8:8 M+40 2 - Forår, Pulje 1

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
162745
ma15-04 2024
18:45 Borsholm Idrætsplads
2
-
5
15. apr
18:45
Borsholm-Skibstrup IF
2
Esrum IF
5
162746
on17-04 2024
18:00 Nygård Skole
1
-
0
17. apr
18:00
Gurre IK
1
Hornbæk IF
0
162744
on17-04 2024
18:45 Kvistgård Idrætsanlæg
1
-
2
17. apr
18:45
Kvistgård IF
1
Humlebæk BK
2
162743
on17-04 2024
19:00 Nordkysthallen
3
-
2
17. apr
19:00
Frem Hellebæk
3
Tikøb IF
2
162747
to18-04 2024
19:00 Helsingør Idrætspark
4
-
1
18. apr
19:00
Vapnagård FK 72
4
FC Galaksi
1
162752
ma22-04 2024
18:30 Tikøb Gl. Stadion
4
-
1
22. apr
18:30
Tikøb IF
4
Gurre IK
1
162756
ma22-04 2024
19:00 Nivå Nord
4
-
5
22. apr
19:00
FC Galaksi
4
Borsholm-Skibstrup IF
5
162749
ma22-04 2024
19:00 Pedella Park
0
-
2
22. apr
19:00
Hornbæk IF
0
Vapnagård FK 72
2
162754
28-04 2024
12:00 Humlebæk Stadion
2
-
4
28. apr
12:00
Humlebæk BK
2
Frem Hellebæk
4
162757
ma29-04 2024
19:00 Pedella Park
1
-
2
29. apr
19:00
Hornbæk IF
1
Tikøb IF
2
162760
on01-05 2024
18:00 Nygård Skole
3
-
0
01. maj
18:00
Gurre IK
3
Humlebæk BK
0
162758
on01-05 2024
19:00 Nordkysthallen
2
-
1
01. maj
19:00
Frem Hellebæk
2
Esrum IF
1
162761
to02-05 2024
19:00 Helsingør Idrætspark
8
-
2
02. maj
19:00
Vapnagård FK 72
8
Borsholm-Skibstrup IF
2
162762
ma06-05 2024
18:30 Tikøb Gl. Stadion
HHT
06. maj
18:30
Tikøb IF
Vapnagård FK 72
HHT
162766
ma06-05 2024
19:00 Borsholm Idrætsplads
2
-
2
06. maj
19:00
Borsholm-Skibstrup IF
2
Kvistgård IF
2
162768
ma06-05 2024
19:00 Nivå Nord
5
-
3
06. maj
19:00
FC Galaksi
5
Frem Hellebæk
3
162765
ti07-05 2024
19:00 Humlebæk Stadion
5
-
3
07. maj
19:00
Humlebæk BK
5
Hornbæk IF
3
162771
ma13-05 2024
18:30 Tikøb Gl. Stadion
6
-
2
13. maj
18:30
Tikøb IF
6
Humlebæk BK
2
162759
ma13-05 2024
19:00 Kvistgård Idrætsanlæg
4
-
4
13. maj
19:00
Kvistgård IF
4
FC Galaksi
4
162769
ma13-05 2024
19:00 Pedella Park
HHT
13. maj
19:00
Hornbæk IF
Esrum IF
HHT
162772
on15-05 2024
18:00 Nygård Skole
2
-
6
15. maj
18:00
Gurre IK
2
FC Galaksi
6
162773
on15-05 2024
19:00 Helsingør Idrætspark
7
-
1
15. maj
19:00
Vapnagård FK 72
7
Kvistgård IF
1
162770
on15-05 2024
19:00 Nordkysthallen
3
-
1
15. maj
19:00
Frem Hellebæk
3
Borsholm-Skibstrup IF
1
162775
ti21-05 2024
19:00 Humlebæk Stadion
4
-
0
21. maj
19:00
Humlebæk BK
4
Vapnagård FK 72
0
162778
ti21-05 2024
19:00 Nivå Nord
UMH
21. maj
19:00
FC Galaksi
Hornbæk IF
UMH
