U10 Drenge C/Beg. (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024, Pulje 120

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 21-04 2024
Spillested:
Hørby Stadion Nørregade 38 9300 Sæby
258004 10:00
10:00
DHF (1)
Skibsby-Højene IF
258005 10:00
TSV
10:00
IF Skjold Sæby
TSV
258006 10:40
10:40
Skibsby-Højene IF
DHF (2)
258007 10:40
TSV
10:40
TSV
Frederikshavn fI
258008 11:30
11:30
DHF (2)
IF Skjold Sæby
258009 11:30
11:30
Frederikshavn fI
DHF (1)
Arrangør:
lørdag den. 04-05 2024
Spillested:
M.A.R.S ARENA (Frederikshavn) Fodboldvej 7 9900 Frederikshavn
258010 12:00
12:00
DHF (2)
DHF (1)
258011 12:00
12:00
Frederikshavn fI
Skibsby-Højene IF
258012 12:40
TSV
12:40
DHF (1)
TSV
258013 12:40
12:40
Skibsby-Højene IF
IF Skjold Sæby
258014 13:30
TSV
13:30
TSV
DHF (2)
258015 13:30
13:30
IF Skjold Sæby
Frederikshavn fI
Arrangør:
søndag den. 26-05 2024
Spillested:
Vestbjerg Idrætscenter Bane 8 (5-mands) Bakmøllevej 280 9380 Vestbjerg
258016 10:00
TSV
Bane 8 (5-mands)
10:00
TSV
Skibsby-Højene IF
258017 10:00 Bane 9 (5-mands)
10:00
DHF (1)
IF Skjold Sæby
258018 10:40
Frederikshavn fI
!
NB: Frederikshavn fI er taberdømt
Bane 8 (5-mands)
10:40
Frederikshavn fI
DHF (1)
258019 10:40 Bane 9 (5-mands)
10:40
Skibsby-Højene IF
DHF (2)
258020 11:30
Frederikshavn fI
!
NB: Frederikshavn fI er taberdømt
Bane 9 (5-mands)
11:30
DHF (2)
Frederikshavn fI
258021 11:30
TSV
Bane 8 (5-mands)
11:30
IF Skjold Sæby
TSV
Arrangør:
lørdag den. 01-06 2024
Spillested:
Højene Hallen 55 Vellingshøjvej 380 9800 Hjørring
258022 10:00
TSV
55
10:00
TSV
DHF (1)
258023 10:00
Frederikshavn fI
!
NB: Frederikshavn fI er taberdømt
1
10:00
Skibsby-Højene IF
Frederikshavn fI
258024 10:40 54
10:40
DHF (1)
DHF (2)
258025 10:40
Frederikshavn fI
!
NB: Frederikshavn fI er taberdømt
1
10:40
Frederikshavn fI
IF Skjold Sæby
258026 11:30
TSV
55
11:30
DHF (2)
TSV
258027 11:30 54
11:30
IF Skjold Sæby
Skibsby-Højene IF
Arrangør:
søndag den. 09-06 2024
Spillested:
Sparekassen Danmark Arena (Sæby) Bane 11 Kjeldgaardsvej 25 9300 Sæby
258028 13:00 Bane 11
13:00
IF Skjold Sæby
DHF (2)
258029 13:00
TSV
Bane 10
13:00
TSV
Skibsby-Højene IF
258030 13:40 Bane 11
13:40
Skibsby-Højene IF
DHF (1)
258031 13:40
TSV
Bane 10
13:40
Frederikshavn fI
TSV
258032 14:30 Bane 11
14:30
DHF (2)
Frederikshavn fI
258033 14:30 Bane 10
14:30
DHF (1)
IF Skjold Sæby
Arrangør:
søndag den. 16-06 2024
Spillested:
Hørby Stadion Nørregade 38 9300 Sæby
258034 10:00
10:00
Skibsby-Højene IF
IF Skjold Sæby
258035 10:00
TSV
10:00
DHF (2)
TSV
258036 10:40
Frederikshavn fI
!
NB: Frederikshavn fI er taberdømt
1
10:40
IF Skjold Sæby
Frederikshavn fI
258037 10:40
TSV
10:40
TSV
DHF (1)
258038 11:30
11:30
DHF (1)
DHF (2)
258039 11:30
Frederikshavn fI
!
NB: Frederikshavn fI er taberdømt
1
11:30
Frederikshavn fI
Skibsby-Højene IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 1 på mail eller på tlf: 8939 9910
U8-U10: Har I lyst til at spille udendørs året rundt? – Så læs mere om kunstgræsstævnerne her

Log ind