8:8 U13 Piger 3 (11) Forår, Pulje 1

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
462884
14-04 2024
12:30 Bagsværd Stadion Kunstgræs
0
-
5
14. apr
12:30
Bagsværd BK
0
Roskilde Pigefodbold
5
462882
ti16-04 2024
18:15
BSF
Ballerup Idrætspark, Kunstgræs
1
-
1
16. apr
18:15
BSF
1
Fløng-Hedehusene Fodbold (2)
1
462885
on17-04 2024
18:30 Slangerup Stadion
UMH
17. apr
18:30
Slangerup & Omegn IF
Såby/Hvalsø
UMH
462881
fr19-04 2024
17:30 Frederikssund Stadion
0
-
4
19. apr
17:30
Frederikssund FB
0
Farum BK
4
117356
ti23-04 2024
18:00
BSF
Ballerup Idrætspark
10
-
0
23. apr
18:00
BSF
10
Frederikssund FB
0
117358
on24-04 2024
18:30 Såby Stadion
1
-
4
24. apr
18:30
Såby/Hvalsø
1
Gilleleje FK
4
117355
on24-04 2024
19:00 Farum Park
3
-
2
24. apr
19:00
Farum BK
3
Bagsværd BK
2
462886
to25-04 2024
18:30 Himmelev Idrætspark
4
-
3
25. apr
18:30
Roskilde Pigefodbold
4
Slangerup & Omegn IF
3
117357
to25-04 2024
19:00 Firhøj Stadion
0
-
1
25. apr
19:00
Føllenslev-Særslev IF
0
Fløng-Hedehusene Fodbold (2)
1
117362
28-04 2024
16:00
BSF
Bagsværd Stadion Kunstgræs
0
-
0
28. apr
16:00
Bagsværd BK
0
BSF
0
117361
ti30-04 2024
18:00 Fløng Idrætsanlæg
3
-
0
30. apr
18:00
Fløng-Hedehusene Fodbold (2)
3
Såby/Hvalsø
0
117359
to02-05 2024
18:30 Himmelev Idrætspark
1
-
2
02. maj
18:30
Roskilde Pigefodbold
1
Farum BK
2
117360
05-05 2024
10:00 Frederikssund Stadion
3
-
0
05. maj
10:00
Frederikssund FB
3
Føllenslev-Særslev IF
0
117366
05-05 2024
10:00 Nellerupgård Stadion
1
-
4
05. maj
10:00
Gilleleje FK
1
Fløng-Hedehusene Fodbold (2)
4
117365
on08-05 2024
18:00
BSF
Ballerup Idrætspark
1
-
1
08. maj
18:00
BSF
1
Roskilde Pigefodbold
1
117368
on08-05 2024
18:30 Såby Stadion
3
-
2
08. maj
18:30
Såby/Hvalsø
3
Frederikssund FB
2
117364
on08-05 2024
19:00 Farum Park
UHT
08. maj
19:00
Farum BK
Slangerup & Omegn IF
UHT
117367
on08-05 2024
19:00 Firhøj Stadion
2
-
1
08. maj
19:00
Føllenslev-Særslev IF
2
Bagsværd BK
1
463196
ma13-05 2024
17:30 Frederikssund Stadion
1
-
6
13. maj
17:30
Frederikssund FB
1
Gilleleje FK
6
463199
ma13-05 2024
18:30 Slangerup Stadion
1
-
1
13. maj
18:30
Slangerup & Omegn IF
1
Fløng-Hedehusene Fodbold (2)
1
463195
to16-05 2024
18:30 Himmelev Idrætspark
3
-
0
16. maj
18:30
Roskilde Pigefodbold
3
Føllenslev-Særslev IF
0
463197
to16-05 2024
19:00
BSF
Farum Park
1
-
2
16. maj
19:00
Farum BK
1
BSF
2
463198
fr17-05 2024
18:30 Bagsværd Stadion Kunstgræs
4
-
0
17. maj
18:30
Bagsværd BK
4
Såby/Hvalsø
0
463200
ti21-05 2024
18:00 Fløng Idrætsanlæg
4
-
0
21. maj
18:00
Fløng-Hedehusene Fodbold (2)
4
Frederikssund FB
