M+55 11:11 - 2024

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
847072
ma08-04 2024
18:30
AB
Akademisk Boldklub
7
-
2
08. apr
18:30
AB
7
BK Avarta
2
847076
ma08-04 2024
20:00
Oversidder
Lyngby Stadion
08. apr
20:00
Lyngby Boldklub 1921
Oversidder
847075
ti09-04 2024
19:00 Ishøj Idrætscenter
5
-
0
09. apr
19:00
Strandgårdsparkens Boldklub
5
Ølstykke FC
0
847073
on10-04 2024
19:30
BSF
Ballerup Idrætspark
1
-
0
10. apr
19:30
BSF
1
Måløv BK
0
847074
to11-04 2024
20:15 Blovstrød idrætsanlæg
0
-
2
11. apr
20:15
Allerød FK
0
Farum BK
2
847078
ma15-04 2024
18:45 Espelundens Idrætsanlæg
0
-
3
15. apr
18:45
BK Avarta
0
Strandgårdsparkens Boldklub
3
847081
ma15-04 2024
18:45
Oversidder
15. apr
18:45
Oversidder
Allerød FK
847080
ma15-04 2024
20:00
BSF
Stavnsholt
1
-
3
15. apr
20:00
Farum BK
1
BSF
3
847077
on17-04 2024
19:00 Ølstykke Stadion
1
-
1
17. apr
19:00
Ølstykke FC
1
Lyngby Boldklub 1921
1
847083
ma22-04 2024
19:00
AB
Akademisk Boldklub
6
-
0
22. apr
19:00
AB
6
Farum BK
0
847085
ti23-04 2024
19:00 Ishøj Idrætscenter
0
-
1
23. apr
19:00
Strandgårdsparkens Boldklub
0
Måløv BK
1
847084
on24-04 2024
18:30
BSF
Oversidder
Ballerup Idrætspark
24. apr
18:30
BSF
Oversidder
847082
on24-04 2024
19:00 Ølstykke Stadion
0
-
7
24. apr
19:00
Ølstykke FC
0
BK Avarta
7
847086
on24-04 2024
19:15 Lyngby Stadion
3
-
0
24. apr
19:15
Lyngby Boldklub 1921
3
Allerød FK
0
847087
ma29-04 2024
19:00 Espelundens Idrætsanlæg
3
-
0
29. apr
19:00
BK Avarta
3
Lyngby Boldklub 1921
0
847088
ma29-04 2024
19:00 Måløv Idrætspark
2
-
3
29. apr
19:00
Måløv BK
2
Ølstykke FC
3
847092
ma29-04 2024
19:00
Oversidder
AB
29. apr
19:00
Oversidder
AB
847091
ma29-04 2024
20:00 Stavnsholt
6
-
3
29. apr
20:00
Farum BK
6
Strandgårdsparkens Boldklub
3
847089
to02-05 2024
20:15
BSF
Allerød Idrætspark
1
-
1
02. maj
20:15
Allerød FK
1
BSF
1
847094
ma06-05 2024
19:00
AB
Akademisk Boldklub
2
-
2
06. maj
19:00
AB
2
Allerød FK
2
847095
ma06-05 2024
19:00 Espelundens Idrætsanlæg
2
-
2
06. maj
19:00
BK Avarta
2
Måløv BK
2
847097
ma06-05 2024
19:45
BSF
Lyngby Stadion
0
-
3
06. maj
19:45
Lyngby Boldklub 1921
0
BSF
3
847096
ti07-05 2024
19:00
Oversidder
Ishøj Idrætscenter
07. maj
19:00
Strandgårdsparkens Boldklub
Oversidder
847093
on08-05 2024
19:00 Ølstykke Stadion
4
-
1
08. maj
19:00
Ølstykke FC
4
Farum BK
1
847099
ma13-05 2024
19:00 Måløv Idrætspark
0
-
0
13. maj
19:00
Måløv BK
0
Lyngby Boldklub 1921
0
847102
ma13-05 2024
19:00
Oversidder
13. maj
19:00
Oversidder
Ølstykke FC
847100
ma13-05 2024
20:00 Allerød Idrætspark
1
-
1
13. maj
20:00
Allerød FK
1
Strandgårdsparkens Boldklub
1
847101
ma13-05 2024
20:00 Stavnsholt
UHT
13. maj
20:00
Farum BK
BK Avarta
UHT
847104
ti21-05 2024
19:00
Oversidder
Espelundens Idrætsanlæg
