8:8 M+40 2 - Forår, Pulje 4

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
556292
to11-04 2024
20:30 NyBolig Park - Kunstgræs
1
-
1
11. apr
20:30
FC Ypsilon
1
Glostrup 95 (2)
1
556294
ma15-04 2024
18:45 Islev Skole kunst
3
-
1
15. apr
18:45
Orient GI
3
Albertslund IF
1
556297
ti16-04 2024
19:00 Valhøj Skole
4
-
3
16. apr
19:00
B. 77, Rødovre
4
Vestegnen FK
3
556295
on17-04 2024
18:45 VBA Park
4
-
8
17. apr
18:45
SBV 09
4
Ishøj IF
8
556299
on17-04 2024
18:45 Nørrekær
3
-
2
17. apr
18:45
BK Vest, Rødovre
3
Roskilde Boldklub
2
556313
ma22-04 2024
20:30 Roskilde Idrætspark Kunstgræs
6
-
1
22. apr
20:30
Roskilde Boldklub
6
SBV 09
1
556302
on24-04 2024
20:30 Vallensbæk Idrætscenter
1
-
4
24. apr
20:30
Vestegnen FK
1
BK Vest, Rødovre
4
556309
on24-04 2024
20:30 Ishøj Idrætscenter
8
-
3
24. apr
20:30
Ishøj IF
8
Orient GI
3
556304
on24-04 2024
21:00 NyBolig Park - Kunstgræs
1
-
1
24. apr
21:00
FC Ypsilon
1
B. 77, Rødovre
1
556308
to25-04 2024
18:45 Albertslund Stadion
0
-
5
25. apr
18:45
Albertslund IF
0
Glostrup 95 (2)
5
556317
ma29-04 2024
18:45 Islev Skole kunst
UHT
29. apr
18:45
Orient GI
Roskilde Boldklub
UHT
556318
ti30-04 2024
19:00 Valhøj Skole
0
-
1
30. apr
19:00
B. 77, Rødovre
0
Albertslund IF
1
556321
on01-05 2024
19:00 Nørrekær
1
-
2
01. maj
19:00
BK Vest, Rødovre
1
SBV 09
2
556314
on01-05 2024
20:30 Vallensbæk Idrætscenter
1
-
0
01. maj
20:30
Vestegnen FK
1
FC Ypsilon
0
556315
to02-05 2024
18:45 Vestskovbanerne
4
-
4
02. maj
18:45
Glostrup 95 (2)
4
Ishøj IF
4
556327
ma06-05 2024
20:30 Roskilde Idrætspark Kunstgræs
0
-
3
06. maj
20:30
Roskilde Boldklub
0
Glostrup 95 (2)
3
556324
on08-05 2024
18:45 Albertslund Stadion
1
-
3
08. maj
18:45
Albertslund IF
1
Vestegnen FK
3
556325
on08-05 2024
19:00 VBA Park
0
-
1
08. maj
19:00
SBV 09
0
Orient GI
1
556326
on08-05 2024
20:30 Ishøj Idrætscenter
6
-
4
08. maj
20:30
Ishøj IF
6
B. 77, Rødovre
4
556323
on08-05 2024
20:30 NyBolig Park - Kunstgræs
HHT
08. maj
20:30
FC Ypsilon
BK Vest, Rødovre
HHT
556588
ma13-05 2024
19:00 Valhøj Skole
UHT
13. maj
19:00
B. 77, Rødovre
Roskilde Boldklub
UHT
556597
on15-05 2024
19:00 Nørrekær
0
-
1
15. maj
19:00
BK Vest, Rødovre
0
Orient GI
1
556328
on15-05 2024
20:30 Vallensbæk Idrætscenter
5
-
10
15. maj
20:30
Vestegnen FK
5
Ishøj IF
10
556375
on15-05 2024
21:00 NyBolig Park - Kunstgræs
4
-
0
15. maj
21:00
FC Ypsilon
4
Albertslund IF
0
556329
to16-05 2024
18:45 Vestskovbanerne
5
-
0
16. maj
18:45
Glostrup 95 (2)
5
