Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13. apr
10:00
Jyderup BK
2
Tølløse BK
3
|
|||||||||||||||||||
14. apr
12:00
Nykøbing IF
8
Hundige BK
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. apr
19:00
Svinninge IF
1
Jyderup BK
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. apr
20:00
Vindinge-Tune
0
Fløng-Hedehusene Fodbold
1
|
|||||||||||||||||||
21. apr
10:00
Tølløse BK
8
Hvalsø IF
0
|
|||||||||||||||||||
23. apr
19:00
Vipperød BK
3
Nykøbing IF
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. apr
19:00
Hundige BK
4
Svogerslev BK
9
|
|||||||||||||||||||
25. apr
19:30
Jyderup BK
Vindinge-Tune
UHT
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:00
Fløng-Hedehusene Fodbold
Hundige BK
UHT
|
|||||||||||||||||||
28. apr
12:00
Nykøbing IF
1
Svogerslev BK
5
|
|||||||||||||||||||
30. apr
19:00
Tølløse BK
3
Svinninge IF
2
|
|||||||||||||||||||
02. maj
19:00
Vindinge-Tune
3
Hvalsø IF
5
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:00
Svinninge IF
3
Vipperød BK
4
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Tølløse BK
1
Nykøbing IF
4
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:00
Hundige BK
9
Jyderup BK
1
|
|||||||||||||||||||
06. maj
18:45
Svogerslev BK
1
Fløng-Hedehusene Fodbold
3
|
|||||||||||||||||||
07. maj
19:00
Hvalsø IF
0
Vipperød BK
6
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
Jyderup BK
Svogerslev BK
UHT
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
Nykøbing IF
2
Fløng-Hedehusene Fodbold
3
|
|||||||||||||||||||
16. maj
18:45
Svogerslev BK
4
Vindinge-Tune
4
|
|||||||||||||||||||
18. maj
14:00
Fløng-Hedehusene Fodbold
6
Svinninge IF
3
|
|||||||||||||||||||
18. maj
15:00
Vipperød BK
Vindinge-Tune
UHT
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:00
Hvalsø IF
Hundige BK
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:00
Vindinge-Tune
Tølløse BK
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Fløng-Hedehusene Fodbold
Jyderup BK
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:30
Svinninge IF
Nykøbing IF
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
Hundige BK
Vipperød BK
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
Vipperød BK
Tølløse BK
|
|||||||||||||||||||
30. maj
18:45
Svogerslev BK
Hvalsø IF
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:30
Hvalsø IF
Fløng-Hedehusene Fodbold
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:00
Svinninge IF
Vindinge-Tune
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Tølløse BK
Hundige BK
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:00
Nykøbing IF
Jyderup BK
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:00
Vipperød BK
Svogerslev BK
|
|||||||||||||||||||
04. jun
19:00
Hvalsø IF
Svinninge IF
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Jyderup BK
Hvalsø IF
|
|||||||||||||||||||
08. jun
12:20
Fløng-Hedehusene Fodbold
Vipperød BK
|
|||||||||||||||||||
08. jun
13:30
Nykøbing IF
Vindinge-Tune
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:00
Hundige BK
Svinninge IF
|
|||||||||||||||||||
10. jun
18:45
Svogerslev BK
Tølløse BK
|
|||||||||||||||||||
13. jun
19:00
Vindinge-Tune
Hundige BK
|
|||||||||||||||||||
15. jun
10:30
Hvalsø IF
Nykøbing IF
|
|||||||||||||||||||
15. jun
11:00
Svinninge IF
Svogerslev BK
|
|||||||||||||||||||
15. jun
12:00
Vipperød BK
Jyderup BK
|
|||||||||||||||||||
16. jun
10:00
Tølløse BK
Fløng-Hedehusene Fodbold
|
Turneringsafslutning:
Puljevinderne spiller finalestævne (Finals) søndag den 23. juni i Ølstykke.
Semifinaler 23. juni kl. 12.15 i Ølstykke
Kamp 1: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1
Kamp 2: Vinder pulje 3 - Bedste 2´er
Finale og 3-4 plads 23. juni kl. 15.45 i Ølstykke
Finale: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
3-4 plads: Taber kamp 1 - Taber kamp 2