8:8 U13 Drenge 3 (11) Forår, Pulje 3

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
365301
ti16-04 2024
18:00 Avedøre Stadion
4
-
0
16. apr
18:00
Rosenhøj BK
4
Vallensbæk IF
0
365302
on17-04 2024
18:45 Vipperødhallen
4
-
1
17. apr
18:45
Vipperød BK
4
Himmelev-Veddelev BK
1
365304
on17-04 2024
18:45
Oversidder
Gislinge Stadion
17. apr
18:45
Gislinge BK
Oversidder
365314
20-04 2024
11:00 Gislinge Stadion
2
-
2
20. apr
11:00
Gislinge BK
2
Vipperød BK
2
365300
21-04 2024
11:00 Brøndby Stadion
5
-
2
21. apr
11:00
Brøndbyernes IF
5
Roskilde Boldklub
2
365303
21-04 2024
11:30 NyBolig Park - Kunstgræs
3
-
3
21. apr
11:30
Taastrup FC
3
Tølløse BK
3
365305
on24-04 2024
18:00 Tølløse Stadion
4
-
1
24. apr
18:00
Tølløse BK
4
Gislinge BK
1
365309
to25-04 2024
18:00
Oversidder
25. apr
18:00
Oversidder
Vipperød BK
365307
27-04 2024
11:30 Vallensbæk Idrætscenter
4
-
3
27. apr
11:30
Vallensbæk IF
4
Brøndbyernes IF
3
365306
28-04 2024
10:00 Roskilde Idrætspark
3
-
3
28. apr
10:00
Roskilde Boldklub
3
Taastrup FC
3
365308
28-04 2024
10:20 Himmelev Idrætspark
0
-
10
28. apr
10:20
Himmelev-Veddelev BK
0
Rosenhøj BK
10
365312
ti30-04 2024
18:00
Oversidder
Avedøre Stadion
30. apr
18:00
Rosenhøj BK
Oversidder
365310
on01-05 2024
18:00 Tølløse Stadion
1
-
3
01. maj
18:00
Tølløse BK
1
Roskilde Boldklub
3
365324
04-05 2024
11:00 Gislinge Stadion
1
-
2
04. maj
11:00
Gislinge BK
1
Rosenhøj BK
2
365311
05-05 2024
11:00 Brøndby Stadion
5
-
6
05. maj
11:00
Brøndbyernes IF
5
Himmelev-Veddelev BK
6
365313
05-05 2024
11:50 NyBolig Park
3
-
3
05. maj
11:50
Taastrup FC
3
Vallensbæk IF
3
365319
on08-05 2024
18:00
Oversidder
08. maj
18:00
Oversidder
Brøndbyernes IF
365317
on08-05 2024
19:00 Vipperødhallen
1
-
8
08. maj
19:00
Vipperød BK
1
Rosenhøj BK
8
365318
to09-05 2024
10:00 Himmelev Idrætspark
1
-
8
09. maj
10:00
Himmelev-Veddelev BK
1
Taastrup FC
8
365315
11-05 2024
11:00 Roskilde Idrætspark
HHT
11. maj
11:00
Roskilde Boldklub
Gislinge BK
HHT
365323
on15-05 2024
18:00
Oversidder
Tåstrup Idrætspark
15. maj
18:00
Taastrup FC
Oversidder
365320
to16-05 2024
18:00 Tølløse Stadion
4
-
0
16. maj
18:00
Tølløse BK
4
Himmelev-Veddelev BK
0
365322
18-05 2024
10:00 Roskilde Idrætspark
2
-
6
18. maj
10:00
Roskilde Boldklub
2
Vallensbæk IF
6
365321
18-05 2024
11:00 Brøndby Stadion
4
-
4
18. maj
11:00
Brøndbyernes IF
4
Vipperød BK
4
365327
on22-05 2024
19:00 Vipperødhallen
0
-
2
22. maj
19:00
Vipperød BK
0
Taastrup FC
2
365326
to23-05 2024
17:45 Vallensbæk Idrætscenter
7
-
2
23. maj
17:45
Vallensbæk IF
7
Gislinge BK
2
365325
to23-05 2024
18:00 Avedøre Stadion
10
-
1
23. maj
18:00
Rosenhøj BK
10
Brøndbyernes IF
1
365329
to23-05 2024
18:00
Oversidder
23. maj
18:00
Oversidder
Tølløse BK
365328
to23-05 2024
19:00 Himmelev Idrætspark
3
-
5
23. maj
19:00
Himmelev-Veddelev BK
3
Roskilde Boldklub
5
365330
on29-05 2024
18:00 Tølløse Stadion
2
-
2
29. maj
18:00
Tølløse BK
2
Vipperød BK
2
365333
on29-05 2024
18:15 NyBolig Park
5
-
2
29. maj
18:15
Taastrup FC
5
Rosenhøj BK
2
365331
on29-05 2024
19:00
Oversidder
Roskilde Idrætspark
29. maj
19:00
Roskilde Boldklub
Oversidder
365334
02-06 2024
11:00 Gislinge Stadion
4
-
2
02. jun
11:00
Gislinge BK
4
Brøndbyernes IF
2
365332
ma03-06 2024
19:00 Vallensbæk Idrætscenter
7
-
0
03. jun
19:00
Vallensbæk IF
7
Himmelev-Veddelev BK
0
365354
ti04-06 2024
18:00 Avedøre Stadion
UHT
04. jun
18:00
Rosenhøj BK
Tølløse BK
UHT
365355
on05-06 2024
19:00 Vipperødhallen
2
-
1
05. jun
19:00
Vipperød BK
2
Roskilde Boldklub
1
365358
to06-06 2024
18:00
Oversidder
06. jun
18:00
Oversidder
Vallensbæk IF
365335
08-06 2024
11:00 Brøndby Stadion
0
-
6
08. jun
11:00
Brøndbyernes IF
0
Taastrup FC
6
365357
08-06 2024
11:00 Gislinge Stadion
6
-
1
08. jun
11:00
Gislinge BK
6
Himmelev-Veddelev BK
1
365316
ma10-06 2024
18:00 Vallensbæk Idrætscenter
7
-
5
10. jun
18:00
Vallensbæk IF
7
Tølløse BK
5
365361
ti11-06 2024
18:00 Vallensbæk Idrætscenter
4
-
4
11. jun
18:00
Vallensbæk IF
4
Vipperød BK
4
365359
on12-06 2024
18:00 Tølløse Stadion
3
-
3
12. jun
18:00
Tølløse BK
3
Brøndbyernes IF
3
365362
on12-06 2024
18:15 NyBolig Park
6
-
1
12. jun
18:15
Taastrup FC
6
Gislinge BK
1
365363
on12-06 2024
19:00
Oversidder
Himmelev Idrætspark
12. jun
19:00
Himmelev-Veddelev BK
Oversidder
365360
on12-06 2024
19:00 Roskilde Idrætspark
1
-
3
12. jun
19:00
Roskilde Boldklub
1
Rosenhøj BK
3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:

Kvartfinaler søndag den 16. juni kl. 12.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1

Semifinaler søndag den 23. juni kl. 10.00 i Borup
kamp 2: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 5
kamp 3: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 4

Finale samt 3-4 plads søndag den 23. juni kl. 12.30 i Borup.
kamp 4: Finale Vinder kamp 2 - Vinder kamp 3
kamp 5: 3-4 plads Taber kamp 2 - Taber kamp 3

Log ind