Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17. apr
18:15
Nykøbing FC
2
NAB
0
|
|||||||||||||||||||
17. apr
18:45
MB
1
Bogø IF
8
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. apr
18:45
Ørslev GIF (V)
3
TGB
5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. apr
18:45
Guldborg
0
Vordingborg IF
1
|
|||||||||||||||||||
17. apr
19:00
B. Frem
1
SIF
1
|
|||||||||||||||||||
24. apr
19:00
SIF
1
Nykøbing FC
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. apr
19:00
TGB
3
B. Frem
0
|
|||||||||||||||||||
24. apr
19:00
Bogø IF
4
Guldborg
0
|
|||||||||||||||||||
25. apr
18:30
Vordingborg IF
0
Ørslev GIF (V)
4
|
|||||||||||||||||||
29. apr
19:00
NAB
3
MB
1
|
|||||||||||||||||||
01. maj
18:30
Nykøbing FC
3
TGB
0
|
|||||||||||||||||||
01. maj
19:00
MB
2
Guldborg
1
|
|||||||||||||||||||
01. maj
19:00
NAB
1
SIF
4
|
|||||||||||||||||||
01. maj
19:00
B. Frem
2
Vordingborg IF
0
|
|||||||||||||||||||
01. maj
19:00
Ørslev GIF (V)
4
Bogø IF
1
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:30
Vordingborg IF
Nykøbing FC
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
Bogø IF
B. Frem
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
SIF
MB
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
TGB
NAB
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
Guldborg
Ørslev GIF (V)
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
SIF
TGB
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Nykøbing FC
Bogø IF
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
MB
Ørslev GIF (V)
|
|||||||||||||||||||
18. maj
11:00
B. Frem
Guldborg
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Ørslev GIF (V)
B. Frem
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
TGB
MB
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Guldborg
Nykøbing FC
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Bogø IF
NAB
|
|||||||||||||||||||
23. maj
18:30
Vordingborg IF
SIF
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
NAB
Guldborg
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
SIF
Bogø IF
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
TGB
Vordingborg IF
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
Nykøbing FC
Ørslev GIF (V)
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
MB
B. Frem
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
B. Frem
Nykøbing FC
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
Ørslev GIF (V)
NAB
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
Guldborg
SIF
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
MB
Vordingborg IF
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
Bogø IF
TGB
|
|||||||||||||||||||
12. jun
19:00
NAB
B. Frem
|
|||||||||||||||||||
12. jun
19:00
SIF
Ørslev GIF (V)
|
|||||||||||||||||||
12. jun
19:00
TGB
Guldborg
|
|||||||||||||||||||
12. jun
19:00
Nykøbing FC
MB
|
|||||||||||||||||||
13. jun
18:30
Vordingborg IF
Bogø IF
|
|||||||||||||||||||
20. jun
19:00
NAB
Vordingborg IF
|
Turneringsafslutning:
Kvartfinaler søndag den 16. juni kl. 11.30.
Kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
Kamp 2 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 5
Kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 4
Kamp 4 Vinder pulje 8 - Vinder pulje 7
Semifinaler lørdag den 22. juni kl. 11.00 i Borup
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
kamp 6: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2
Finale samt 3-4 plads lørdag den 22. juni kl. 13.30 i Borup.
kamp 5: Finale Vinder kamp 5 - Vinder kamp 6
kamp 6: 3-4 plads Taber kamp 5 - Taber kamp 6