21. maj
19:00
BK Avarta
Oversidder
847106
ti21-05 2024
19:00
BSF
Ishøj Idrætscenter
0
-
4
21. maj
19:00
Strandgårdsparkens Boldklub
0
BSF
4
847105
on22-05 2024
19:00 Måløv Idrætspark
2
-
3
22. maj
19:00
Måløv BK
2
Farum BK
3
847107
on22-05 2024
19:00
AB
Lyngby Stadion
0
-
4
22. maj
19:00
Lyngby Boldklub 1921
0
AB
4
847108
ma27-05 2024
19:00
AB
Akademisk Boldklub
6
-
0
27. maj
19:00
AB
6
Strandgårdsparkens Boldklub
0
847182
ma27-05 2024
19:00 Lyngby Stadion
0
-
0
27. maj
19:00
Lyngby Boldklub 1921
0
Farum BK
0
847183
ma27-05 2024
19:00
Oversidder
27. maj
19:00
Oversidder
Måløv BK
847109
on29-05 2024
18:30
BSF
Ballerup Idrætspark
1
-
0
29. maj
18:30
BSF
1
Ølstykke FC
0
847174
to30-05 2024
20:15 Allerød Idrætspark
4
-
3
30. maj
20:15
Allerød FK
4
BK Avarta
3
847185
ma03-06 2024
19:00
BSF
Espelundens Idrætsanlæg
0
-
3
03. jun
19:00
BK Avarta
0
BSF
3
847272
ma03-06 2024
19:00 Måløv Idrætspark
2
-
0
03. jun
19:00
Måløv BK
2
Allerød FK
0
847274
ma03-06 2024
20:00
Oversidder
Stavnsholt
03. jun
20:00
Farum BK
Oversidder
847184
ti04-06 2024
19:00
AB
Ølstykke Stadion
2
-
2
04. jun
19:00
Ølstykke FC
2
AB
2
847354
ma10-06 2024
19:00
AB
Espelundens Idrætsanlæg
3
-
4
10. jun
19:00
BK Avarta
3
AB
4
847355
ma10-06 2024
19:00
BSF
Måløv Idrætspark
0
-
2
10. jun
19:00
Måløv BK
0
BSF
2
847358
ma10-06 2024
19:00
Oversidder
10. jun
19:00
Oversidder
Lyngby Boldklub 1921
847356
ma10-06 2024
20:00 Stavnsholt
2
-
2
10. jun
20:00
Farum BK
2
Allerød FK
2
847363
ma17-06 2024
19:00 Lyngby Stadion
3
-
1
17. jun
19:00
Lyngby Boldklub 1921
3
Ølstykke FC
1
847359
ma17-06 2024
19:00
AB
Akademisk Boldklub
2
-
0
17. jun
19:00
AB
2
Måløv BK
0
847361
ma17-06 2024
20:00
Oversidder
Allerød Idrætspark
17. jun
20:00
Allerød FK
Oversidder
847362
ti18-06 2024
19:00 Ishøj Idrætscenter
1
-
9
18. jun
19:00
Strandgårdsparkens Boldklub
1
BK Avarta
9
847360
on19-06 2024
18:30
BSF
Ballerup Idrætspark
3
-
0
19. jun
18:30
BSF
3
Farum BK
0
847103
on26-06 2024
19:00 Ølstykke Stadion
26. jun
19:00
Ølstykke FC
Allerød FK
847273
ti02-07 2024
19:00 Ishøj Idrætscenter
02. jul
19:00
Strandgårdsparkens Boldklub
Lyngby Boldklub 1921
847364
ma12-08 2024
19:00 Espelundens Idrætsanlæg
12. aug
19:00
BK Avarta
Ølstykke FC
847365
ma12-08 2024
19:00 Måløv Idrætspark
12. aug
19:00
Måløv BK
Strandgårdsparkens Boldklub
847368
ma12-08 2024
19:00
Oversidder
BSF
12. aug
19:00
Oversidder
BSF
847366
ma12-08 2024
20:00 Allerød Idrætspark
12. aug
20:00
Allerød FK
Lyngby Boldklub 1921
847367
ma12-08 2024
20:00
AB
Stavnsholt
12. aug
20:00
Farum BK
AB
847098
to15-08 2024
18:30
BSF
AB
Ballerup Idrætspark
15. aug
18:30
BSF
AB
847370
ma19-08 2024
18:45
AB
Oversidder
Akademisk Boldklub
19. aug
18:45
AB
Oversidder
847373
ma19-08 2024
20:00 Lyngby Stadion