162777
on22-05 2024
18:30 Esrum Stadion
0
-
3
22. maj
18:30
Esrum IF
0
Tikøb IF
3
162774
on22-05 2024
19:00 Kvistgård Idrætsanlæg
1
-
2
22. maj
19:00
Kvistgård IF
1
Frem Hellebæk
2
162780
ma27-05 2024
18:30 Tikøb Gl. Stadion
3
-
0
27. maj
18:30
Tikøb IF
3
FC Galaksi
0
162779
ma27-05 2024
19:00 Pedella Park
4
-
1
27. maj
19:00
Hornbæk IF
4
Borsholm-Skibstrup IF
1
162781
ti28-05 2024
19:00 Humlebæk Stadion
2
-
7
28. maj
19:00
Humlebæk BK
2
Esrum IF
7
162782
on29-05 2024
18:00 Nygård Skole
4
-
1
29. maj
18:00
Gurre IK
4
Kvistgård IF
1
162783
to30-05 2024
19:00 Helsingør Idrætspark
0
-
3
30. maj
19:00
Vapnagård FK 72
0
Frem Hellebæk
3
162755
01-06 2024
11:00 Esrum Stadion
2
-
2
01. jun
11:00
Esrum IF
2
Kvistgård IF
2
162786
ma03-06 2024
19:00 Borsholm Idrætsplads
3
-
2
03. jun
19:00
Borsholm-Skibstrup IF
3
Tikøb IF
2
162788
ti04-06 2024
19:00 Humlebæk Stadion Kunstgræs
0
-
3
04. jun
19:00
FC Galaksi
0
Humlebæk BK
3
162784
on05-06 2024
19:00 Nordkysthallen
UHT
05. jun
19:00
Frem Hellebæk
Gurre IK
UHT
162785
on05-06 2024
19:00 Kvistgård Idrætsanlæg
UHT
05. jun
19:00
Kvistgård IF
Hornbæk IF
UHT
162787
to06-06 2024
19:00 Helsingør Idrætspark
0
-
0
06. jun
19:00
Vapnagård FK 72
0
Esrum IF
0
162767
ma10-06 2024
18:30 Esrum Stadion
2
-
0
10. jun
18:30
Esrum IF
2
Gurre IK
0
162790
ma10-06 2024
18:30 Tikøb Gl. Stadion
6
-
1
10. jun
18:30
Tikøb IF
6
Kvistgård IF
1
162789
ma10-06 2024
19:00 Pedella Park
1
-
1
10. jun
19:00
Hornbæk IF
1
Frem Hellebæk
1
162791
ti11-06 2024
19:00 Humlebæk Stadion
2
-
1
11. jun
19:00
Humlebæk BK
2
Borsholm-Skibstrup IF
1
162792
on12-06 2024
18:00 Nygård Skole
0
-
3
12. jun
18:00
Gurre IK
0
Vapnagård FK 72
3
162793
on12-06 2024
18:30 Esrum Stadion
UMH
12. jun
18:30
Esrum IF
FC Galaksi
UMH
162776
on19-06 2024
19:00 Borsholm Idrætsplads
8
-
5
19. jun
19:00
Borsholm-Skibstrup IF
8
Gurre IK
5
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:

Kvartfinaler søndag den 16. juni kl. 11.30.
Kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
Kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 5

Semifinaler lørdag den 22. juni kl. 12.15 i Borup
kamp 3: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 4
kamp 4: Vinder kamp 2  - Vinder pulje 2

Finale samt 3-4 plads lørdag den 22. juni kl. 14.45 i Borup.
kamp 5: Finale Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 6: 3-4 plads Taber kamp 3 - Taber kamp 4

Log ind