U12 Piger 3 8:8 (12) Forår, Pulje 2

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested
791703
ma15-04 2024
18:00 Gryden kunstgræs
15. apr
18:00
Slagslunde-Ganløse IF
VB 1968
791700
to18-04 2024
18:00 Grønnemose Sportshal
18. apr
18:00
Høje Gladsaxe IF
B. 1973, Herlev
791702
20-04 2024
10:00 Birkevang
20. apr
10:00
Hareskov IF
Frederikssund FB
791701
21-04 2024
10:00
Bagsværd BK
!
NB: Bagsværd BK er taberdømt
Herlev IF Engen
21. apr
10:00
Herlev IF
Bagsværd BK
791704
21-04 2024
10:00 Lyngby Stadion
21. apr
10:00
Lyngby Boldklub 1921
Hørsholm-Usserød IK
791707
27-04 2024
11:15 Bagsværd Stadion Kunstgræs
UDS
27. apr
11:15
Bagsværd BK
Høje Gladsaxe IF
UDS
791708
28-04 2024
11:00 Frederikssund Stadion
28. apr
11:00
Frederikssund FB
Herlev IF
791706
28-04 2024
12:00 Elverroad
28. apr
12:00
B. 1973, Herlev
Slagslunde-Ganløse IF
791710
ti30-04 2024
17:45 Skovbrynet Skole
30. apr
17:45
VB 1968
B. 1973, Herlev
791713
on01-05 2024
17:30 Gryden kunstgræs
01. maj
17:30
Slagslunde-Ganløse IF
Bagsværd BK
791711
04-05 2024
11:00 Grønnemose Sportshal
04. maj
11:00
Høje Gladsaxe IF
Frederikssund FB
791750
05-05 2024
11:45 Lyngby Stadion
05. maj
11:45
Lyngby Boldklub 1921
Hareskov IF
791751
on08-05 2024
17:15 Elverroad
08. maj
17:15
B. 1973, Herlev
Lyngby Boldklub 1921
791753
11-05 2024
10:00
Herlev IF
!
NB: Herlev IF er taberdømt
Birkevang
11. maj
10:00
Hareskov IF
Herlev IF
791755
11-05 2024
10:00
Hørsholm-Usserød IK
!
NB: Hørsholm-Usserød IK er taberdømt
Hørsholm Idrætspark
11. maj
10:00
Hørsholm-Usserød IK
Høje Gladsaxe IF
791754
12-05 2024
10:30 Frederikssund Stadion
12. maj
10:30
Frederikssund FB
Slagslunde-Ganløse IF
791756
ti14-05 2024
17:45 Skovbrynet Skole
14. maj
17:45
VB 1968
Frederikssund FB
791758
on15-05 2024
17:15 Elverroad
15. maj
17:15
B. 1973, Herlev
Bagsværd BK
791759
on15-05 2024
18:30
Hørsholm-Usserød IK
!
NB: Hørsholm-Usserød IK er taberdømt
Gryden kunstgræs
15. maj
18:30
Slagslunde-Ganløse IF
Hørsholm-Usserød IK
791757
18-05 2024
11:00 Grønnemose Sportshal
18. maj
11:00
Høje Gladsaxe IF
Hareskov IF
791890
fr24-05 2024
17:15 Frederikssund Stadion
24. maj
17:15
Frederikssund FB
B. 1973, Herlev
791763
25-05 2024
10:00
Slagslunde-Ganløse IF
!
NB: Slagslunde-Ganløse IF er taberdømt
Birkevang
25. maj
10:00
Hareskov IF
Slagslunde-Ganløse IF
791891
25-05 2024
10:00 Hørsholm Idrætspark
25. maj
10:00
Hørsholm-Usserød IK
VB 1968
791762
25-05 2024
14:45 Bagsværd Stadion Kunstgræs
25. maj
14:45
Bagsværd BK
Lyngby Boldklub 1921
791761
26-05 2024
10:00
Herlev IF
!
NB: Herlev IF er taberdømt
Herlev IF Engen
26. maj
10:00
Herlev IF
Høje Gladsaxe IF
791709
ma27-05 2024
17:30
Hareskov IF
!
NB: Hareskov IF er taberdømt
Hørsholm Idrætspark
27. maj
17:30
Hørsholm-Usserød IK
Hareskov IF
791892
ti28-05 2024
17:45 Skovbrynet Skole
28. maj
17:45
VB 1968
Hareskov IF
791895
on29-05 2024
17:30 Gryden kunstgræs
29. maj
17:30
Slagslunde-Ganløse IF
Herlev IF
791894
fr31-05 2024
18:30 Bagsværd Stadion Kunstgræs
31. maj
18:30
Bagsværd BK
Frederikssund FB
791896
02-06 2024
10:00 Lyngby Stadion
02. jun
10:00
Lyngby Boldklub 1921
Høje Gladsaxe IF
791752
02-06 2024
15:00 Bagsværd Stadion Kunstgræs
02. jun
15:00
Bagsværd BK
VB 1968
791760
ti04-06 2024
18:15 Lyngby Stadion
04. jun
18:15
Lyngby Boldklub 1921
Herlev IF
791899
08-06 2024
10:00
Hareskov IF
!
NB: Hareskov IF er taberdømt
Birkevang
08. jun
10:00
Hareskov IF
B. 1973, Herlev
791901
08-06 2024
10:00
Bagsværd BK
!
NB: Bagsværd BK er taberdømt
Hørsholm Idrætspark
08. jun
10:00
Hørsholm-Usserød IK
Bagsværd BK
791897
08-06 2024
11:00 Grønnemose Sportshal
08. jun
11:00
Høje Gladsaxe IF
Slagslunde-Ganløse IF
791898
09-06 2024
10:00 Herlev IF Engen
09. jun
10:00
Herlev IF
VB 1968
791900
09-06 2024
10:00 Lyngby Stadion
09. jun
10:00
Lyngby Boldklub 1921
Frederikssund FB
791902
ti11-06 2024
17:45 Skovbrynet Skole
11. jun
17:45
VB 1968
Høje Gladsaxe IF
791712
on12-06 2024
17:30
Hørsholm-Usserød IK
!
NB: Hørsholm-Usserød IK er taberdømt
Herlev IF Stadion (Kunst)
12. jun
17:30
Herlev IF
Hørsholm-Usserød IK
791905
on12-06 2024
17:30 Gryden kunstgræs
12. jun
17:30
Slagslunde-Ganløse IF
Lyngby Boldklub 1921
791904
fr14-06 2024
17:15
Bagsværd BK
!
NB: Bagsværd BK er taberdømt
Bagsværd Stadion Kunstgræs
14. jun
17:15
Bagsværd BK
Hareskov IF
791903
16-06 2024
10:00 Elverroad
16. jun
10:00
B. 1973, Herlev
Herlev IF
791906
16-06 2024
10:00
Hørsholm-Usserød IK
!
NB: Hørsholm-Usserød IK er taberdømt
Frederikssund Stadion
16. jun
10:00
Frederikssund FB
Hørsholm-Usserød IK
791893
on19-06 2024
18:00 Elverroad
19. jun
18:00
B. 1973, Herlev
Hørsholm-Usserød IK
791705
to20-06 2024
17:30 Skovbrynet Skole
20. jun
17:30
VB 1968
Lyngby Boldklub 1921
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind