8:8 Kvindesenior 2 - Forår, Pulje 1

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
428042
ti16-04 2024
18:45 Karsemosegård
6
-
0
16. apr
18:45
Nivå-Kokkedal
6
Esrum IF
0
428041
on17-04 2024
18:30 Helsinge Stadion
0
-
3
17. apr
18:30
Helsinge Fodbold
0
FIF, Hillerød
3
428043
on17-04 2024
19:00
Oversidder
Vejby Idrætsplads
17. apr
19:00
VTF (Vejby/Tisvilde)
Oversidder
428045
on17-04 2024
19:00 Fredensborg Stadion
2
-
0
17. apr
19:00
Fredensborg BI
2
Gilleleje FK (2)
0
428044
to18-04 2024
19:00 Pedella Park
0
-
1
18. apr
19:00
Hornbæk
0
Hørsholm-Usserød IK
1
428050
ma22-04 2024
18:00 Nellerupgård Stadion
2
-
0
22. apr
18:00
Gilleleje FK (2)
2
VTF (Vejby/Tisvilde)
0
428046
on24-04 2024
19:00 Hørsholm Idrætspark
3
-
5
24. apr
19:00
Hørsholm-Usserød IK
3
Fredensborg BI
5
428047
on24-04 2024
19:30 FIF-Stadion Kunstgræs
2
-
1
24. apr
19:30
FIF, Hillerød
2
Hornbæk
1
428324
to25-04 2024
19:00 Karsemosegård
3
-
2
25. apr
19:00
Nivå-Kokkedal
3
Gilleleje FK (2)
2
428049
28-04 2024
11:00
Oversidder
28. apr
11:00
Oversidder
Nivå-Kokkedal
428052
on01-05 2024
18:00
Oversidder
Helsinge Stadion
01. maj
18:00
Helsinge Fodbold
Oversidder
428327
on01-05 2024
19:00 Fredensborg Stadion
5
-
0
01. maj
19:00
Fredensborg BI
5
VTF (Vejby/Tisvilde)
0
428051
on01-05 2024
19:00 Hørsholm Idrætspark
0
-
2
01. maj
19:00
Hørsholm-Usserød IK
0
FIF, Hillerød
2
428325
to02-05 2024
19:00 Pedella Park
1
-
0
02. maj
19:00
Hornbæk
1
Esrum IF
0
497427
ma06-05 2024
18:00 Nellerupgård Stadion
6
-
0
06. maj
18:00
Gilleleje FK (2)
6
Helsinge Fodbold
0
497424
ma06-05 2024
18:30 Esrum Stadion
2
-
4
06. maj
18:30
Esrum IF
2
Hørsholm-Usserød IK
4
497425
on08-05 2024
19:00 Vejby Idrætsplads
1
-
1
08. maj
19:00
VTF (Vejby/Tisvilde)
1
Nivå-Kokkedal
1
497423
on08-05 2024
19:30 FIF-Stadion Kunstgræs
0
-
3
08. maj
19:30
FIF, Hillerød
0
Fredensborg BI
3
497426
12-05 2024
11:00
Oversidder
12. maj
11:00
Oversidder
Hornbæk
497429
on15-05 2024
18:30 Helsinge Stadion
0
-
2
15. maj
18:30
Helsinge Fodbold
0
VTF (Vejby/Tisvilde)
2
497430
on15-05 2024
19:00 FIF-Stadion Kunstgræs
4
-
0
15. maj
19:00
FIF, Hillerød
4
Esrum IF
0
497432
on15-05 2024
19:00 Fredensborg Stadion
3
-
1
15. maj
19:00
Fredensborg BI
3
Nivå-Kokkedal
1
497428
on15-05 2024
19:00
Oversidder
Hørsholm Idrætspark
15. maj
19:00
Hørsholm-Usserød IK
Oversidder
497431
to16-05 2024
19:00 Pedella Park
3
-
2
16. maj
19:00
Hornbæk
3
Gilleleje FK (2)
2
497433
ti21-05 2024
19:00 Karsemosegård
UHT
21. maj
19:00
Nivå-Kokkedal
Helsinge Fodbold
UHT
497435