SBV 09
0
556642
ma20-05 2024
20:30 Roskilde Idrætspark Kunstgræs
7
-
1
20. maj
20:30
Roskilde Boldklub
7
Vestegnen FK
1
556638
ti21-05 2024
18:45 Albertslund Stadion
4
-
3
21. maj
18:45
Albertslund IF
4
BK Vest, Rødovre
3
556640
on22-05 2024
19:00 VBA Park
3
-
6
22. maj
19:00
SBV 09
3
B. 77, Rødovre
6
556641
on22-05 2024
20:30 Ishøj Idrætscenter
UHT
22. maj
20:30
Ishøj IF
FC Ypsilon
UHT
556631
to23-05 2024
20:00 Islev Skole kunst
2
-
5
23. maj
20:00
Orient GI
2
Glostrup 95 (2)
5
556735
ti28-05 2024
19:00 Valhøj Skole
5
-
2
28. maj
19:00
B. 77, Rødovre
5
Orient GI
2
556736
on29-05 2024
19:00 Nørrekær
1
-
2
29. maj
19:00
BK Vest, Rødovre
1
Glostrup 95 (2)
2
556644
on29-05 2024
20:30 Vallensbæk Idrætscenter
UHT
29. maj
20:30
Vestegnen FK
SBV 09
UHT
556679
on29-05 2024
21:00 NyBolig Park - Kunstgræs
8
-
1
29. maj
21:00
FC Ypsilon
8
Roskilde Boldklub
1
556687
to30-05 2024
18:45 Albertslund Stadion
HHT
30. maj
18:45
Albertslund IF
Ishøj IF
HHT
557046
ma03-06 2024
18:45 Islev Skole kunst
4
-
5
03. jun
18:45
Orient GI
4
Vestegnen FK
5
557049
ma03-06 2024
20:30 Roskilde Idrætspark Kunstgræs
6
-
1
03. jun
20:30
Roskilde Boldklub
6
Albertslund IF
1
557047
ti04-06 2024
19:00 VBA Park
1
-
4
04. jun
19:00
SBV 09
1
FC Ypsilon
4
557048
on05-06 2024
19:00 Nørrekær
4
-
7
05. jun
19:00
BK Vest, Rødovre
4
Ishøj IF
7
556737
to06-06 2024
18:45 Vestskovbanerne
7
-
0
06. jun
18:45
Glostrup 95 (2)
7
B. 77, Rødovre
0
557053
ti11-06 2024
19:00 Valhøj Skole
6
-
1
11. jun
19:00
B. 77, Rødovre
6
BK Vest, Rødovre
1
557054
on12-06 2024
19:00 Ishøj Idrætscenter
0
-
0
12. jun
19:00
Ishøj IF
0
Roskilde Boldklub
0
557050
on12-06 2024
20:30 Vallensbæk Idrætscenter
1
-
6
12. jun
20:30
Vestegnen FK
1
Glostrup 95 (2)
6
557051
on12-06 2024
21:00 NyBolig Park - Kunstgræs
5
-
1
12. jun
21:00
FC Ypsilon
5
Orient GI
1
557052
to13-06 2024
18:45 Albertslund Stadion
UHT
13. jun
18:45
Albertslund IF
SBV 09
UHT
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:

Kvartfinaler søndag den 16. juni kl. 11.30.
Kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
Kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 5

Semifinaler lørdag den 22. juni kl. 12.15 i Borup
kamp 3: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 4
kamp 4: Vinder kamp 2  - Vinder pulje 2

Finale samt 3-4 plads lørdag den 22. juni kl. 14.45 i Borup.
kamp 5: Finale Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 6: 3-4 plads Taber kamp 3 - Taber kamp 4

Log ind