M+65 5:5 - 2024

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
405557
ti02-04 2024
20:00 Virumgård kunstgræsbane
4
-
3
02. apr
20:00
Virum-Sorgenfri BK
4
Jægerspris IK
3
405556
to04-04 2024
18:30 Stenløse Stadion
3
-
2
04. apr
18:30
Stenløse BK
3
B. 1973, Herlev/HI
2
405559
to04-04 2024
19:00 Brede Idrætsplads
UHT
04. apr
19:00
Brede IF
SIF Oldboys/Girls
UHT
405561
ti09-04 2024
10:00 Torvevej
6
-
2
09. apr
10:00
SIF Oldboys/Girls
6
Måløv BK
2
405562
on10-04 2024
18:30 Hørsholm Idrætspark
2
-
5
10. apr
18:30
Hørsholm-Usserød IK
2
Virum-Sorgenfri BK
5
405563
on10-04 2024
19:50 Elverroad
UHT
10. apr
19:50
B. 1973, Herlev/HI
Brede IF
UHT
405560
to11-04 2024
18:30 Møllegårdhallen
3
-
7
11. apr
18:30
Jægerspris IK
3
Stenløse BK
7
405566
ma15-04 2024
18:45 Virumgård kunstgræsbane
2
-
1
15. apr
18:45
Virum-Sorgenfri BK
2
SIF Oldboys/Girls
1
405564
on17-04 2024
19:00 Møllegårdhallen
2
-
1
17. apr
19:00
Jægerspris IK
2
B. 1973, Herlev/HI
1
405565
to18-04 2024
18:30 Stenløse Stadion
UHT
18. apr
18:30
Stenløse BK
Hørsholm-Usserød IK
UHT
405567
to18-04 2024
19:00 Måløv Idrætspark
2
-
6
18. apr
19:00
Måløv BK
2
Brede IF
6
405570
ti23-04 2024
10:00 Torvevej
0
-
3
23. apr
10:00
SIF Oldboys/Girls
0
Stenløse BK
3
405571
on24-04 2024
18:30 Hørsholm Idrætspark
5
-
2
24. apr
18:30
Hørsholm-Usserød IK
5
Jægerspris IK
2
405568
to25-04 2024
19:00 Måløv Idrætspark
2
-
5
25. apr
19:00
Måløv BK
2
B. 1973, Herlev/HI
5
405569
to25-04 2024
19:00 Brede Idrætsplads
1
-
2
25. apr
19:00
Brede IF
1
Virum-Sorgenfri BK
2
405574
ma29-04 2024
18:45 Virumgård kunstgræsbane
0
-
3
29. apr
18:45
Virum-Sorgenfri BK
0
Måløv BK
3
405575
on01-05 2024
19:50 Elverroad
UHT
01. maj
19:50
B. 1973, Herlev/HI
Hørsholm-Usserød IK
UHT
405573
to02-05 2024
18:30 Stenløse Stadion
7
-
1
02. maj
18:30
Stenløse BK
7
Brede IF
1
405576
ma06-05 2024
18:30 Møllegårdhallen
6
-
2
06. maj
18:30
Jægerspris IK
6
Måløv BK
2
405577
on08-05 2024
18:30 Stenløse Stadion
5
-
2
08. maj
18:30
Stenløse BK
5
Virum-Sorgenfri BK
2
405578
on08-05 2024
18:30 Hørsholm Idrætspark
1
-
5
08. maj
18:30
Hørsholm-Usserød IK
1
Brede IF
5
405579
on08-05 2024
19:50 Elverroad
HHT
08. maj
19:50
B. 1973, Herlev/HI
SIF Oldboys/Girls
HHT
405580
ma13-05 2024
20:00 Virum Stadion
1
-
1
13. maj
20:00
Virum-Sorgenfri BK
1
B. 1973, Herlev/HI
1
405586
ti14-05 2024
17:00 Torvevej
1
-
4
14. maj
17:00
SIF Oldboys/Girls
1
Hørsholm-Usserød IK
4
405581
to16-05 2024
19:00 Måløv Idrætspark
2
-
8
16. maj
19:00
Måløv BK
2
Stenløse BK
8
405583
to16-05 2024
19:00 Brede Idrætsplads
3
-
2
16. maj
19:00
Brede IF
3
Jægerspris IK
2
427416
ti21-05 2024
20:00 Brede Idrætsplads
5
-
1
21. maj
20:00
Brede IF