19. aug
20:00
Lyngby Boldklub 1921
BK Avarta
847372
ti20-08 2024
19:00 Ishøj Idrætscenter
20. aug
19:00
Strandgårdsparkens Boldklub
Farum BK
847371
on21-08 2024
18:30
BSF
Ballerup Idrætspark
21. aug
18:30
BSF
Allerød FK
847369
on21-08 2024
19:00 Ølstykke Stadion
21. aug
19:00
Ølstykke FC
Måløv BK
847378
ma26-08 2024
18:30
Oversidder
26. aug
18:30
Oversidder
Strandgårdsparkens Boldklub
847375
ma26-08 2024
19:00 Måløv Idrætspark
26. aug
19:00
Måløv BK
BK Avarta
847376
ma26-08 2024
20:00
AB
Allerød Idrætspark
26. aug
20:00
Allerød FK
AB
847377
ma26-08 2024
20:00 Stavnsholt
26. aug
20:00
Farum BK
Ølstykke FC
847374
on28-08 2024
18:30
BSF
Ballerup Idrætspark
28. aug
18:30
BSF
Lyngby Boldklub 1921
847380
ma02-09 2024
18:15
AB
BSF
Akademisk Boldklub
02. sep
18:15
AB
BSF
847381
ma02-09 2024
18:15 Espelundens Idrætsanlæg
02. sep
18:15
BK Avarta
Farum BK
847383
ma02-09 2024
20:00 Lyngby Stadion
02. sep
20:00
Lyngby Boldklub 1921
Måløv BK
847382
ti03-09 2024
19:00 Ishøj Idrætscenter
03. sep
19:00
Strandgårdsparkens Boldklub
Allerød FK
847379
on04-09 2024
19:00
Oversidder
Ølstykke Stadion
04. sep
19:00
Ølstykke FC
Oversidder
847384
ma09-09 2024
18:00
AB
Akademisk Boldklub
09. sep
18:00
AB
Lyngby Boldklub 1921
847388
ma09-09 2024
18:00
Oversidder
09. sep
18:00
Oversidder
BK Avarta
847386
ma09-09 2024
20:00 Allerød Idrætspark
09. sep
20:00
Allerød FK
Ølstykke FC
847387
ma09-09 2024
20:00 Stavnsholt
09. sep
20:00
Farum BK
Måløv BK
847385
on11-09 2024
18:30
BSF
Ballerup Idrætspark
11. sep
18:30
BSF
Strandgårdsparkens Boldklub
847390
ma16-09 2024
17:45 Espelundens Idrætsanlæg
16. sep
17:45
BK Avarta
Allerød FK
847391
ma16-09 2024
19:00
Oversidder
Måløv Idrætspark
16. sep
19:00
Måløv BK
Oversidder
859956
ma16-09 2024
20:00 Stavnsholt
16. sep
20:00
Farum BK
Lyngby Boldklub 1921
859955
ti17-09 2024
19:00
AB
Ishøj Idrætscenter
17. sep
19:00
Strandgårdsparkens Boldklub
AB
847389
on18-09 2024
19:00
BSF
Ølstykke Stadion
18. sep
19:00
Ølstykke FC
BSF
859957
ma23-09 2024
17:30
AB
Akademisk Boldklub
23. sep
17:30
AB
Ølstykke FC
859961
ma23-09 2024
17:30
Oversidder
23. sep
17:30
Oversidder
Farum BK
859959
ma23-09 2024
20:00 Allerød Idrætspark
23. sep
20:00
Allerød FK
Måløv BK
859960
ma23-09 2024
20:00 Lyngby Stadion
23. sep
20:00
Lyngby Boldklub 1921
Strandgårdsparkens Boldklub
859958
on25-09 2024
18:30
BSF
Ballerup Idrætspark
25. sep
18:30
BSF
BK Avarta
847079
ma30-09 2024
17:30
AB
Måløv Idrætspark
30. sep
17:30
Måløv BK
AB
847353
on09-10 2024
19:00 Ølstykke Stadion
09. okt
19:00
Ølstykke FC
Strandgårdsparkens Boldklub
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 
Puljevinderen er Sjællandsmester, der vil blive overrakt pokal og medaljer til vinderen på sidste spilledag.

Log ind