U14 Drenge 2 (10) Forår, Pulje 2

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
783814
13-04 2024
11:00 Ølstykke Stadion
1
-
3
13. apr
11:00
Ølstykke FC
1
B. 1973, Herlev
3
783817
14-04 2024
10:00 Brøndby Stadion
2
-
2
14. apr
10:00
Brøndbyernes IF
2
Rosenhøj BK
2
783729
14-04 2024
10:30
BSF
Top Danmark Hallen, kunstgræs
2
-
3
14. apr
10:30
BSF
2
Måløv BK
3
783815
14-04 2024
11:00 Ishøj Idrætscenter
4
-
0
14. apr
11:00
Ishøj IF
4
Vallensbæk IF
0
783733
14-04 2024
13:00 Frederikssund Stadion
0
-
2
14. apr
13:00
Frederikssund FB
0
BK Avarta
2
783821
20-04 2024
10:00
BSF
Espelundens Idrætsanlæg
4
-
0
20. apr
10:00
BK Avarta
4
BSF
0
783823
20-04 2024
16:00 Elverroad Kunstgræs
UHT
20. apr
16:00
B. 1973, Herlev
Frederikssund FB
UHT
783825
21-04 2024
11:00 Avedøre Stadion
0
-
2
21. apr
11:00
Rosenhøj BK
0
Ølstykke FC
2
783819
ti23-04 2024
17:45 Vallensbæk Idrætscenter
3
-
2
23. apr
17:45
Vallensbæk IF
3
Brøndbyernes IF
2
783820
on24-04 2024
17:00 Måløv Idrætspark
UMH
24. apr
17:00
Måløv BK
Ishøj IF
UMH
783832
27-04 2024
10:00 Frederikssund Stadion
6
-
3
27. apr
10:00
Frederikssund FB
6
Rosenhøj BK
3
783833
27-04 2024
15:00 Ishøj Idrætscenter
1
-
3
27. apr
15:00
Ishøj IF
1
BK Avarta
3
783834
28-04 2024
10:00 Brøndby Stadion
3
-
0
28. apr
10:00
Brøndbyernes IF
3
Ølstykke FC
0
783831
ti30-04 2024
18:00
BSF
Ballerup Idrætspark
0
-
0
30. apr
18:00
BSF
0
B. 1973, Herlev
0
783836
04-05 2024
10:00 Espelundens Idrætsanlæg
6
-
4
04. maj
10:00
BK Avarta
6
Vallensbæk IF
4
783835
04-05 2024
12:30 Måløv Idrætspark
4
-
1
04. maj
12:30
Måløv BK
4
Brøndbyernes IF
1
783838
04-05 2024
16:00 Elverroad Kunstgræs
4
-
3
04. maj
16:00
B. 1973, Herlev
4
Ishøj IF
3
783884
05-05 2024
11:00
BSF
Avedøre Stadion
2
-
2
05. maj
11:00
Rosenhøj BK
2
BSF
2
783837
ma06-05 2024
18:30 Ølstykke Stadion
4
-
1
06. maj
18:30
Ølstykke FC
4
Frederikssund FB
1
783826
on08-05 2024
18:00 Vallensbæk Idrætscenter
5
-
4
08. maj
18:00
Vallensbæk IF
5
Måløv BK
4
785079
11-05 2024
10:00 Vallensbæk Idrætscenter
0
-
2
11. maj
10:00
Vallensbæk IF
0
B. 1973, Herlev
2
785098
11-05 2024
12:30 Måløv Idrætspark
1
-
8
11. maj
12:30
Måløv BK
1
BK Avarta
8
785100
12-05 2024
10:00 Brøndby Stadion
3
-
6
12. maj
10:00
Brøndbyernes IF
3
Frederikssund FB
6
785099
12-05 2024
11:00 Ishøj Idrætscenter
UHT
12. maj
11:00
Ishøj IF
Rosenhøj BK
UHT
785080
on15-05 2024
18:30
BSF
Ballerup Idrætspark
0
-
4
15. maj
18:30
BSF
0
Ølstykke FC
4
785104
to23-05 2024
18:00 Elverroad
1
-
0
23. maj
18:00
B. 1973, Herlev
1
Måløv BK
0
785102
25-05 2024
10:00 Espelundens Idrætsanlæg
2
-
3
25. maj
10:00
BK Avarta
2
Brøndbyernes IF
3
785101
ma27-05 2024
18:00
BSF
Frederikssund Stadion
3
-
1
27. maj
18:00
Frederikssund FB
3
BSF
1
785103
on29-05 2024
18:30 Ølstykke Stadion
3
-
4
29. maj
18:30
Ølstykke FC
3
Ishøj IF
4
785154
01-06 2024
10:00 Vallensbæk Idrætscenter
0
-
2
01. jun
10:00
Vallensbæk IF
0
Ølstykke FC
2
785196
01-06 2024
10:00 Espelundens Idrætsanlæg
0
-
2
01. jun
10:00
BK Avarta
0
B. 1973, Herlev
2
785195
01-06 2024
12:45 Måløv Idrætspark
2
-
3
01. jun
12:45
Måløv BK
2
Rosenhøj BK
3
785197
02-06 2024
11:00 Ishøj Idrætscenter
0
-
3
02. jun
11:00
Ishøj IF
0
Frederikssund FB
3
785198
02-06 2024
12:00
BSF
Brøndby Stadion
3
-
1
02. jun
12:00
Brøndbyernes IF
3
BSF
1
785206
08-06 2024
11:00 Ølstykke Stadion
3
-
2
08. jun
11:00
Ølstykke FC
3
Måløv BK
2
785207
09-06 2024
10:00 Brøndby Stadion
0
-
3
09. jun
10:00
Brøndbyernes IF
0
B. 1973, Herlev
3
785208
09-06 2024
11:00 Avedøre Stadion
1
-
4
09. jun
11:00
Rosenhøj BK
1
BK Avarta
4
785204
09-06 2024
12:00
BSF
Ballerup Idrætspark
UHT
09. jun
12:00
BSF
Ishøj IF
UHT
785205
09-06 2024
13:00 Frederikssund Stadion
UHT
09. jun
13:00
Frederikssund FB
Vallensbæk IF
UHT
785105
ma10-06 2024
17:30 Avedøre Stadion
3
-
3
10. jun
17:30
Rosenhøj BK
3
Vallensbæk IF
3
785209
15-06 2024
10:00
BSF
Vallensbæk Idrætscenter
6
-
1
15. jun
10:00
Vallensbæk IF
6
BSF
1
785211
15-06 2024
10:00 Espelundens Idrætsanlæg
2
-
2
15. jun
10:00
BK Avarta
2
Ølstykke FC
2
785210
15-06 2024
12:30 Måløv Idrætspark
2
-
3
15. jun
12:30
Måløv BK
2
Frederikssund FB
3
785213
15-06 2024
14:00 Elverroad
3
-
2
15. jun
14:00
B. 1973, Herlev
3
Rosenhøj BK
2
785212
16-06 2024
11:00 Ishøj Idrætscenter
1
-
1
16. jun
11:00
Ishøj IF
1
Brøndbyernes IF
1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:  

Puljevinderne spiller finalestævne (Finals) søndag den 23. juni i Ølstykke.

Semifinaler 23. juni kl. 10.00 i Ølstykke
Kamp 1: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 4
Kamp 2: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 1

Finale og 3-4 plads 23. juni kl. 13.30 i Ølstykke
Finale: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
3-4 plads: Taber kamp 1 - Taber kamp 2

Log ind