Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02. apr
20:00
Virum-Sorgenfri BK
4
Jægerspris IK
3
|
|||||||||||||||||||
04. apr
18:30
Stenløse BK
3
B. 1973, Herlev/HI
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. apr
19:00
Brede IF
SIF Oldboys/Girls
UHT
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
09. apr
10:00
SIF Oldboys/Girls
6
Måløv BK
2
|
|||||||||||||||||||
10. apr
18:30
Hørsholm-Usserød IK
2
Virum-Sorgenfri BK
5
|
|||||||||||||||||||
10. apr
19:50
B. 1973, Herlev/HI
Brede IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. apr
18:30
Jægerspris IK
3
Stenløse BK
7
|
|||||||||||||||||||
15. apr
18:45
Virum-Sorgenfri BK
2
SIF Oldboys/Girls
1
|
|||||||||||||||||||
17. apr
19:00
Jægerspris IK
2
B. 1973, Herlev/HI
1
|
|||||||||||||||||||
18. apr
18:30
Stenløse BK
Hørsholm-Usserød IK
UHT
|
|||||||||||||||||||
18. apr
19:00
Måløv BK
2
Brede IF
6
|
|||||||||||||||||||
23. apr
10:00
SIF Oldboys/Girls
0
Stenløse BK
3
|
|||||||||||||||||||
24. apr
18:30
Hørsholm-Usserød IK
5
Jægerspris IK
2
|
|||||||||||||||||||
25. apr
19:00
Måløv BK
2
B. 1973, Herlev/HI
5
|
|||||||||||||||||||
25. apr
19:00
Brede IF
1
Virum-Sorgenfri BK
2
|
|||||||||||||||||||
29. apr
18:45
Virum-Sorgenfri BK
0
Måløv BK
3
|
|||||||||||||||||||
01. maj
19:50
B. 1973, Herlev/HI
Hørsholm-Usserød IK
UHT
|
|||||||||||||||||||
02. maj
18:30
Stenløse BK
7
Brede IF
1
|
|||||||||||||||||||
06. maj
18:30
Jægerspris IK
6
Måløv BK
2
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:30
Stenløse BK
5
Virum-Sorgenfri BK
2
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:30
Hørsholm-Usserød IK
1
Brede IF
5
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:50
B. 1973, Herlev/HI
SIF Oldboys/Girls
HHT
|
|||||||||||||||||||
13. maj
20:00
Virum-Sorgenfri BK
B. 1973, Herlev/HI
|
|||||||||||||||||||
14. maj
17:00
SIF Oldboys/Girls
Hørsholm-Usserød IK
|
|||||||||||||||||||
16. maj
19:00
Måløv BK
Stenløse BK
|
|||||||||||||||||||
16. maj
19:00
Brede IF
Jægerspris IK
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:45
Virum-Sorgenfri BK
Hørsholm-Usserød IK
|
|||||||||||||||||||
23. maj
18:30
Stenløse BK
Jægerspris IK
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:00
Måløv BK
SIF Oldboys/Girls
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:00
Brede IF
B. 1973, Herlev/HI
|
|||||||||||||||||||
27. maj
18:30
Jægerspris IK
Virum-Sorgenfri BK
|
|||||||||||||||||||
28. maj
10:00
SIF Oldboys/Girls
Brede IF
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:30
Hørsholm-Usserød IK
Måløv BK
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:50
B. 1973, Herlev/HI
Stenløse BK
|
|||||||||||||||||||
03. jun
18:30
Virum-Sorgenfri BK
Stenløse BK
|
|||||||||||||||||||
04. jun
10:00
SIF Oldboys/Girls
B. 1973, Herlev/HI
|
|||||||||||||||||||
06. jun
19:00
Måløv BK
Jægerspris IK
|
|||||||||||||||||||
06. jun
19:00
Brede IF
Hørsholm-Usserød IK
|
|||||||||||||||||||
10. jun
18:30
Jægerspris IK
Brede IF
|
|||||||||||||||||||
12. jun
18:30
Hørsholm-Usserød IK
SIF Oldboys/Girls
|
|||||||||||||||||||
