U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj, Pulje 9 (2024)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Arrangør
150769
11-05 2024
10:00 Hillerød Stadion Hillerød Fodbold
11. maj
10:00
Gilleleje FK (1)
KBK Hillerød
150770
11-05 2024
10:00 Hillerød Stadion Hillerød Fodbold
11. maj
10:00
Græsted IF (1)
Hillerød Fodbold (4)
150771
11-05 2024
10:20 Hillerød Stadion Hillerød Fodbold
11. maj
10:20
Hillerød Fodbold (1)
Helsinge Fodbold
150772
11-05 2024
10:20 Hillerød Stadion Hillerød Fodbold
11. maj
10:20
Slagslunde-Ganløse IF
Gilleleje FK (1)
150773
11-05 2024
10:40 Hillerød Stadion Hillerød Fodbold
11. maj
10:40
Hillerød Fodbold (4)
Hillerød Fodbold (1)
150774
11-05 2024
10:40 Hillerød Stadion Hillerød Fodbold
11. maj
10:40
KBK Hillerød
Græsted IF (1)
150775
11-05 2024
11:00 Hillerød Stadion Hillerød Fodbold
11. maj
11:00
Helsinge Fodbold
Slagslunde-Ganløse IF
150776
11-05 2024
11:00 Hillerød Stadion Hillerød Fodbold
11. maj
11:00
Gilleleje FK (1)
Græsted IF (1)
150777
11-05 2024
11:20 Hillerød Stadion Hillerød Fodbold
11. maj
11:20
Hillerød Fodbold (1)
Slagslunde-Ganløse IF
150778
11-05 2024
11:20 Hillerød Stadion Hillerød Fodbold
11. maj
11:20
KBK Hillerød
Hillerød Fodbold (4)
150779
11-05 2024
11:40 Hillerød Stadion Hillerød Fodbold
11. maj
11:40
Græsted IF (1)
Helsinge Fodbold
150780
11-05 2024
11:40 Hillerød Stadion Hillerød Fodbold
11. maj
11:40
Hillerød Fodbold (1)
Gilleleje FK (1)
150781
11-05 2024
12:00 Hillerød Stadion Hillerød Fodbold
11. maj
12:00
Hillerød Fodbold (4)
Helsinge Fodbold
150782
11-05 2024
12:00 Hillerød Stadion Hillerød Fodbold
11. maj
12:00
Slagslunde-Ganløse IF
KBK Hillerød
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Bemærk at der spilles på to 3:3-baner pr. pulje.

Mødetid: 20 minutter før puljen starter.
Der er ingen niveaudeling, så det er vigtigt at I stiller lige hold. 
Førstnævnte hold stiller træner som kvalificeret bane/kampleder.
Der spilles uden målmand, sidstnævnte hold giver bolden op fra midten ved 1.halvlegs begyndelse. 

Ved 4 kampe pr. hold: spilletid 2x7 min pr. kamp.
Ved udeblivelser eller evt. oversidderpladser bedes I aftale på dagen så alle får 4 kampe.

Værtsklubben melder efter stævnet evt. udeblivelser ind på jerp@dbusjaelland.dk

Husk tilmeldingsfristen den 13/5 til medaljestævnerne i 3:3 og 5:5, der spilles 15.-16. juni.

Log ind