on22-05 2024
19:00 Vejby Idrætsplads
0
-
4
22. maj
19:00
VTF (Vejby/Tisvilde)
0
Hornbæk
4
497434
to23-05 2024
19:00 Esrum Stadion
1
-
3
23. maj
19:00
Esrum IF
1
Fredensborg BI
3
497436
26-05 2024
11:00
Oversidder
26. maj
11:00
Oversidder
FIF, Hillerød
428048
ma27-05 2024
19:00 Esrum Stadion
3
-
0
27. maj
19:00
Esrum IF
3
Helsinge Fodbold
0
497441
ti28-05 2024
19:00 Pedella Park
5
-
3
28. maj
19:00
Hornbæk
5
Nivå-Kokkedal
3
497438
on29-05 2024
19:00 Hørsholm Idrætspark
0
-
4
29. maj
19:00
Hørsholm-Usserød IK
0
VTF (Vejby/Tisvilde)
4
497442
on29-05 2024
19:00 Fredensborg Stadion
5
-
0
29. maj
19:00
Fredensborg BI
5
Helsinge Fodbold
0
497439
on29-05 2024
19:30 FIF-Stadion Kunstgræs
3
-
1
29. maj
19:30
FIF, Hillerød
3
Gilleleje FK (2)
1
497440
to30-05 2024
19:00
Oversidder
Esrum Stadion
30. maj
19:00
Esrum IF
Oversidder
497447
ma03-06 2024
18:00 Nellerupgård Stadion
0
-
0
03. jun
18:00
Gilleleje FK (2)
0
Esrum IF
0
497445
on05-06 2024
19:00 Vejby Idrætsplads
0
-
3
05. jun
19:00
VTF (Vejby/Tisvilde)
0
FIF, Hillerød
3
497446
on05-06 2024
19:00
Oversidder
Fredensborg Stadion
05. jun
19:00
Fredensborg BI
Oversidder
497452
on12-06 2024
18:30
Oversidder
12. jun
18:30
Oversidder
Gilleleje FK (2)
497448
on12-06 2024
19:00 Hørsholm Idrætspark
3
-
0
12. jun
19:00
Hørsholm-Usserød IK
3
Helsinge Fodbold
0
497449
on12-06 2024
19:30 FIF-Stadion Kunstgræs
4
-
0
12. jun
19:30
FIF, Hillerød
4
Nivå-Kokkedal
0
497450
to13-06 2024
19:00 Esrum Stadion
1
-
2
13. jun
19:00
Esrum IF
1
VTF (Vejby/Tisvilde)
2
497451
to13-06 2024
19:00 Pedella Park
1
-
0
13. jun
19:00
Hornbæk
1
Fredensborg BI
0
497443
ma17-06 2024
18:30 Helsinge Stadion
17. jun
18:30
Helsinge Fodbold
Hornbæk
497444
ti18-06 2024
19:00 Karsemosegård
18. jun
19:00
Nivå-Kokkedal
Hørsholm-Usserød IK
497437
on19-06 2024
19:00 Nellerupgård Stadion
19. jun
19:00
Gilleleje FK (2)
Hørsholm-Usserød IK
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:

Kvartfinaler søndag den 16. juni kl. 11.30.
Kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
Kamp 2 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 5
Kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 4
Kamp 4 Vinder pulje 8 - Vinder pulje 7

Semifinaler lørdag den 22. juni kl. 11.00 i Borup
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
kamp 6: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2

Finale samt 3-4 plads lørdag den 22. juni kl. 13.30 i Borup.
kamp 5: Finale Vinder kamp 5 - Vinder kamp 6
kamp 6: 3-4 plads Taber kamp 5 - Taber kamp 6

Log ind