8:8 M+45 2 - Forår, Pulje 2

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
558045
ma08-04 2024
18:30 Slangerup Stadion
0
-
6
08. apr
18:30
Slangerup & Omegn IF
0
Melby-Liseleje IF
6
558049
ma15-04 2024
18:30 Herstedøster Stadion
6
-
2
15. apr
18:30
Herstedøster IC
6
Jægerspris IK
2
558046
on17-04 2024
19:00 Frederikssund Stadion
2
-
1
17. apr
19:00
Frederikssund IK
2
Glostrup (1)
1
558047
on17-04 2024
19:00 Smørum Idrætscenter
9
-
1
17. apr
19:00
LSF (1)
9
Albertslund IF (1)
1
558051
to18-04 2024
19:35 Birkevang
0
-
7
18. apr
19:35
Hareskov IF
0
Måløv BK
7
558054
ma22-04 2024
17:45 Melby Stadion
UHT
22. apr
17:45
Melby-Liseleje IF
Herstedøster IC
UHT
558052
on24-04 2024
18:30 Møllegårdhallen
UHT
24. apr
18:30
Jægerspris IK
Hareskov IF
UHT
558057
on24-04 2024
19:00 Måløv Idrætspark
4
-
1
24. apr
19:00
Måløv BK
4
LSF (1)
1
558055
on24-04 2024
19:15 Glostrup Idrætspark Kunstgræs
7
-
2
24. apr
19:15
Glostrup (1)
7
Slangerup & Omegn IF
2
558056
to25-04 2024
18:00 Albertslund Stadion
0
-
7
25. apr
18:00
Albertslund IF (1)
0
Frederikssund IK
7
558061
ma29-04 2024
18:30 Slangerup Stadion
1
-
2
29. apr
18:30
Slangerup & Omegn IF
1
Albertslund IF (1)
2
558068
ma29-04 2024
18:30 Herstedøster Stadion
5
-
3
29. apr
18:30
Herstedøster IC
5
Glostrup (1)
3
558060
ma29-04 2024
19:00 Møllegårdhallen
2
-
2
29. apr
19:00
Jægerspris IK
2
Melby-Liseleje IF
2
558062
on01-05 2024
19:00 Frederikssund Stadion
1
-
2
01. maj
19:00
Frederikssund IK
1
Måløv BK
2
558069
to02-05 2024
19:35 Birkevang
2
-
5
02. maj
19:35
Hareskov IF
2
LSF (1)
5
558077
ma06-05 2024
19:00 Melby Stadion
1
-
4
06. maj
19:00
Melby-Liseleje IF
1
Hareskov IF
4
558228
on08-05 2024
19:00 Smørum Idrætscenter
UHT
08. maj
19:00
LSF (1)
Frederikssund IK
UHT
558229
on08-05 2024
19:00 Albertslund Stadion
2
-
5
08. maj
19:00
Albertslund IF (1)
2
Herstedøster IC
5
558230
on08-05 2024
19:00 Måløv Idrætspark
4
-
0
08. maj
19:00
Måløv BK
4
Slangerup & Omegn IF
0
558078
on08-05 2024
19:15 Glostrup Idrætspark Kunstgræs
1
-
5
08. maj
19:15
Glostrup (1)
1
Jægerspris IK
5
558233
ma13-05 2024
18:00 Melby Stadion
UHT
13. maj
18:00
Melby-Liseleje IF
Glostrup (1)
UHT
558232
ma13-05 2024
18:30 Slangerup Stadion
0
-
2
13. maj
18:30
Slangerup & Omegn IF
0
LSF (1)
2
558231
on15-05 2024
18:30 Møllegårdhallen
5
-
1
15. maj
18:30
Jægerspris IK
5
Albertslund IF (1)
1
558234
on15-05 2024
18:30 Herstedøster Stadion
0
-
2
15. maj
18:30
Herstedøster IC
0
Måløv BK
2
558235
to16-05 2024
19:35 Birkevang
5
-
2
16. maj
19:35
Hareskov IF
5
Frederikssund IK
2
558237
ti21-05 2024
19:00 Glostrup Idrætspark Kunstgræs
2
-
4
21. maj
19:00
Glostrup (1)
2
Hareskov IF
4
558236
on22-05 2024
19:00 Frederikssund Stadion
5
-
1
22. maj
19:00
Frederikssund IK
5
Slangerup & Omegn IF
1
558238
on22-05 2024
19:00 Smørum Idrætscenter
1
-
5
22. maj
19:00
LSF (1)
1
Herstedøster IC
5
558240
on22-05 2024
19:00 Måløv Idrætspark
UHT
22. maj
19:00
Måløv BK
Jægerspris IK
UHT
558239
to23-05 2024
19:00 Albertslund Stadion
UHT
23. maj
19:00
Albertslund IF (1)
Melby-Liseleje IF
UHT
558242
ma27-05 2024
17:45 Melby Stadion
6
-
2
27. maj
17:45
Melby-Liseleje IF
6
Måløv BK
2
558244
ma27-05 2024
18:30 Herstedøster Stadion
5
-
1
27. maj
18:30
Herstedøster IC
5
Frederikssund IK
1
558243
ma27-05 2024
19:00 Glostrup Idrætspark Kunstgræs
9
-
0
27. maj
19:00
Glostrup (1)
9
Albertslund IF (1)
0
558241
on29-05 2024
18:30 Møllegårdhallen
4
-
3
29. maj
18:30
Jægerspris IK
4
LSF (1)
3
558245
to30-05 2024
19:35 Birkevang
6
-
5
30. maj
19:35
Hareskov IF
6
Slangerup & Omegn IF
5
558247
ma03-06 2024
18:00 Frederikssund Stadion
3
-
2
03. jun
18:00
Frederikssund IK
3
Jægerspris IK
2
558246
ma03-06 2024
18:30 Slangerup Stadion
3
-
1
03. jun
18:30
Slangerup & Omegn IF
3
Herstedøster IC
1
558248
ma03-06 2024
19:00 Smørum Idrætscenter
1
-
4
03. jun
19:00
LSF (1)
1
Melby-Liseleje IF
4
558250
on05-06 2024
19:00 Måløv Idrætspark
0
-
4
05. jun
19:00
Måløv BK
0
Glostrup (1)
4
558249
to06-06 2024
18:30 Birkevang
7
-
0
06. jun
18:30
Hareskov IF
7
Albertslund IF (1)
0
558252
ma10-06 2024
18:00 Melby Stadion
8
-
1
10. jun
18:00
Melby-Liseleje IF
8
Frederikssund IK
1
558254
ma10-06 2024
18:30 Herstedøster Stadion
1
-
5
10. jun
18:30
Herstedøster IC
1
Hareskov IF
5
558251
on12-06 2024
18:30 Møllegårdhallen
2
-
1
12. jun
18:30
Jægerspris IK
2
Slangerup & Omegn IF
1
558253
on12-06 2024
19:15 Glostrup Idrætspark Kunstgræs
1
-
2
12. jun
19:15
Glostrup (1)
1
LSF (1)
2
558255
to13-06 2024
18:00 Albertslund Stadion
1
-
6
13. jun
18:00
Albertslund IF (1)
1
Måløv BK
6
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:

Semifinaler lørdag den 22. juni kl. 12.15 i Borup
kamp 1: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 4
kamp 2: Vinder pulje 2  - Vinder pulje 1

Finale samt 3-4 plads lørdag den 22. juni kl. 14.45 i Borup.
kamp 3: Finale Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
kamp 4: 3-4 plads Taber kamp 1 - Taber kamp 2

Log ind