Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15. apr
18:30
Ejby IF 1968 (1)
2
Kontra BK
2
|
|||||||||||||||||||
17. apr
18:45
Albertslund BS 72
4
Kr. Værløse IF (2)
5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. apr
18:45
BK Avarta
1
BFC Lundegården
5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. apr
19:00
Mørkhøj Sportsklub
6
SIF Oldboys/Girls (2)
1
|
|||||||||||||||||||
17. apr
19:15
Rosenhøj BK
1
Herlev IF
8
|
|||||||||||||||||||
22. apr
19:00
Kr. Værløse IF (2)
Rosenhøj BK
UHT
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
23. apr
18:00
Kontra BK
BK Avarta
UHT
|
|||||||||||||||||||
24. apr
19:15
Herlev IF
1
Mørkhøj Sportsklub
1
|
|||||||||||||||||||
25. apr
18:30
SIF Oldboys/Girls (2)
2
Ejby IF 1968 (1)
5
|
|||||||||||||||||||
25. apr
19:00
BFC Lundegården
4
Albertslund BS 72
4
|
|||||||||||||||||||
29. apr
19:00
Mørkhøj Sportsklub
2
Ejby IF 1968 (1)
2
|
|||||||||||||||||||
01. maj
19:00
Albertslund BS 72
4
Kontra BK
2
|
|||||||||||||||||||
01. maj
19:00
BK Avarta
2
SIF Oldboys/Girls (2)
5
|
|||||||||||||||||||
01. maj
19:15
Herlev IF
5
Kr. Værløse IF (2)
1
|
|||||||||||||||||||
02. maj
20:00
Rosenhøj BK
0
BFC Lundegården
5
|
|||||||||||||||||||
06. maj
19:00
Kr. Værløse IF (2)
4
Mørkhøj Sportsklub
6
|
|||||||||||||||||||
07. maj
18:00
Kontra BK
7
Rosenhøj BK
3
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:30
Ejby IF 1968 (1)
3
BK Avarta
0
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
SIF Oldboys/Girls (2)
0
Albertslund BS 72
3
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
BFC Lundegården
1
Herlev IF
2
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:00
Kr. Værløse IF (2)
BFC Lundegården
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Albertslund BS 72
Ejby IF 1968 (1)
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Mørkhøj Sportsklub
BK Avarta
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:15
Herlev IF
Kontra BK
|
|||||||||||||||||||
16. maj
20:00
Rosenhøj BK
SIF Oldboys/Girls (2)
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:00
Kontra BK
Kr. Værløse IF (2)
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:30
Ejby IF 1968 (1)
Rosenhøj BK
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
SIF Oldboys/Girls (2)
Herlev IF
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
BK Avarta
Albertslund BS 72
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:00
BFC Lundegården
Mørkhøj Sportsklub
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:00
Kr. Værløse IF (2)
SIF Oldboys/Girls (2)
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
Mørkhøj Sportsklub
Albertslund BS 72
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:15
Herlev IF
Ejby IF 1968 (1)
|
|||||||||||||||||||
30. maj
19:00
BFC Lundegården
Kontra BK
|
|||||||||||||||||||
30. maj
20:00
Rosenhøj BK
BK Avarta
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
Albertslund BS 72
Rosenhøj BK
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
Mørkhøj Sportsklub
Kontra BK
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:15
BK Avarta
Herlev IF
|
|||||||||||||||||||
07. jun
18:30
Ejby IF 1968 (1)
Kr. Værløse IF (2)
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:00
SIF Oldboys/Girls (2)
BFC Lundegården
|
|||||||||||||||||||
10. jun
19:00
Kr. Værløse IF (2)
BK Avarta
|
|||||||||||||||||||
11. jun
18:00
Kontra BK
SIF Oldboys/Girls (2)
|
|||||||||||||||||||
12. jun
19:15
Herlev IF
Albertslund BS 72
|
|||||||||||||||||||
13. jun
19:00
BFC Lundegården
Ejby IF 1968 (1)
|
|||||||||||||||||||
13. jun
20:00
Rosenhøj BK
Mørkhøj Sportsklub
|
Turneringsafslutning:
Kvartfinaler søndag den 16. juni kl. 11.30.
Kamp 1 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 3
Semifinaler lørdag den 22. juni kl. 11.00 i Borup
kamp 2: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 1
kamp 3: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 2
Finale samt 3-4 plads lørdag den 22. juni kl. 13.30 i Borup.
kamp 4: Finale Vinder kamp 2 - Vinder kamp 3
kamp 5: 3-4 plads Taber kamp 2 - Taber kamp 3