U7 drenge 3:3 (17) - 13. april, Pulje 4 (2024)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Arrangør
333504
13-04 2024
10:00 HFC's Klubhus Haslev FC
13. apr
10:00
Næstved I.F. (1)
Haslev FC (3)
333505
13-04 2024
10:00 HFC's Klubhus Haslev FC
13. apr
10:00
Toksværd Olstrup Fodbold
Næstved I.F. (2)
333506
13-04 2024
10:20 HFC's Klubhus Haslev FC
13. apr
10:20
Ringsted IF (2)
Haslev FC (4)
333507
13-04 2024
10:20
Oversidder
HFC's Klubhus Haslev FC
13. apr
10:20
Oversidder
Næstved I.F. (1)
333508
13-04 2024
10:40 HFC's Klubhus Haslev FC
13. apr
10:40
Næstved I.F. (2)
Ringsted IF (2)
333509
13-04 2024
10:40 HFC's Klubhus Haslev FC
13. apr
10:40
Haslev FC (3)
Toksværd Olstrup Fodbold
333510
13-04 2024
11:00
Oversidder
HFC's Klubhus Haslev FC
13. apr
11:00
Haslev FC (4)
Oversidder
333511
13-04 2024
11:00 HFC's Klubhus Haslev FC
13. apr
11:00
Næstved I.F. (1)
Toksværd Olstrup Fodbold
333512
13-04 2024
11:20
Oversidder
HFC's Klubhus Haslev FC
13. apr
11:20
Ringsted IF (2)
Oversidder
333513
13-04 2024
11:20 HFC's Klubhus Haslev FC
13. apr
11:20
Haslev FC (3)
Næstved I.F. (2)
333514
13-04 2024
11:40 HFC's Klubhus Haslev FC
13. apr
11:40
Toksværd Olstrup Fodbold
Haslev FC (4)
333515
13-04 2024
11:40 HFC's Klubhus Haslev FC
13. apr
11:40
Ringsted IF (2)
Næstved I.F. (1)
333516
13-04 2024
12:00 HFC's Klubhus Haslev FC
13. apr
12:00
Næstved I.F. (2)
Haslev FC (4)
333517
13-04 2024
12:00
Oversidder
HFC's Klubhus Haslev FC
13. apr
12:00
Oversidder
Haslev FC (3)
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Bemærk at der spilles på to 3:3-baner pr. pulje.

Mødetid: 20 minutter før puljen starter.
Der er ingen niveaudeling, så det er vigtigt at I stiller lige hold. 
Førstnævnte hold stiller træner som kvalificeret bane/kampleder.
Der spilles uden målmand, sidstnævnte hold giver bolden op fra midten ved 1.halvlegs begyndelse. 

Ved 4 kampe pr. hold: spilletid 2x7 min pr. kamp.
Ved udeblivelser eller evt. oversidderpladser bedes I aftale på dagen så alle får 4 kampe.

Værtsklubben melder efter stævnet evt. udeblivelser ind på clan@dbusjaelland.dk

Husk tilmeldingsfristen den 8/4 til 2. runde 3:3 og 5:5, der spilles 27.-28. april.

Log ind