8:8 M+40 1 - Forår

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
856103
ti16-04 2024
18:00 Langbjergskolen
5
-
1
16. apr
18:00
Bosna IF
5
Snekkersten IF
1
856104
on17-04 2024
18:45
Oversidder
Brøndby Stadion
17. apr
18:45
Grønne Stjerne
Oversidder
856100
on17-04 2024
20:00 Humlebæk Stadion Kunstgræs
4
-
4
17. apr
20:00
FC Galaksi
4
Slagslunde-Ganløse IF
4
856102
on17-04 2024
20:30 Blovstrød idrætsanlæg
HMH
17. apr
20:30
Rønneholtparkens FK
Torpedo Vestegnen
HMH
856105
ma22-04 2024
20:15 Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
1
-
4
22. apr
20:15
Snekkersten IF
1
Grønne Stjerne
4
856107
on24-04 2024
19:00
Oversidder
24. apr
19:00
Oversidder
FC Galaksi
870009
on24-04 2024
19:00
Oversidder
24. apr
19:00
Oversidder
Rønneholtparkens FK
856197
on24-04 2024
20:00 Vallensbæk Idrætscenter
5
-
3
24. apr
20:00
Torpedo Vestegnen
5
Nødebo IF
3
870010
ma29-04 2024
20:15 Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
0
-
2
29. apr
20:15
Snekkersten IF
0
Slagslunde-Ganløse IF
2
870013
ti30-04 2024
18:00
Oversidder
Langbjergskolen
30. apr
18:00
Bosna IF
Oversidder
870014
on01-05 2024
18:45 Brøndby Stadion
4
-
1
01. maj
18:45
Grønne Stjerne
4
Rønneholtparkens FK
1
870011
on01-05 2024
20:00 Humlebæk Stadion Kunstgræs
5
-
0
01. maj
20:00
FC Galaksi
5
Torpedo Vestegnen
0
870012
to02-05 2024
19:30
Oversidder
Nødebo Stadion
02. maj
19:30
Nødebo IF
Oversidder
870015
ma06-05 2024
19:30 Gryden kunstgræs
2
-
7
06. maj
19:30
Slagslunde-Ganløse IF
2
Grønne Stjerne
7
870016
on08-05 2024
19:00
Oversidder
08. maj
19:00
Oversidder
Snekkersten IF
870020
on08-05 2024
19:00
Oversidder
08. maj
19:00
Oversidder
FC Galaksi
870017
on08-05 2024
20:00 Blovstrød idrætsanlæg
2
-
1
08. maj
20:00
Rønneholtparkens FK
2
Nødebo IF
1
870018
on08-05 2024
20:00 Vallensbæk Idrætscenter
HHT
08. maj
20:00
Torpedo Vestegnen
Bosna IF
HHT
870021
ma13-05 2024
20:15 Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
4
-
4
13. maj
20:15
Snekkersten IF
4
Torpedo Vestegnen
4
870024
ti14-05 2024
18:00
Oversidder
Langbjergskolen
14. maj
18:00
Bosna IF
Oversidder
870023
on15-05 2024
19:30
Oversidder
Gryden kunstgræs
15. maj
19:30
Slagslunde-Ganløse IF
Oversidder
870022
on15-05 2024
20:30 Humlebæk Stadion Kunstgræs
UMH
15. maj
20:30
FC Galaksi
Rønneholtparkens FK
UMH
870025
ti21-05 2024
19:00 Langbjergskolen
8
-
4
21. maj
19:00
Grønne Stjerne
8
Nødebo IF
4
870028
on22-05 2024
18:30 Blovstrød idrætsanlæg
HMH
22. maj
18:30
Rønneholtparkens FK
Bosna IF
HMH
870087
on22-05 2024
19:00
Oversidder
22. maj
19:00
Oversidder
Snekkersten IF
870027
on22-05 2024
19:15
Oversidder
22. maj
19:15
Oversidder
Grønne Stjerne
870086
on22-05 2024
20:00 Vallensbæk Idrætscenter
5
-
2
22. maj
20:00
Torpedo Vestegnen
5
Slagslunde-Ganløse IF
2
870026
to23-05 2024
19:30 Nødebo Stadion
2
-
6
23. maj
19:30
Nødebo IF
2
FC Galaksi
6
856106
ma27-05 2024
19:30 Gryden kunstgræs
6
-
5
27. maj
19:30
Slagslunde-Ganløse IF
6
Bosna IF
5
870089
ma27-05 2024
19:30
Oversidder
Gryden kunstgræs
27. maj
19:30
Slagslunde-Ganløse IF
Oversidder
870088
ma27-05 2024
20:15 Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
1
-
1
27. maj
20:15
Snekkersten IF
1
Rønneholtparkens FK
1
870091
ti28-05 2024
18:00 Langbjergskolen
UHT
28. maj
18:00
Bosna IF
Nødebo IF
UHT
870090
on29-05 2024
19:00
Oversidder
29. maj
19:00
Oversidder
Torpedo Vestegnen
870092
on29-05 2024
20:00 Langbjergskolen
3
-
3
29. maj
20:00
Grønne Stjerne
3
FC Galaksi
3
870096
on05-06 2024
18:45 Langbjergskolen
2
-
2
05. jun
18:45
Grønne Stjerne
2
Torpedo Vestegnen
2
870097
on05-06 2024
19:00
Oversidder
Oversidder
05. jun
19:00
Oversidder
Oversidder
870093
on05-06 2024
20:00 Humlebæk Stadion Kunstgræs
5
-
1
05. jun
20:00
FC Galaksi
5
Bosna IF
1
870095
on05-06 2024
20:00 Blovstrød idrætsanlæg
0
-
3
05. jun
20:00
Rønneholtparkens FK
0
Slagslunde-Ganløse IF
3
870094
to06-06 2024
20:00 Nødebo Stadion
0
-
2
06. jun
20:00
Nødebo IF
0
Snekkersten IF
2
870099
ma10-06 2024
19:30 Gryden kunstgræs
UHT
10. jun
19:30
Slagslunde-Ganløse IF
Nødebo IF
UHT
870098
ma10-06 2024
20:15 Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
1
-
3
10. jun
20:15
Snekkersten IF
1
FC Galaksi
3
870100
on12-06 2024
19:00
Oversidder
12. jun
19:00
Oversidder
Rønneholtparkens FK
870101
on12-06 2024
19:00 Langbjergskolen
1
-
6
12. jun
19:00
Bosna IF
1
Grønne Stjerne
6
870102
on12-06 2024
20:00
Oversidder
Vallensbæk Idrætscenter
12. jun
20:00
Torpedo Vestegnen
Oversidder
856101
ma17-06 2024
19:30
Oversidder
Nødebo Stadion
17. jun
19:30
Nødebo IF
Oversidder
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning:

Finale
Lørdag den 22. juni kl. 13.00 i Borup. Vinder pulje 1 - Nr. 2 pulje 1

Log ind