U8 drenge 5:5 (16) 3 - 13. april, Pulje 9 (2024)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Arrangør
301159
13-04 2024
10:00 Islev Skole kunst Orient GI
13. apr
10:00
BSF (1)
Lyngby Boldklub 1921
301162
13-04 2024
10:00 Islev Skole kunst Orient GI
13. apr
10:00
B. 1973, Herlev (1)
Orient GI
301163
13-04 2024
10:20 Islev Skole kunst Orient GI
13. apr
10:20
Gladsaxe-Hero BK
BSF (2)
301164
13-04 2024
10:20 Islev Skole kunst Orient GI
13. apr
10:20
Virum-Sorgenfri BK
BFC Lundegården
301165
13-04 2024
10:40 Islev Skole kunst Orient GI
13. apr
10:40
Lyngby Boldklub 1921
B. 1973, Herlev (1)
301650
13-04 2024
10:40 Islev Skole kunst Orient GI
13. apr
10:40
Orient GI
Gladsaxe-Hero BK
301651
13-04 2024
11:00 Islev Skole kunst Orient GI
13. apr
11:00
BFC Lundegården
BSF (1)
301166
13-04 2024
11:00 Islev Skole kunst Orient GI
13. apr
11:00
BSF (2)
Virum-Sorgenfri BK
301652
13-04 2024
11:20 Islev Skole kunst Orient GI
13. apr
11:20
BSF (1)
B. 1973, Herlev (1)
301653
13-04 2024
11:20 Islev Skole kunst Orient GI
13. apr
11:20
Lyngby Boldklub 1921
Orient GI
301654
13-04 2024
11:40 Islev Skole kunst Orient GI
13. apr
11:40
Gladsaxe-Hero BK
Virum-Sorgenfri BK
302047
13-04 2024
11:40 Islev Skole kunst Orient GI
13. apr
11:40
BSF (2)
BFC Lundegården
302048
13-04 2024
12:00 Islev Skole kunst Orient GI
13. apr
12:00
BSF (1)
Gladsaxe-Hero BK
358900
13-04 2024
12:00 Islev Skole kunst Orient GI
13. apr
12:00
Lyngby Boldklub 1921
BSF (2)
358901
13-04 2024
12:20 Islev Skole kunst Orient GI
13. apr
12:20
B. 1973, Herlev (1)
Virum-Sorgenfri BK
358902
13-04 2024
12:20 Islev Skole kunst Orient GI
13. apr
12:20
Orient GI
BFC Lundegården
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Bemærk at der spilles på to 5:5-baner pr. pulje.

Mødetid: 20 minutter før puljen starter.
Førstnævnte hold stiller træner som kvalificeret bane/kampleder.
Husk at det er vigtigt at I stiller hold efter det tilmeldte niveau.

Spilletid 2x7 min pr. kamp.
Ved udeblivelser eller evt. oversidderpladser bedes I aftale på dagen så alle får 4 kampe.

Værtsklubben melder efter stævnet evt. udeblivelser ind på clan@dbusjaelland.dk

Hjælp til niveau-inddeling: Link

Husk tilmeldingsfristen den 8/4 til 2. runde 3:3 og 5:5, der spilles 27.-28. april.

Log ind