30
Oversidder
Taastrup FC
360295
13-04 2024
13:30 Hedehusene Idrætspark
13. apr
13:30
Tuse IF
Greve Fodbold
360296
13-04 2024
13:50 Hedehusene Idrætspark
13. apr
13:50
Himmelev-Veddelev BK
Taastrup FC
360297
13-04 2024
13:50 Hedehusene Idrætspark
13. apr
13:50
Roskilde Boldklub
Karlslunde IF
360298
13-04 2024
14:10
Oversidder
Hedehusene Idrætspark
13. apr
14:10
Greve Fodbold
Oversidder
360299
13-04 2024
14:10 Hedehusene Idrætspark
13. apr
14:10
Himmelev-Veddelev BK
Tuse IF
360300
13-04 2024
14:30
Oversidder
Hedehusene Idrætspark
13. apr
14:30
Karlslunde IF
Oversidder
360301
13-04 2024
14:30 Hedehusene Idrætspark
13. apr
14:30
Taastrup FC
Roskilde Boldklub
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Bemærk at der spilles på to 5:5-baner pr. pulje.

Mødetid: 20 minutter før puljen starter.
Førstnævnte hold stiller træner som kvalificeret bane/kampleder.
Husk at det er vigtigt at I stiller hold efter det tilmeldte niveau.

Spilletid 2x7 min pr. kamp.
Ved udeblivelser eller evt. oversidderpladser bedes I aftale på dagen så alle får 4 kampe.

Værtsklubben melder efter stævnet evt. udeblivelser ind på clan@dbusjaelland.dk

Hjælp til niveau-inddeling: Link

Husk tilmeldingsfristen den 8/4 til 2. runde 3:3 og 5:5, der spilles 27.-28. april.

Log ind