5
B. 1973, Herlev/HI
1
405588
on22-05 2024
18:45 Virumgård kunstgræsbane
4
-
1
22. maj
18:45
Virum-Sorgenfri BK
4
Hørsholm-Usserød IK
1
405587
to23-05 2024
18:30 Stenløse Stadion
5
-
3
23. maj
18:30
Stenløse BK
5
Jægerspris IK
3
405589
to23-05 2024
19:00 Måløv Idrætspark
UHT
23. maj
19:00
Måløv BK
SIF Oldboys/Girls
UHT
427424
ma27-05 2024
18:30 Møllegårdhallen
2
-
2
27. maj
18:30
Jægerspris IK
2
Virum-Sorgenfri BK
2
428220
ti28-05 2024
17:30 Torvevej
3
-
5
28. maj
17:30
SIF Oldboys/Girls
3
Brede IF
5
428218
on29-05 2024
18:30 Hørsholm Idrætspark
2
-
2
29. maj
18:30
Hørsholm-Usserød IK
2
Måløv BK
2
427426
on29-05 2024
19:50 Elverroad
2
-
7
29. maj
19:50
B. 1973, Herlev/HI
2
Stenløse BK
7
428223
ma03-06 2024
18:30 Virumgård kunstgræsbane
2
-
7
03. jun
18:30
Virum-Sorgenfri BK
2
Stenløse BK
7
428530
ti04-06 2024
17:00 Torvevej
2
-
6
04. jun
17:00
SIF Oldboys/Girls
2
B. 1973, Herlev/HI
6
428221
to06-06 2024
19:00 Måløv Idrætspark
0
-
4
06. jun
19:00
Måløv BK
0
Jægerspris IK
4
428227
to06-06 2024
19:00 Brede Idrætsplads
7
-
2
06. jun
19:00
Brede IF
7
Hørsholm-Usserød IK
2
428534
ma10-06 2024
18:00 Hørsholm Idrætspark
1
-
0
10. jun
18:00
Hørsholm-Usserød IK
1
SIF Oldboys/Girls
0
428533
on12-06 2024
19:50 Elverroad
1
-
2
12. jun
19:50
B. 1973, Herlev/HI
1
Virum-Sorgenfri BK
2
428532
to13-06 2024
18:30 Stenløse Stadion
5
-
0
13. jun
18:30
Stenløse BK
5
Måløv BK
0
428535
ti18-06 2024
18:00 Torvevej
18. jun
18:00
SIF Oldboys/Girls
Jægerspris IK
428539
on19-06 2024
18:30 Hørsholm Idrætspark
19. jun
18:30
Hørsholm-Usserød IK
B. 1973, Herlev/HI
428536
on19-06 2024
19:00 Brede Idrætsplads
19. jun
19:00
Brede IF
Stenløse BK
428537
on19-06 2024
19:00 Måløv Idrætspark
19. jun
19:00
Måløv BK
Virum-Sorgenfri BK
405572
ti25-06 2024
17:30 Møllegårdhallen
25. jun
17:30
Jægerspris IK
SIF Oldboys/Girls
428531
ti25-06 2024
17:30 Møllegårdhallen
3
-
0
25. jun
17:30
Jægerspris IK
3
Brede IF
0
405558
to27-06 2024
19:00 Måløv Idrætspark
27. jun
19:00
Måløv BK
Hørsholm-Usserød IK
428542
ma12-08 2024
20:00 Virumgård kunstgræsbane
12. aug
20:00
Virum-Sorgenfri BK
Brede IF
428540
on14-08 2024
19:00 Møllegårdhallen
14. aug
19:00
Jægerspris IK
Hørsholm-Usserød IK
428543
on14-08 2024
19:50 Elverroad
14. aug
19:50
B. 1973, Herlev/HI
Måløv BK
428541
to15-08 2024
18:30 Stenløse Stadion
15. aug
18:30
Stenløse BK
SIF Oldboys/Girls
428547
ti20-08 2024
10:00 Torvevej
20. aug
10:00
SIF Oldboys/Girls
Virum-Sorgenfri BK
428545
on21-08 2024
18:30 Hørsholm Idrætspark
21. aug
18:30
Hørsholm-Usserød IK
Stenløse BK
428544
on21-08 2024
19:50 Elverroad
21. aug
19:50
B. 1973, Herlev/HI
Jægerspris IK
428548
to22-08 2024
19:00 Brede Idrætsplads