12. jun
19:50
B. 1973, Herlev/HI
Virum-Sorgenfri BK
|
|||||||||||||||||||
13. jun
18:30
Stenløse BK
Måløv BK
|
|||||||||||||||||||
18. jun
10:00
SIF Oldboys/Girls
Jægerspris IK
|
|||||||||||||||||||
19. jun
18:30
Hørsholm-Usserød IK
B. 1973, Herlev/HI
|
|||||||||||||||||||
19. jun
19:00
Brede IF
Stenløse BK
|
|||||||||||||||||||
19. jun
19:00
Måløv BK
Virum-Sorgenfri BK
|
|||||||||||||||||||
25. jun
17:30
Jægerspris IK
SIF Oldboys/Girls
|
|||||||||||||||||||
27. jun
19:00
Måløv BK
Hørsholm-Usserød IK
|
|||||||||||||||||||
12. aug
20:00
Virum-Sorgenfri BK
Brede IF
|
|||||||||||||||||||
14. aug
19:00
Jægerspris IK
Hørsholm-Usserød IK
|
|||||||||||||||||||
14. aug
19:50
B. 1973, Herlev/HI
Måløv BK
|
|||||||||||||||||||
15. aug
18:30
Stenløse BK
SIF Oldboys/Girls
|
|||||||||||||||||||
20. aug
10:00
SIF Oldboys/Girls
Virum-Sorgenfri BK
|
|||||||||||||||||||
21. aug
18:30
Hørsholm-Usserød IK
Stenløse BK
|
|||||||||||||||||||
21. aug
19:50
B. 1973, Herlev/HI
Jægerspris IK
|
|||||||||||||||||||
22. aug
19:00
Brede IF
Måløv BK
|
|||||||||||||||||||
26. aug
20:00
Virum-Sorgenfri BK
SIF Oldboys/Girls
|
|||||||||||||||||||
28. aug
19:00
Jægerspris IK
B. 1973, Herlev/HI
|
|||||||||||||||||||
29. aug
18:30
Stenløse BK
Hørsholm-Usserød IK
|
|||||||||||||||||||
29. aug
19:00
Måløv BK
Brede IF
|
|||||||||||||||||||
03. sep
10:00
SIF Oldboys/Girls
Måløv BK
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:30
Hørsholm-Usserød IK
Virum-Sorgenfri BK
|
|||||||||||||||||||
04. sep
19:00
Jægerspris IK
Stenløse BK
|
|||||||||||||||||||
04. sep
19:50
B. 1973, Herlev/HI
Brede IF
|
|||||||||||||||||||
09. sep
20:00
Virum-Sorgenfri BK
Jægerspris IK
|
|||||||||||||||||||
12. sep
18:30
Stenløse BK
B. 1973, Herlev/HI
|
|||||||||||||||||||
12. sep
19:00
Måløv BK
Hørsholm-Usserød IK
|
|||||||||||||||||||
12. sep
19:00
Brede IF
SIF Oldboys/Girls
|
|||||||||||||||||||
18. sep
18:30
Hørsholm-Usserød IK
Brede IF
|
|||||||||||||||||||
18. sep
19:00
Jægerspris IK
Måløv BK
|
|||||||||||||||||||
18. sep
19:50
B. 1973, Herlev/HI
SIF Oldboys/Girls
|
|||||||||||||||||||
19. sep
18:30
Stenløse BK
Virum-Sorgenfri BK
|
|||||||||||||||||||
23. sep
20:00
Virum-Sorgenfri BK
B. 1973, Herlev/HI
|
|||||||||||||||||||
24. sep
10:00
SIF Oldboys/Girls
Hørsholm-Usserød IK
|
|||||||||||||||||||
26. sep
19:00
Måløv BK
Stenløse BK
|
|||||||||||||||||||
26. sep
19:00
Brede IF
Jægerspris IK
|
|||||||||||||||||||
30. sep
20:00
Virum-Sorgenfri BK
Måløv BK
|
|||||||||||||||||||
02. okt
19:00
Jægerspris IK
SIF Oldboys/Girls
|
|||||||||||||||||||
02. okt
19:50
B. 1973, Herlev/HI
Hørsholm-Usserød IK
|
|||||||||||||||||||
03. okt
18:30
Stenløse BK
Brede IF
|
|||||||||||||||||||
08. okt
10:00
SIF Oldboys/Girls
Stenløse BK
|
|||||||||||||||||||
09. okt
18:30
Hørsholm-Usserød IK
Jægerspris IK
|
|||||||||||||||||||
10. okt
19:00
Måløv BK
B. 1973, Herlev/HI
|
|||||||||||||||||||
10. okt
19:00
Brede IF
Virum-Sorgenfri BK
|
Puljevinderen er Sjællandsmester, der vil blive overrakt pokal og medaljer til vinderen på sidste spilledag.