8:8 U13 Drenge 4 (11) Forår, Pulje 3

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
366420
on17-04 2024
18:45
BSF
Albertslund Stadion
4
-
5
17. apr
18:45
Albertslund IF
4
BSF
5
366481
on17-04 2024
18:45 Espelundens Idrætsanlæg
7
-
1
17. apr
18:45
BK Avarta (1)
7
Orient GI
1
366419
21-04 2024
10:00 Glostrup Idrætspark Kunstgræs
6
-
2
21. apr
10:00
Glostrup
6
B. 1973, Herlev
2
366483
21-04 2024
11:30 Vallensbæk Idrætscenter
0
-
4
21. apr
11:30
Vallensbæk IF
0
IF Bytoften
4
366482
ti23-04 2024
17:15 Sportspladsen i Syd
1
-
13
23. apr
17:15
Albertslund BS 72
1
Måløv BK
13
366486
on24-04 2024
19:00
BSF
Ballerup Idrætspark
1
-
1
24. apr
19:00
BSF
1
Glostrup
1
366487
27-04 2024
10:00 Islev Skole kunst
2
-
9
27. apr
10:00
Orient GI
2
Albertslund IF
9
366488
27-04 2024
10:30 Gladsaxe skole
9
-
0
27. apr
10:30
IF Bytoften
9
BK Avarta (1)
0
366484
27-04 2024
11:30 Måløv Idrætspark
7
-
0
27. apr
11:30
Måløv BK
7
Vallensbæk IF
0
366485
28-04 2024
12:00 Elverroad
10
-
1
28. apr
12:00
B. 1973, Herlev
10
Albertslund BS 72
1
366491
on01-05 2024
18:00 Albertslund Stadion
6
-
0
01. maj
18:00
Albertslund IF
6
IF Bytoften
0
366492
04-05 2024
10:30
BSF
Sportspladsen i Syd
2
-
6
04. maj
10:30
Albertslund BS 72
2
BSF
6
366489
05-05 2024
10:00 Måløv Idrætspark
2
-
2
05. maj
10:00
Måløv BK
2
B. 1973, Herlev
2
366490
05-05 2024
10:00 Østervangsbanerne
2
-
3
05. maj
10:00
Glostrup
2
Orient GI
3
366493
05-05 2024
11:30 Vallensbæk Idrætscenter
0
-
6
05. maj
11:30
Vallensbæk IF
0
BK Avarta (1)
6
366495
on08-05 2024
19:15
BSF
Ballerup Idrætspark
2
-
3
08. maj
19:15
BSF
2
Måløv BK
3
366498
11-05 2024
10:30 Gladsaxe skole
4
-
3
11. maj
10:30
IF Bytoften
4
Glostrup
3
366497
11-05 2024
13:00 Islev Skole kunst
6
-
1
11. maj
13:00
Orient GI
6
Albertslund BS 72
1
366494
12-05 2024
13:00 Elverroad
3
-
3
12. maj
13:00
B. 1973, Herlev
3
Vallensbæk IF
3
366502
18-05 2024
10:30 Sportspladsen i Syd
3
-
3
18. maj
10:30
Albertslund BS 72
3
IF Bytoften
3
366500
19-05 2024
10:00 Østervangsbanerne
3
-
4
19. maj
10:00
Glostrup
3
BK Avarta (1)
4
366499
ti21-05 2024
17:30 Måløv Idrætspark
1
-
0
21. maj
17:30
Måløv BK
1
Orient GI
0
366506
on22-05 2024
18:30 Espelundens Idrætsanlæg
2
-
3
22. maj
18:30
BK Avarta (1)
2
Albertslund BS 72
3
366505
on22-05 2024
19:00
BSF
Ballerup Idrætspark
11
-
2
22. maj
19:00
BSF
11
Vallensbæk IF
2
366504
to23-05 2024
17:30 Albertslund Stadion
5
-
2
23. maj
17:30
Albertslund IF
5
Glostrup
2
366501
to23-05 2024
18:00
BSF
Elverroad
2
-
1
23. maj
18:00
B. 1973, Herlev
2
BSF
1
366509
25-05 2024
09:00 Gladsaxe skole
6
-
5
25. maj
09:00
IF Bytoften
6
Måløv BK
5
366508
25-05 2024
10:00 Islev Skole kunst
3
-
6
25. maj
10:00
Orient GI
3
B. 1973, Herlev
6
366503
ma27-05 2024
17:30 Vallensbæk Idrætscenter
0
-
9
27. maj
17:30
Vallensbæk IF
0
Albertslund IF
9
366496
on29-05 2024
18:00 Espelundens Idrætsanlæg
2
-
8
29. maj
18:00
BK Avarta (1)
2
Albertslund IF
8
366512
on29-05 2024
19:00
BSF
Ballerup Idrætspark
2
-
3
29. maj
19:00
BSF
2
Orient GI
3
366516
01-06 2024
10:30 Sportspladsen i Syd
4
-
3
01. jun
10:30
Albertslund BS 72
4
Albertslund IF
3
366518
02-06 2024
11:30 Vallensbæk Idrætscenter
0
-
4
02. jun
11:30
Vallensbæk IF
0
Glostrup
4
366511
02-06 2024
13:00 Elverroad
3
-
11
02. jun
13:00
B. 1973, Herlev
3
IF Bytoften
11
366523
on05-06 2024
18:00 Espelundens Idrætsanlæg
0
-
3
05. jun
18:00
BK Avarta (1)
0
B. 1973, Herlev
3
366521
on05-06 2024
19:00 Albertslund Stadion
HHT
05. jun
19:00
Albertslund IF
Måløv BK
HHT
366524
to06-06 2024
17:15 Vallensbæk Idrætscenter
4
-
2
06. jun
17:15
Vallensbæk IF
4
Orient GI
2
366525
08-06 2024
12:00
BSF
Gladsaxe skole
0
-
3
08. jun
12:00
IF Bytoften
0
BSF
3
366510
09-06 2024
10:00 Måløv Idrætspark
7
-
1
09. jun
10:00
Måløv BK
7
BK Avarta (1)
1
366520
09-06 2024
10:00 Østervangsbanerne
2
-
3
09. jun
10:00
Glostrup
2
Albertslund BS 72
3
366530
09-06 2024
14:00 Islev Skole kunst
1
-
11
09. jun
14:00
Orient GI
1
IF Bytoften
11
366527
09-06 2024
16:00 Elverroad
UHT
09. jun
16:00
B. 1973, Herlev
Albertslund IF
UHT
366526
on12-06 2024
18:00 Måløv Idrætspark
3
-
3
12. jun
18:00
Måløv BK
3
Glostrup
3
366529
on12-06 2024
18:00 Sportspladsen i Syd
3
-
6
12. jun
18:00
Albertslund BS 72
3
Vallensbæk IF
6
366528
on19-06 2024
18:00
BSF
Ballerup Idrætspark
19. jun
18:00
BSF
BK Avarta (1)
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:

Kvartfinaler søndag den 16. juni kl. 12.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 6

Semifinaler søndag den 23. juni kl. 11.15 i Borup
kamp 4: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 1
kamp 5: Vinder kamp 2 - Vinder kamp 3

Finale samt 3-4 plads søndag den 23. juni kl. 13.45 i Borup.
kamp 6: Finale Vinder kamp 4 - Vinder kamp 5
kamp 7: 3-4 plads Taber kamp 4 - Taber kamp 5

Log ind