8:8 U13 Drenge 3 (11) Forår, Pulje 2

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
365074
on17-04 2024
18:00
Oversidder
Slangerup Stadion
17. apr
18:00
Slangerup & Omegn IF
Oversidder
365079
on17-04 2024
18:45
Oversidder
Stenløse Stadion
17. apr
18:45
Stenløse BK
Oversidder
365073
20-04 2024
10:00
BSF
Islev Skole kunst
6
-
0
20. apr
10:00
Orient GI
6
BSF
0
365076
21-04 2024
11:00 Espelundens Idrætsanlæg
1
-
2
21. apr
11:00
BK Avarta
1
FC Hornsherred
2
365075
21-04 2024
11:30 Elverroad
7
-
2
21. apr
11:30
B. 1973, Herlev
7
Ølstykke FC
2
365081
27-04 2024
10:00 Skibby Stadion
0
-
3
27. apr
10:00
FC Hornsherred
0
Stenløse BK
3
365083
27-04 2024
11:00
Oversidder
27. apr
11:00
Oversidder
Orient GI
365098
28-04 2024
10:00
Oversidder
28. apr
10:00
Oversidder
B. 1973, Herlev
365084
28-04 2024
10:30 Ølstykke Stadion
4
-
7
28. apr
10:30
Ølstykke FC
4
Slangerup & Omegn IF
7
365082
on01-05 2024
18:00
BSF
Ballerup Idrætspark
5
-
3
01. maj
18:00
BSF
5
BK Avarta
3
365113
on01-05 2024
18:00
Oversidder
Slangerup Stadion
01. maj
18:00
Slangerup & Omegn IF
Oversidder
365112
fr03-05 2024
17:30 Islev Skole kunst
UHT
03. maj
17:30
Orient GI
Ølstykke FC
UHT
365267
04-05 2024
10:00 Stenløse Stadion
1
-
6
04. maj
10:00
Stenløse BK
1
B. 1973, Herlev
6
365114
04-05 2024
11:00
Oversidder
Espelundens Idrætsanlæg
04. maj
11:00
BK Avarta
Oversidder
365111
05-05 2024
10:00
BSF
Møllegårdhallen
2
-
4
05. maj
10:00
FC Hornsherred
2
BSF
4
365268
to09-05 2024
12:00
BSF
Ballerup Idrætspark
UMH
09. maj
12:00
BSF
Stenløse BK
UMH
365269
11-05 2024
10:00
Oversidder
11. maj
10:00
Oversidder
FC Hornsherred
365273
12-05 2024
10:00
Oversidder
12. maj
10:00
Oversidder
Orient GI
365272
12-05 2024
10:30 Ølstykke Stadion
9
-
3
12. maj
10:30
Ølstykke FC
9
BK Avarta
3
365270
12-05 2024
11:00 Elverroad
3
-
2
12. maj
11:00
B. 1973, Herlev
3
Slangerup & Omegn IF
2
365275
18-05 2024
10:00 Islev Skole kunst
0
-
8
18. maj
10:00
Orient GI
0
B. 1973, Herlev
8
365276
18-05 2024
11:00
BSF
Oversidder
Ballerup Idrætspark
18. maj
11:00
BSF
Oversidder
365277
18-05 2024
11:00
Oversidder
Espelundens Idrætsanlæg
18. maj
11:00
BK Avarta
Oversidder
365274
18-05 2024
11:00 Skibby Stadion
UHT
18. maj
11:00
FC Hornsherred
Ølstykke FC
UHT
365279
on22-05 2024
18:00 Slangerup Stadion
7
-
2
22. maj
18:00
Slangerup & Omegn IF
7
Orient GI
2
365280
on22-05 2024
18:30
Oversidder
22. maj
18:30
Oversidder
Stenløse BK
365283
26-05 2024
10:00
Oversidder
26. maj
10:00
Oversidder
FC Hornsherred
365282
26-05 2024
10:30
BSF
Ølstykke Stadion
0
-
5
26. maj
10:30
Ølstykke FC
0
BSF
5
365281
26-05 2024
10:45 Elverroad Kunstgræs
3
-
3
26. maj
10:45
B. 1973, Herlev
3
BK Avarta
3
365278
on29-05 2024
18:00 Stenløse Stadion
1
-
5
29. maj
18:00
Stenløse BK
1
Slangerup & Omegn IF
5
365286
on29-05 2024
18:00
Oversidder
29. maj
18:00
Oversidder
Ølstykke FC
365284
01-06 2024
10:00 Møllegårdhallen
3
-
5
01. jun
10:00
FC Hornsherred
3
B. 1973, Herlev
5
365288
01-06 2024
10:00 Stenløse Stadion
6
-
1
01. jun
10:00
Stenløse BK
6
Orient GI
1
365287
01-06 2024
11:00 Espelundens Idrætsanlæg
HHT
01. jun
11:00
BK Avarta
Slangerup & Omegn IF
HHT
365285
02-06 2024
12:00
BSF
Oversidder
Ballerup Idrætspark
02. jun
12:00
BSF
Oversidder
365290
on05-06 2024
15:00 Slangerup Stadion
3
-
1
05. jun
15:00
Slangerup & Omegn IF
3
FC Hornsherred
1
365291
08-06 2024
14:00
BSF
Elverroad Kunstgræs
3
-
0
08. jun
14:00
B. 1973, Herlev
3
BSF
0
365289
09-06 2024
10:00 Islev Skole kunst
0
-
0
09. jun
10:00
Orient GI
0
BK Avarta
0
365293
09-06 2024
10:00
Oversidder
Oversidder
09. jun
10:00
Oversidder
Oversidder
365297
ti11-06 2024
18:30 Espelundens Idrætsanlæg
1
-
5
11. jun
18:30
BK Avarta
1
Stenløse BK
5
365295
on12-06 2024
17:30
BSF
Ballerup Idrætspark
3
-
4
12. jun
17:30
BSF
3
Slangerup & Omegn IF
4
365296
on12-06 2024
18:00
Oversidder
12. jun
18:00
Oversidder
B. 1973, Herlev
365294
on12-06 2024
18:30 Skibby Stadion
1
-
3
12. jun
18:30
FC Hornsherred
1
Orient GI
3
365292
to13-06 2024
18:00 Stenløse Stadion
4
-
6
13. jun
18:00
Stenløse BK
4
Ølstykke FC
6
365299
to13-06 2024
18:00
Oversidder
Ølstykke Stadion
13. jun
18:00
Ølstykke FC
Oversidder
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:

Kvartfinaler søndag den 16. juni kl. 12.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1

Semifinaler søndag den 23. juni kl. 10.00 i Borup
kamp 2: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 5
kamp 3: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 4

Finale samt 3-4 plads søndag den 23. juni kl. 12.30 i Borup.
kamp 4: Finale Vinder kamp 2 - Vinder kamp 3
kamp 5: 3-4 plads Taber kamp 2 - Taber kamp 3

Log ind