U12 Drenge C/Beg. (12) 8:8 - Forår 2024, Pulje 65

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested
171182
13-04 2024
10:00 Lars Bloch Briller Arena - (Kunstgræs B52/AFC)
13. apr
10:00
B52/Aalborg
Svenstrup-Godthåb IF
171180
14-04 2024
10:00 Nordjyske Bank Arena (KFUM)
14. apr
10:00
Aalborg KFUM
Brønderslev IF
171181
14-04 2024
10:00
Oversidder
TSV
14. apr
10:00
Oversidder
TSV
171184
to18-04 2024
17:30
TSV
Sulsted Stadion
18. apr
17:30
TSV
B52/Aalborg
171185
21-04 2024
10:00
Oversidder
Arena Kop & Kande (Brønderslev)
21. apr
10:00
Brønderslev IF
Oversidder
171186
28-04 2024
10:00
B52/Aalborg
!
NB: B52/Aalborg er taberdømt
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
28. apr
10:00
Aalborg KFUM
B52/Aalborg
171187
28-04 2024
10:00
Oversidder
28. apr
10:00
Oversidder
Svenstrup-Godthåb IF
171188
28-04 2024
10:00
TSV
Arena Kop & Kande (Brønderslev)
28. apr
10:00
Brønderslev IF
TSV
171229
ma29-04 2024
17:30 Nordjyske Bank Arena (KFUM)
29. apr
17:30
Aalborg KFUM
Svenstrup-Godthåb IF
171191
04-05 2024
10:00
Oversidder
B52/AFC’s anlæg
04. maj
10:00
B52/Aalborg
Oversidder
171189
04-05 2024
11:15
TSV
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
04. maj
11:15
Aalborg KFUM
TSV
171190
05-05 2024
10:00 Svenstrup Stadion
05. maj
10:00
Svenstrup-Godthåb IF
Brønderslev IF
171193
to16-05 2024
17:30
TSV
Sulsted Stadion
16. maj
17:30
TSV
Svenstrup-Godthåb IF
171192
ma20-05 2024
10:00
Oversidder
20. maj
10:00
Oversidder
Aalborg KFUM
171194
ma20-05 2024
10:00 Arena Kop & Kande (Brønderslev)
20. maj
10:00
Brønderslev IF
B52/Aalborg
171195
to23-05 2024
17:00 Svenstrup Stadion
23. maj
17:00
Svenstrup-Godthåb IF
B52/Aalborg
171196
to23-05 2024
17:30
TSV
Oversidder
Sulsted Stadion
23. maj
17:30
TSV
Oversidder
171231
to30-05 2024
17:30
TSV
B52/AFC’s anlæg
30. maj
17:30
B52/Aalborg
TSV
171230
on05-06 2024
18:00
Oversidder
05. jun
18:00
Oversidder
Brønderslev IF
171233
to06-06 2024
17:30
TSV
Sulsted Stadion
06. jun
17:30
TSV
Brønderslev IF
171234
08-06 2024
10:00 B52/AFC’s anlæg
08. jun
10:00
B52/Aalborg
Aalborg KFUM
171232
09-06 2024
10:00
Oversidder
Svenstrup Stadion
09. jun
10:00
Svenstrup-Godthåb IF
Oversidder
171183
09-06 2024
11:30 Svenstrup Stadion
09. jun
11:30
Svenstrup-Godthåb IF
Aalborg KFUM
171236
to13-06 2024
17:30
TSV
Sulsted Stadion
13. jun
17:30
TSV
Aalborg KFUM
171237
to13-06 2024
17:30 Arena Kop & Kande (Brønderslev)
13. jun
17:30
Brønderslev IF
Svenstrup-Godthåb IF
171235
16-06 2024
10:00
Oversidder
16. jun
10:00
Oversidder
B52/Aalborg
171197
ma17-06 2024
18:00 Arena Kop & Kande (Brønderslev)
17. jun
18:00
Brønderslev IF
Aalborg KFUM
171239
ti18-06 2024
17:30
TSV
Svenstrup Stadion
18. jun
17:30
Svenstrup-Godthåb IF
TSV
171240
22-06 2024
10:00 B52/AFC’s anlæg
22. jun
10:00
B52/Aalborg
Brønderslev IF
171238
23-06 2024
11:30
Oversidder
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
23. jun
11:30
Aalborg KFUM
Oversidder
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 1 på mail eller på tlf: 8939 9910
U11 og U12: Har I lyst til at spille udendørs året rundt? – Så læs mere om kunstgræsturneringen her

Log ind