8:8 Kvindesenior 2 - Forår, Pulje 7

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
521200
on17-04 2024
18:15
NAB
Nykøbing FC
2
-
0
17. apr
18:15
Nykøbing FC
2
NAB
0
521272
on17-04 2024
18:45
MB
Lollands Bank stadion
1
-
8
17. apr
18:45
MB
1
Bogø IF
8
521198
on17-04 2024
18:45
TGB
Ørslev Stadion
3
-
5
17. apr
18:45
Ørslev GIF (V)
3
TGB
5
521199
on17-04 2024
18:45 Guldborg stadion
0
-
1
17. apr
18:45
Guldborg
0
Vordingborg IF
1
521197
on17-04 2024
19:00
SIF
JP Air Tech Arena
1
-
1
17. apr
19:00
B. Frem
1
SIF
1
521274
on24-04 2024
19:00
SIF
Fugl´s Arena
1
-
4
24. apr
19:00
SIF
1
Nykøbing FC
4
521279
on24-04 2024
19:00
TGB
TGB´s anlæg
3
-
0
24. apr
19:00
TGB
3
B. Frem
0
521281
on24-04 2024
19:00 Bogø stadion
4
-
0
24. apr
19:00
Bogø IF
4
Guldborg
0
521280
to25-04 2024
18:30 THUN Arena
0
-
4
25. apr
18:30
Vordingborg IF
0
Ørslev GIF (V)
4
521273
ma29-04 2024
19:00
NAB
MB
Burger King Arena Nr. Alslev
3
-
1
29. apr
19:00
NAB
3
MB
1
521289
on01-05 2024
18:30
TGB
Nykøbing FC
3
-
0
01. maj
18:30
Nykøbing FC
3
TGB
0
521290
on01-05 2024
19:00
MB
Lollands Bank stadion
2
-
1
01. maj
19:00
MB
2
Guldborg
1
521282
on01-05 2024
19:00
NAB
SIF
Burger King Arena Nr. Alslev
1
-
4
01. maj
19:00
NAB
1
SIF
4
521287
on01-05 2024
19:00 JP Air Tech Arena
2
-
0
01. maj
19:00
B. Frem
2
Vordingborg IF
0
521288
on01-05 2024
19:00 Ørslev Stadion
4
-
1
01. maj
19:00
Ørslev GIF (V)
4
Bogø IF
1
521294
on08-05 2024
18:30 THUN Arena
0
-
6
08. maj
18:30
Vordingborg IF
0
Nykøbing FC
6
521299
on08-05 2024
19:00 Bogø stadion
1
-
4
08. maj
19:00
Bogø IF
1
B. Frem
4
521291
on08-05 2024
19:00
SIF
MB
Fugl´s Arena
3
-
0
08. maj
19:00
SIF
3
MB
0
521292
on08-05 2024
19:00
TGB
NAB
TGB´s anlæg
3
-
0
08. maj
19:00
TGB
3
NAB
0
521293
on08-05 2024
19:00 Guldborg stadion
0
-
10
08. maj
19:00
Guldborg
0
Ørslev GIF (V)
10
521302
on15-05 2024
19:00
SIF
TGB
Fugl´s Arena
2
-
0
15. maj
19:00
SIF
2
TGB
0
521320
on15-05 2024
19:00 Nykøbing FC
9
-
0
15. maj
19:00
Nykøbing FC
9
Bogø IF
0
521301
18-05 2024
11:00 JP Air Tech Arena
10
-
0
18. maj
11:00
B. Frem
10
Guldborg
0
521322
on22-05 2024
19:00 Ørslev Stadion
0
-
0
22. maj
19:00
Ørslev GIF (V)
0
B. Frem
0
521323
on22-05 2024
19:00
TGB
MB
TGB´s anlæg
16
-
0
22. maj
19:00
TGB
16
MB
0
521324
on22-05 2024
19:00 Guldborg stadion
HHT
22. maj
19:00
Guldborg
Nykøbing FC
HHT
521326
on22-05 2024
19:00
NAB
Bogø stadion
0
-
5
22. maj
19:00
Bogø IF
0
NAB
5
521325
to23-05 2024
18:30
SIF
THUN Arena
1
-
5
23. maj
18:30
Vordingborg IF
1
SIF
5
521338
on29-05 2024
19:00
NAB
Burger King Arena Nr. Alslev
UMH
29. maj
19:00
NAB
Guldborg
UMH
521340
on29-05 2024
19:00
TGB
TGB´s anlæg
2
-
0
29. maj
19:00
TGB
2
Vordingborg IF
0
521341
on29-05 2024
19:00 Nykøbing FC
1
-
1
29. maj
19:00
Nykøbing FC
1
Ørslev GIF (V)
1
521361
on29-05 2024
19:00
MB
Lollands Bank stadion
1
-
5
29. maj
19:00
MB
1
B. Frem
5
521321
02-06 2024
11:00
MB
Lollands Bank stadion
HHT
02. jun
11:00
MB
Ørslev GIF (V)
HHT
521362
ti04-06 2024
19:00 JP Air Tech Arena
3
-
2
04. jun
19:00
B. Frem
3
Nykøbing FC
2
521363
on05-06 2024
19:00
NAB
Ørslev Stadion
2
-
2
05. jun
19:00
Ørslev GIF (V)
2
NAB
2
521364
on05-06 2024
19:00
SIF
Guldborg stadion
HHT
05. jun
19:00
Guldborg
SIF
HHT
521365
on05-06 2024
19:00
MB
Lollands Bank stadion
1
-
5
05. jun
19:00
MB
1
Vordingborg IF
5
521366
on05-06 2024
19:00
TGB
Bogø stadion
2
-
4
05. jun
19:00
Bogø IF
2
TGB
4
521339
ma10-06 2024
19:00
SIF
Fugl´s Arena
UHT
10. jun
19:00
SIF
Bogø IF
UHT
521367
on12-06 2024
19:00
NAB
Burger King Arena Nr. Alslev
1
-
2
12. jun
19:00
NAB
1
B. Frem
2
521368
on12-06 2024
19:00
SIF
Fugl´s Arena
0
-
7
12. jun
19:00
SIF
0
Ørslev GIF (V)
7
521373
on12-06 2024
19:00
TGB
TGB´s anlæg
UHT
12. jun
19:00
TGB
Guldborg
UHT
521864
on12-06 2024
19:00
MB
Nykøbing FC
UHT
12. jun
19:00
Nykøbing FC
MB
UHT
521866
to13-06 2024
18:30 THUN Arena
3
-
2
13. jun
18:30
Vordingborg IF
3
Bogø IF
2
521300
to20-06 2024
19:00
NAB
Burger King Arena Nr. Alslev
20. jun
19:00
NAB
Vordingborg IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:

Kvartfinaler søndag den 16. juni kl. 11.30.
Kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
Kamp 2 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 5
Kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 4
Kamp 4 Vinder pulje 8 - Vinder pulje 7

Semifinaler lørdag den 22. juni kl. 11.00 i Borup
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
kamp 6: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2

Finale samt 3-4 plads lørdag den 22. juni kl. 13.30 i Borup.
kamp 5: Finale Vinder kamp 5 - Vinder kamp 6
kamp 6: 3-4 plads Taber kamp 5 - Taber kamp 6

Log ind