U15 Piger 2 (09) Forår, Pulje 2 (2024)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
930160
to04-04 2024
17:30 Albertslund Stadion
1
-
2
04. apr
17:30
Albertslund IF
1
Greve Fodbold
2
930164
14-04 2024
10:00 Brøndby Stadion
1
-
3
14. apr
10:00
Brøndbyernes IF
1
Taastrup FC
3
930168
21-04 2024
12:00 Greve Idræts Center
4
-
1
21. apr
12:00
Greve Fodbold
4
Brøndbyernes IF
1
930169
27-04 2024
11:00 Albertslund Stadion
9
-
0
27. apr
11:00
Albertslund IF
9
Brøndbyernes IF
0
930170
28-04 2024
15:00 Gladsaxe skole
0
-
2
28. apr
15:00
IF Bytoften
0
Greve Fodbold
2
930172
to02-05 2024
18:00 Lejrehallen Kunstbanen
2
-
2
02. maj
18:00
FC Lejre
2
Albertslund IF
2
930182
to02-05 2024
18:45 NyBolig Park
5
-
2
02. maj
18:45
Taastrup FC
5
Brøndbyernes IF
2
930178
ti07-05 2024
18:30 Albertslund Stadion
1
-
3
07. maj
18:30
Albertslund IF
1
Greve Fodbold
3
930162
on08-05 2024
18:30 NyBolig Park
5
-
0
08. maj
18:30
Taastrup FC
5
IF Bytoften
0
930176
12-05 2024
11:00 Brøndby Stadion
0
-
2
12. maj
11:00
Brøndbyernes IF
0
FC Lejre
2
930175
12-05 2024
15:00 Gladsaxe skole
3
-
3
12. maj
15:00
IF Bytoften
3
Taastrup FC
3
930165
on15-05 2024
18:30 Greve Idræts Center
5
-
1
15. maj
18:30
Greve Fodbold
5
FC Lejre
1
930166
to16-05 2024
18:00 Albertslund Stadion
2
-
2
16. maj
18:00
Albertslund IF
2
Taastrup FC
2
930171
18-05 2024
11:30 NyBolig Park
6
-
3
18. maj
11:30
Taastrup FC
6
FC Lejre
3
930163
19-05 2024
11:30 Gladsaxe skole
HHT
19. maj
11:30
IF Bytoften
Albertslund IF
HHT
930180
ti21-05 2024
18:30 Albertslund Stadion
5
-
0
21. maj
18:30
Albertslund IF
5
IF Bytoften
0
930174
ti21-05 2024
18:45 NyBolig Park
0
-
1
21. maj
18:45
Taastrup FC
0
Greve Fodbold
1
930173
on22-05 2024
18:15 Brøndby Stadion
3
-
1
22. maj
18:15
Brøndbyernes IF
3
IF Bytoften
1
930181
to23-05 2024
18:30 Lejrehallen Kunstbanen
1
-
4
23. maj
18:30
FC Lejre
1
Greve Fodbold
4
930167
ma27-05 2024
18:00 Lejrehallen
6
-
0
27. maj
18:00
FC Lejre
6
IF Bytoften
0
930185
ti28-05 2024
18:45 NyBolig Park
5
-
0
28. maj
18:45
Taastrup FC
5
Albertslund IF
0
930184
to30-05 2024
18:15 Brøndby Stadion
0
-
5
30. maj
18:15
Brøndbyernes IF
0
Greve Fodbold
5
930161
to06-06 2024
18:30 Lejrehallen Kunstbanen
7
-
4
06. jun
18:30
FC Lejre
7
Brøndbyernes IF
4
930960
09-06 2024
10:00 Brøndby Stadion
1
-
1
09. jun
10:00
Brøndbyernes IF
1
Albertslund IF
1
930961
09-06 2024
12:00 Greve Idræts Center
8
-
0
09. jun
12:00
Greve Fodbold
8
IF Bytoften
0
930959
ma10-06 2024
18:00 Lejrehallen Kunstbanen
2
-
4
10. jun
18:00
FC Lejre
2
Taastrup FC
4
930962
to13-06 2024
18:30 Albertslund Stadion
2
-
1
13. jun
18:30
Albertslund IF
2
FC Lejre
1
930964
15-06 2024
11:15 NyBolig Park
0
-
2
15. jun
11:15
Taastrup FC
0
Greve Fodbold
2
930963
16-06 2024
11:15 Gladsaxe skole
1
-
0
16. jun
11:15
IF Bytoften
1
Brøndbyernes IF
0
930183
ma17-06 2024
18:30 Gladsaxe skole
1
-
2
17. jun
18:30
IF Bytoften
1
FC Lejre
2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:  

Puljevinderne spiller finalestævne (Finals) søndag den 23. juni i Ølstykke.

Semifinaler 23. juni kl. 10.00 i Ølstykke
Kamp 1: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1
Kamp 2: Vinder pulje 3 - Bedste 2´er

Finale og 3-4 plads 23. juni kl. 14.00 i Ølstykke
Finale: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
3-4 plads: Taber kamp 1 - Taber kamp 2

Log ind