U14 Drenge 1 (10) Forår, Pulje 2

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
710448
ti09-04 2024
18:30 Holbæk Sportsby
3
-
1
09. apr
18:30
Holbæk B&I
3
Brøndbyernes IF
1
710451
to11-04 2024
19:15
BSF
Ballerup Idrætspark, Kunstgræs
3
-
1
11. apr
19:15
BSF
3
Herstedøster IC
1
710450
fr12-04 2024
19:00
LSF
Roskilde Idrætspark Kunstgræs
3
-
3
12. apr
19:00
Roskilde Boldklub
3
LSF
3
710447
13-04 2024
10:00 Tusehallen
2
-
1
13. apr
10:00
Tuse IF
2
Herlev IF
1
710449
13-04 2024
11:30 Langbjergskolen
4
-
3
13. apr
11:30
Brøndby Strand IK
4
Bagsværd BK
3
710453
20-04 2024
11:15 Herlev IF Engen
2
-
0
20. apr
11:15
Herlev IF
2
Roskilde Boldklub
0
710498
20-04 2024
11:30 Herstedøster Stadion
2
-
3
20. apr
11:30
Herstedøster IC
2
Brøndby Strand IK
3
710454
21-04 2024
13:00 Brøndby Stadion
4
-
2
21. apr
13:00
Brøndbyernes IF
4
Tuse IF
2
710501
ti23-04 2024
18:30 Holbæk Sportsby
HHT
23. apr
18:30
Holbæk B&I
Herstedøster IC
HHT
710503
to25-04 2024
19:00
BSF
Ballerup Idrætspark
7
-
1
25. apr
19:00
BSF
7
Brøndby Strand IK
1
710500
27-04 2024
10:00 Tusehallen
2
-
4
27. apr
10:00
Tuse IF
2
Bagsværd BK
4
710499
27-04 2024
11:00
LSF
Smørum Idrætscenter
2
-
0
27. apr
11:00
LSF
2
Herlev IF
0
710506
ti30-04 2024
18:30 Langbjergskolen
1
-
5
30. apr
18:30
Brøndby Strand IK
1
Holbæk B&I
5
710502
on01-05 2024
18:30 Roskilde Idrætspark Kunstgræs
3
-
6
01. maj
18:30
Roskilde Boldklub
3
Brøndbyernes IF
6
710504
fr03-05 2024
18:00
BSF
Herlev IF Engen
1
-
2
03. maj
18:00
Herlev IF
1
BSF
2
710505
04-05 2024
10:00
LSF
Brøndby Stadion
4
-
1
04. maj
10:00
Brøndbyernes IF
4
LSF
1
710508
04-05 2024
11:30 Herstedøster Stadion
3
-
1
04. maj
11:30
Herstedøster IC
3
Tuse IF
1
710507
05-05 2024
10:30 Bagsværd Stadion
6
-
1
05. maj
10:30
Bagsværd BK
6
Roskilde Boldklub
1
710512
on08-05 2024
18:15 Herlev IF Engen
4
-
3
08. maj
18:15
Herlev IF
4
Brøndbyernes IF
3
710509
fr10-05 2024
19:00
LSF
Smørum Idrætscenter
0
-
7
10. maj
19:00
LSF
0
Bagsværd BK
7
710510
11-05 2024
11:00 Tusehallen
UHT
11. maj
11:00
Tuse IF
Brøndby Strand IK
UHT
710513
12-05 2024
11:00 Roskilde Idrætspark Kunstgræs
1
-
4
12. maj
11:00
Roskilde Boldklub
1
Herstedøster IC
4
710514
ti14-05 2024
18:30
BSF
Ballerup Idrætspark
3
-
1
14. maj
18:30
BSF
3
Holbæk B&I
1
710455
18-05 2024
13:30 Bagsværd Stadion Kunstgræs
0
-
1
18. maj
13:30
Bagsværd BK
0
Holbæk B&I
1
710515
ti21-05 2024
18:30 Holbæk Sportsby
5
-
1
21. maj
18:30
Holbæk B&I
5
Tuse IF
1
710519
ti21-05 2024
19:00
LSF
Herstedøster Stadion
7
-
3
21. maj
19:00
Herstedøster IC
7
LSF
3
710518
25-05 2024
10:30 Bagsværd Stadion
3
-
0
25. maj
10:30
Bagsværd BK
3
Herlev IF
0
710516
ti28-05 2024
18:30
BSF
Brøndby Stadion
2
-
1
28. maj
18:30
Brøndbyernes IF
2
BSF
1
710524
to30-05 2024
18:30
BSF
Ballerup Idrætspark
2
-
0
30. maj
18:30
BSF
2
Tuse IF
0
710520
fr31-05 2024
19:00
LSF
Smørum Idrætscenter
4
-
6
31. maj
19:00
LSF
4
Brøndby Strand IK
6
710521
01-06 2024
11:15 Herlev IF Engen
2
-
2
01. jun
11:15
Herlev IF
2
Herstedøster IC
2
710523
02-06 2024
11:00 Roskilde Idrætspark
3
-
1
02. jun
11:00
Roskilde Boldklub
3
Holbæk B&I
1
710522
02-06 2024
15:00 Brøndby Stadion
5
-
2
02. jun
15:00
Brøndbyernes IF
5
Bagsværd BK
2
710526
ti04-06 2024
18:30
LSF
Holbæk Sportsby
7
-
1
04. jun
18:30
Holbæk B&I
7
LSF
1
710517
to06-06 2024
18:30 Langbjergskolen
1
-
5
06. jun
18:30
Brøndby Strand IK
1
Roskilde Boldklub
5
710528
to06-06 2024
19:00
BSF
Ballerup Idrætspark
1
-
1
06. jun
19:00
BSF
1
Bagsværd BK
1
710525
08-06 2024
10:00 Tusehallen
3
-
2
08. jun
10:00
Tuse IF
3
Roskilde Boldklub
2
710452
09-06 2024
10:00
BSF
LSF
Ballerup Idrætspark
4
-
0
09. jun
10:00
BSF
4
LSF
0
710529
on12-06 2024
17:30 Herstedøster Stadion
1
-
2
12. jun
17:30
Herstedøster IC
1
Brøndbyernes IF
2
710527
on12-06 2024
18:30 Langbjergskolen
1
-
4
12. jun
18:30
Brøndby Strand IK
1
Herlev IF
4
710530
fr14-06 2024
19:00
LSF
Smørum Idrætscenter
2
-
7
14. jun
19:00
LSF
2
Tuse IF
7
710532
15-06 2024
10:00 Brøndby Stadion
UHT
15. jun
10:00
Brøndbyernes IF
Brøndby Strand IK
UHT
710533
15-06 2024
10:00
BSF
Roskilde Idrætspark Kunstgræs
2
-
5
15. jun
10:00
Roskilde Boldklub
2
BSF
5
710531
15-06 2024
11:15 Herlev IF Engen
UHT
15. jun
11:15
Herlev IF
Holbæk B&I
UHT
710534
16-06 2024
11:00 Bagsværd Stadion
3
-
2
16. jun
11:00
Bagsværd BK
3
Herstedøster IC
2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:  

Puljevinderne spiller finalestævne (Finals) søndag den 23. juni i Ølstykke.

Semifinaler 23. juni kl. 11.45 i Ølstykke
Kamp 1: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1
Kamp 2: Vinder pulje 3 - Bedste 2´er

Finale og 3-4 plads 23. juni kl. 15.15 i Ølstykke
Finale: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
3-4 plads: Taber kamp 1 - Taber kamp 2

Log ind