0
117363
on22-05 2024
18:30 Slangerup Stadion
0
-
7
22. maj
18:30
Slangerup & Omegn IF
0
Gilleleje FK
7
463204
on22-05 2024
18:30 Såby Stadion
4
-
0
22. maj
18:30
Såby/Hvalsø
4
Roskilde Pigefodbold
0
463203
on22-05 2024
19:00 Firhøj Stadion
2
-
3
22. maj
19:00
Føllenslev-Særslev IF
2
Farum BK
3
463201
25-05 2024
11:00
BSF
Ballerup Idrætspark
UHT
25. maj
11:00
BSF
Slangerup & Omegn IF
UHT
463202
25-05 2024
12:00 Nellerupgård Stadion
6
-
0
25. maj
12:00
Gilleleje FK
6
Bagsværd BK
0
463207
ti28-05 2024
18:00
BSF
Ballerup Idrætspark
3
-
0
28. maj
18:00
BSF
3
Føllenslev-Særslev IF
0
463209
on29-05 2024
18:30 Slangerup Stadion
9
-
1
29. maj
18:30
Slangerup & Omegn IF
9
Frederikssund FB
1
463206
on29-05 2024
19:00 Farum Park
UHT
29. maj
19:00
Farum BK
Såby/Hvalsø
UHT
463205
to30-05 2024
18:30 Himmelev Idrætspark
2
-
8
30. maj
18:30
Roskilde Pigefodbold
2
Gilleleje FK
8
463208
02-06 2024
13:30 Bagsværd Stadion Kunstgræs
1
-
2
02. jun
13:30
Bagsværd BK
1
Fløng-Hedehusene Fodbold (2)
2
462883
ma03-06 2024
18:30 Nellerupgård Stadion
3
-
0
03. jun
18:30
Gilleleje FK
3
Føllenslev-Særslev IF
0
463213
on05-06 2024
18:30 Slangerup Stadion
2
-
2
05. jun
18:30
Slangerup & Omegn IF
2
Føllenslev-Særslev IF
2
463214
on05-06 2024
18:30
BSF
Såby Stadion
0
-
3
05. jun
18:30
Såby/Hvalsø
0
BSF
3
463210
on05-06 2024
19:00 Frederikssund Stadion
0
-
5
05. jun
19:00
Frederikssund FB
0
Bagsværd BK
5
463211
08-06 2024
11:50 Hedehusene Idrætspark
2
-
1
08. jun
11:50
Fløng-Hedehusene Fodbold (2)
2
Roskilde Pigefodbold
1
463212
09-06 2024
12:00 Nellerupgård Stadion
1
-
4
09. jun
12:00
Gilleleje FK
1
Farum BK
4
463219
09-06 2024
12:00 Bagsværd Stadion Kunstgræs
UMH
09. jun
12:00
Bagsværd BK
Slangerup & Omegn IF
UMH
463218
ti11-06 2024
18:30
BSF
Ballerup Idrætspark
1
-
2
11. jun
18:30
BSF
1
Gilleleje FK
2
463230
on12-06 2024
19:00 Firhøj Stadion
2
-
2
12. jun
19:00
Føllenslev-Særslev IF
2
Såby/Hvalsø
2
463215
to13-06 2024
18:30 Himmelev Idrætspark
1
-
0
13. jun
18:30
Roskilde Pigefodbold
1
Frederikssund FB
0
463217
to13-06 2024
19:00 Farum Park
0
-
2
13. jun
19:00
Farum BK
0
Fløng-Hedehusene Fodbold (2)
2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:

Puljevinderne spiller finalestævne (Finals) søndag den 23 juni i Borup.

Semifinaler 23. juni kl. 10.00 i Borup
Kamp 1: Vinder pulje 1 - Vinder pulje 2
Kamp 2: Vinder pulje 3 - Bedste 2´er

Finale og 3-4 plads 23. juni kl. 13.45 i Borup
Kamp 3:Finale: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
Kamp 4: 3-4 plads: Taber kamp 1 - Taber kamp 2

Log ind