8:8 Kvindesenior 2 - Forår, Pulje 3

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
497453
ma15-04 2024
18:30 Herlev IF Engen
2
-
1
15. apr
18:30
Herlev IF
2
Ejby IF 1968
1
497455
ti16-04 2024
18:30 Ballerup Idrætspark
0
-
2
16. apr
18:30
BSF (2)
0
Røde Stjerne BK (1)
2
497456
on17-04 2024
18:20 Måløv Idrætspark
4
-
0
17. apr
18:20
Måløv BK
4
DTU Football
0
497457
on17-04 2024
18:45
Oversidder
Gungehusskolen
17. apr
18:45
Lejerbo BK
Oversidder
497454
20-04 2024
11:00 Valhøj Skole
1
-
1
20. apr
11:00
B. 77, Rødovre
1
Bagsværd BK (2)
1
497458
on24-04 2024
19:00 Danmarks Tekniske Universitet (DTU)
2
-
4
24. apr
19:00
DTU Football
2
Lejerbo BK
4
497459
27-04 2024
11:00 Ejby Friluftscenter
3
-
0
27. apr
11:00
Ejby IF 1968
3
Måløv BK
0
497462
27-04 2024
11:15
Oversidder
27. apr
11:15
Oversidder
BSF (2)
497464
ma29-04 2024
18:30 Herlev IF Engen
2
-
2
29. apr
18:30
Herlev IF
2
Røde Stjerne BK (1)
2
497552
on01-05 2024
18:30 Måløv Idrætspark
1
-
1
01. maj
18:30
Måløv BK
1
Bagsværd BK (2)
1
497553
on01-05 2024
19:00 Gungehusskolen
5
-
1
01. maj
19:00
Lejerbo BK
5
BSF (2)
1
497463
on01-05 2024
19:00 Danmarks Tekniske Universitet (DTU)
3
-
0
01. maj
19:00
DTU Football
3
Ejby IF 1968
0
497551
04-05 2024
11:00
Oversidder
Valhøj Skole
04. maj
11:00
B. 77, Rødovre
Oversidder
497955
ma06-05 2024
18:30 Roskilde IC (Darup)
4
-
1
06. maj
18:30
Røde Stjerne BK (1)
4
Måløv BK
1
497954
on08-05 2024
18:30 Ballerup Idrætspark
4
-
0
08. maj
18:30
BSF (2)
4
B. 77, Rødovre
0
497953
on08-05 2024
19:30 Bagsværd Stadion Kunstgræs
3
-
1
08. maj
19:30
Bagsværd BK (2)
3
DTU Football
1
497952
11-05 2024
11:00 Ejby Friluftscenter
1
-
5
11. maj
11:00
Ejby IF 1968
1
Lejerbo BK
5
497956
11-05 2024
11:00
Oversidder
11. maj
11:00
Oversidder
Herlev IF
497958
ma13-05 2024
18:30 Herlev IF Engen
3
-
0
13. maj
18:30
Herlev IF
3
BSF (2)
0
497960
on15-05 2024
18:30
Oversidder
Måløv Idrætspark
15. maj
18:30
Måløv BK
Oversidder
497961
on15-05 2024
19:00 Gungehusskolen
8
-
3
15. maj
19:00
Lejerbo BK
8
B. 77, Rødovre
3
497957
on15-05 2024
19:00 Danmarks Tekniske Universitet (DTU)
0
-
4
15. maj
19:00
DTU Football
0
Røde Stjerne BK (1)
4
497460
on15-05 2024
19:30 Bagsværd Stadion Kunstgræs
0
-
1
15. maj
19:30
Bagsværd BK (2)
0
Herlev IF
1
497959
18-05 2024
11:00 Ejby Friluftscenter
0
-
8
18. maj
11:00
Ejby IF 1968
0
Bagsværd BK (2)
8
497962
ti21-05 2024
19:00 Valhøj Skole
3
-
3
21. maj
19:00
B. 77, Rødovre
3
Herlev IF
3
497965
on22-05 2024
18:30 Roskilde IC (Darup)
4
-
0
22. maj
18:30
Røde Stjerne BK (1)
4
Ejby IF 1968
0
497963
on22-05 2024
19:30 Bagsværd Stadion Kunstgræs
3
-
0
22. maj
19:30
Bagsværd BK (2)
3
Lejerbo BK
0
497964
to23-05 2024
18:30 Ballerup Idrætspark
1
-
5
23. maj
18:30
BSF (2)
1
Måløv BK
5
497966
25-05 2024
11:00
Oversidder
25. maj
11:00
Oversidder
DTU Football
497974
ma27-05 2024
19:00 Gungehusskolen
0
-
0
27. maj
19:00
Lejerbo BK
0
Herlev IF
0
497973
on29-05 2024
18:30 Måløv Idrætspark
1
-
0
29. maj
18:30
Måløv BK
1
B. 77, Rødovre
0
497967
on29-05 2024
19:00 Lundtofte Idrætsplads
4
-
0
29. maj
19:00
DTU Football
4
BSF (2)
0
497969
on29-05 2024
19:30 Bagsværd Stadion Kunstgræs
2
-
2
29. maj
19:30
Bagsværd BK (2)
2
Røde Stjerne BK (1)
2
497968
01-06 2024
11:00
Oversidder
Ejby Friluftscenter
01. jun
11:00
Ejby IF 1968
Oversidder
498215
ma03-06 2024
18:30 Herlev IF Engen
4
-
1
03. jun
18:30
Herlev IF
4
Måløv BK
1
498217
ti04-06 2024
18:30 Ballerup Idrætspark
4
-
0
04. jun
18:30
BSF (2)
4
Ejby IF 1968
0
498218
on05-06 2024
19:00 Gungehusskolen
2
-
2
05. jun
19:00
Lejerbo BK
2
Røde Stjerne BK (1)
2
498216
08-06 2024
11:00 Valhøj Skole
2
-
4
08. jun
11:00
B. 77, Rødovre
2
DTU Football
4
498219
08-06 2024
12:30
Oversidder
08. jun
12:30
Oversidder
Bagsværd BK (2)
487184
ma10-06 2024
18:30
Oversidder
Roskilde IC (Darup)
10. jun
18:30
Røde Stjerne BK (1)
Oversidder
497461
ma10-06 2024
18:30 Roskilde IC (Darup)
5
-
0
10. jun
18:30
Røde Stjerne BK (1)
5
B. 77, Rødovre
0
498220
ma10-06 2024
19:00 Lundtofte Idrætsplads
0
-
1
10. jun
19:00
DTU Football
0
Herlev IF
1
498221
on12-06 2024
18:30 Ejby Friluftscenter
12. jun
18:30
Ejby IF 1968
B. 77, Rødovre
498222
on12-06 2024
19:30 Bagsværd Stadion Kunstgræs
5
-
1
12. jun
19:30
Bagsværd BK (2)
5
BSF (2)
1
487183
on12-06 2024
19:30 Måløv Idrætspark
1
-
5
12. jun
19:30
Måløv BK
1
Lejerbo BK
5
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:

Kvartfinaler søndag den 16. juni kl. 11.30.
Kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
Kamp 2 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 5
Kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 4
Kamp 4 Vinder pulje 8 - Vinder pulje 7

Semifinaler lørdag den 22. juni kl. 11.00 i Borup
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
kamp 6: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2

Finale samt 3-4 plads lørdag den 22. juni kl. 13.30 i Borup.
kamp 5: Finale Vinder kamp 5 - Vinder kamp 6
kamp 6: 3-4 plads Taber kamp 5 - Taber kamp 6

Log ind