22. aug
19:00
Brede IF
Måløv BK
428552
ma26-08 2024
20:00 Virumgård kunstgræsbane
26. aug
20:00
Virum-Sorgenfri BK
SIF Oldboys/Girls
428549
on28-08 2024
19:00 Møllegårdhallen
28. aug
19:00
Jægerspris IK
B. 1973, Herlev/HI
428551
to29-08 2024
18:30 Stenløse Stadion
29. aug
18:30
Stenløse BK
Hørsholm-Usserød IK
428553
to29-08 2024
19:00 Måløv Idrætspark
29. aug
19:00
Måløv BK
Brede IF
428555
ti03-09 2024
10:00 Torvevej
03. sep
10:00
SIF Oldboys/Girls
Måløv BK
428556
on04-09 2024
18:30 Hørsholm Idrætspark
04. sep
18:30
Hørsholm-Usserød IK
Virum-Sorgenfri BK
428554
on04-09 2024
19:00 Møllegårdhallen
04. sep
19:00
Jægerspris IK
Stenløse BK
428557
on04-09 2024
19:50 Elverroad
04. sep
19:50
B. 1973, Herlev/HI
Brede IF
428559
ma09-09 2024
20:00 Virumgård kunstgræsbane
09. sep
20:00
Virum-Sorgenfri BK
Jægerspris IK
428558
to12-09 2024
18:30 Stenløse Stadion
12. sep
18:30
Stenløse BK
B. 1973, Herlev/HI
428560
to12-09 2024
19:00 Måløv Idrætspark
12. sep
19:00
Måløv BK
Hørsholm-Usserød IK
428561
to12-09 2024
19:00 Brede Idrætsplads
12. sep
19:00
Brede IF
SIF Oldboys/Girls
428565
on18-09 2024
18:30 Hørsholm Idrætspark
18. sep
18:30
Hørsholm-Usserød IK
Brede IF
428563
on18-09 2024
19:00 Møllegårdhallen
18. sep
19:00
Jægerspris IK
Måløv BK
428566
on18-09 2024
19:50 Elverroad
18. sep
19:50
B. 1973, Herlev/HI
SIF Oldboys/Girls
428564
to19-09 2024
18:30 Stenløse Stadion
19. sep
18:30
Stenløse BK
Virum-Sorgenfri BK
428568
ma23-09 2024
20:00 Virumgård kunstgræsbane
23. sep
20:00
Virum-Sorgenfri BK
B. 1973, Herlev/HI
428577
ti24-09 2024
10:00 Torvevej
24. sep
10:00
SIF Oldboys/Girls
Hørsholm-Usserød IK
428570
to26-09 2024
19:00 Måløv Idrætspark
26. sep
19:00
Måløv BK
Stenløse BK
428573
to26-09 2024
19:00 Brede Idrætsplads
26. sep
19:00
Brede IF
Jægerspris IK
428581
ma30-09 2024
20:00 Virumgård kunstgræsbane
30. sep
20:00
Virum-Sorgenfri BK
Måløv BK
428579
on02-10 2024
19:00 Møllegårdhallen
02. okt
19:00
Jægerspris IK
SIF Oldboys/Girls
428583
on02-10 2024
19:50 Elverroad
02. okt
19:50
B. 1973, Herlev/HI
Hørsholm-Usserød IK
428580
to03-10 2024
18:30 Stenløse Stadion
03. okt
18:30
Stenløse BK
Brede IF
428586
ti08-10 2024
10:00 Torvevej
08. okt
10:00
SIF Oldboys/Girls
Stenløse BK
428587
on09-10 2024
18:30 Hørsholm Idrætspark
09. okt
18:30
Hørsholm-Usserød IK
Jægerspris IK
428584
to10-10 2024
19:00 Måløv Idrætspark
10. okt
19:00
Måløv BK
B. 1973, Herlev/HI
428585
to10-10 2024
19:00 Brede Idrætsplads
10. okt
19:00
Brede IF
Virum-Sorgenfri BK
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 
Puljevinderen er Sjællandsmester, der vil blive overrakt pokal og medaljer til vinderen på sidste spilledag.

Log ind